BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

@gismund
Ono što sam napisao je točno, a daljnja uporišta nalaziš u KZ.
Manipulaciju na DLKV moraš prijaviti da bi mogao očekivati pozitivan smijer Hanfe.
Međutim izgleda da zakonodavac piše i primjenjuje zakone na nas male dioničare, a ne i povlaštene grupe trejdera ili brokera velikih banaka.
Kako sam iz Istre već sam se naučio s time živjeti gdje vlast kroz državne interese ima slijedeću hijerarhiju ;
1. Zagreb, 2. Dalmacaija i Slavonija, 3. Ostatak HR bez Istre, 4. Hercegovina, 5. Nato i EU, 6. Susjedne zemlje, 7. ISTRA

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


@gismund
Ono što sam napisao je točno, a daljnja uporišta nalaziš u KZ.

Ne možeš nekoga teretiti na način kako ti to zamišljaš, ekstenzivnom i diskrecionom primjenom prava! Na tvoj način 99% građana bilo bi pod kaznenim progonom!


Manipulaciju na DLKV moraš prijaviti da bi mogao očekivati pozitivan smijer Hanfe.

To sam naveo samo kao primjer, siguran sam da su u HANFI i sami to zamijetili, ali uvjeren sam da neće ništa poduzimati.


Kako sam iz Istre već sam se naučio s time živjeti gdje vlast kroz državne interese ima slijedeću hijerarhiju ;
1. Zagreb, 2. Dalmacaija i Slavonija, 3. Ostatak HR bez Istre, 4. Hercegovina, 5. Nato i EU, 6. Susjedne zemlje, 7. ISTRA

Nema smisla širiti regionalne podjele na burzi, ovdje smo svi u istom sranju. Nitko tebe na burzi ne oštećuje jer si iz Istre, to su besmislice….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Već sam pisao da nekome nije interes da cijena raste i da će po potrebi istresti 500 dionica po 1520-1500 ( s gubitkom ) samo da spusti cijenu kako bi kupovao povoljnije.
Pomoć ima i od malih dioničara koji ga prate u prodaji jer očekuju kataklizumu.

Ako danas i uspije u tome onda će već sutra biti posebno opasan jer keš koji je danas dobio na 1510 u prosijeku treba hitno povoljnije unovčiti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


[thumbsup] Sad se vidi da na veliku žalost pojedinaca koji još nisu ušli u dionice crobex raste kao i svijetske burze , a na veselje većini dioničara koji već i predugo čekaju ovaj rast. [thumbsup] [smiley] [wink]

Kaj smo ono rekli koje dionice rastu?????
KOKA, DKVS, RIVP…..
A perjanice građevinarstva???? IGH, THNK????
Minus nije velik, ali čovjeka veseli [cry] [thumbsup] [bye] [thumbsup] [cry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)
@gismund
Ono što sam napisao je točno, a daljnja uporišta nalaziš u KZ.
Manipulaciju na DLKV moraš prijaviti da bi mogao očekivati pozitivan smijer Hanfe.
Međutim izgleda da zakonodavac piše i primjenjuje zakone na nas male dioničare, a ne i povlaštene grupe trejdera ili brokera velikih banaka.
Kako sam iz Istre već sam se naučio s time živjeti gdje vlast kroz državne interese ima slijedeću hijerarhiju ;
1. Zagreb, 2. Dalmacaija i Slavonija, 3. Ostatak HR bez Istre, 4. Hercegovina, 5. Nato i EU, 6. Susjedne zemlje, 7. ISTRA

Mislim da je na 7 mjestu Turkmenistan, Kirgistan i Đibuti pa slijede Čad, Niger i Burkina Faso [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Kako sam iz Istre već sam se naučio s time živjeti gdje vlast kroz državne interese ima slijedeću hijerarhiju ;
1. Zagreb, 2. Dalmacaija i Slavonija, 3. Ostatak HR bez Istre, 4. Hercegovina, 5. Nato i EU, 6. Susjedne zemlje, 7. ISTRA


Mislim da je na 7 mjestu Turkmenistan, Kirgistan i Đibuti pa slijede Čad, Niger i Burkina Faso [thumbsup]
[/quote]

Otprilike tako kolega pogotovo kad je u pitanju državna skrb ( bolnice, povrat poreza, ….. ) nategnu nas gdje stignu, ali iapk u nećemu smo najbolji ;
Sva državna tijela u sasatvu nadzora kao Policija, Porezna, inspektorati, carine itd…. u Istri su daleko najučinkovitije, a toliko su učinkoviti da i prljav auto na cesti kazne, a krivično dijelo skretanja bez žimgavaca je kazna ravana državnom neprijatelju.
Čujem da iznad Učke neki i bez registracije voze, povrat poreza uvijek prvi dobiju, bolnice su im ljepše od veterinarske stanice, a čujem i da dobiju odgode plaćanja nekih kazni ili Rješenja, imaju besplatan gradski prijeovu i nemoraju plaćati 7 naknada za očuvanja voda svaki mjesec, da lije to moguće ili su to samo naklapanja ?

U Istri već davno državni aparat zarađuje ili posluje s dobiti, toliko kazni dijeli da pokrivaju plaće za sve ostale kolege u RH.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


[thumbsup] Sad se vidi da na veliku žalost pojedinaca koji još nisu ušli u dionice crobex raste kao i svijetske burze , a na veselje većini dioničara koji već i predugo čekaju ovaj rast. [thumbsup] [smiley] [wink]

E pa dragi dioničari strpite se još maaaaaalo jer, za sada, od rasta ni ć…. [thumbsup] [thumbsup] [bye] [bye]
Kako su mi divovi????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



[thumbsup] Sad se vidi da na veliku žalost pojedinaca koji još nisu ušli u dionice crobex raste kao i svijetske burze , a na veselje većini dioničara koji već i predugo čekaju ovaj rast. [thumbsup] [smiley] [wink]

E pa dragi dioničari strpite se još maaaaaalo jer, za sada, od rasta ni ć…. [thumbsup] [thumbsup] [bye] [bye]
Kako su mi divovi????
[/quote]
Tako je kolega….ujedno pozdravite mi kolegu Gojka [wink]



[thumbsup] Sad se vidi da na veliku žalost pojedinaca koji još nisu ušli u dionice crobex raste kao i svijetske burze , a na veselje većini dioničara koji već i predugo čekaju ovaj rast. [thumbsup] [smiley] [wink]

E pa dragi dioničari strpite se još maaaaaalo jer, za sada, od rasta ni ć…. [thumbsup] [thumbsup] [bye] [bye]
Kako su mi divovi????
[/quote]
od rasta ni ć ?????? ahahahahahahahahahahahaha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] SUTRA TRI GRAĐEVINSKA GIGANTA PREDVODE RAST BURZE IGH TEHNIKA I VIADUKT
Datum objave: 13.10.2010 | 19:06
Zadnja izmjena: 13.10.2010 | 20:12
CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Građevinari podigli CROBEX
Autor/izvor: SEEbiz

Uz promet koji je jedva prešao 13 milijuna kuna, Crobex je danas podignut 0,38 posto, no to nije bilo dovoljno za povratak iznad psihološke granice. Ključni indeks Zagrebačke burze prenoćit će na tako 1.898,11 bodova, no Crobex10 ipak se vratio iznad 1.000 bodova. Ukupni promet dosegnuo je 37,5 milijuna kuna, a među 5 izdanja koja su uspjela ostvariti više od milijun kuna prometa tri su dionice.
INGRA je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune.

Hrvatskim Telekomom ZSE:HT-R-A protrgovano je 3,4 milijuna kuna, a na dnevnoj razini nije zabilježena promjena cijene, baš kao i u slučaju druge najlikvidnije dionice, Atlantic Grupe ZSE:ATRG-R-A, koja je ostvarila 2,8 milijuna kuna prometa. No dok je dnevni prosjek HT-a ostao gotovo 0,4 posto u crvenom, Atlantic je 0,12 posto u zelenom.

Listu milijunaša zaključuje povlaštena dionica Adris Grupe ZSE:ADRS-P-A, koja je uz 1,2 milijuna kuna prometa spuštena 0,37 posto.

INGRA ZSE:INGR-R-A je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune. U uzletu su i Dalekovod, ZSE:DLKV-R-A, koji je uz 550 tisuća kuna prometa podignut 1,47 posto, te IGH ZSE:IGH-R-A, koji je uz također nešto više od pola milijuna kuna prometa poskupio 2,35 posto, zaustavivši se na 1.525 kuna. Viadukt ZSE:VDKT-R-A je uz 130 tisuća kuna prometa podignut svega 0,02 posto. Treba kupovati najpodcjenjenije dionice IGH , Tehnike i Viadukta to su tri diva koji će Hrvatsku izvući iz krize. Normalno ove dionice će imati i najveći rast na našoj burzi. Tako da straha nema svakako dokupiti. Normalno treba sakupljati i dionice par malih hrvatskih banaka , Slatinske , Centar i Karlovačke banke jer je pred tim bankama preuzimanje i spajanje s većim bankama. Tako da se za ove dionice može sigurno tvrditi da im sljedi rast pred preuzimanje . Svakako odlična investicija , ameri završili zeleno sutra veliki rast na našoj burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] SUTRA TRI GRAĐEVINSKA GIGANTA PREDVODE RAST BURZE IGH TEHNIKA I VIADUKT
Datum objave: 13.10.2010 | 19:06
Zadnja izmjena: 13.10.2010 | 20:12
CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Građevinari podigli CROBEX
Autor/izvor: SEEbiz

Uz promet koji je jedva prešao 13 milijuna kuna, Crobex je danas podignut 0,38 posto, no to nije bilo dovoljno za povratak iznad psihološke granice. Ključni indeks Zagrebačke burze prenoćit će na tako 1.898,11 bodova, no Crobex10 ipak se vratio iznad 1.000 bodova. Ukupni promet dosegnuo je 37,5 milijuna kuna, a među 5 izdanja koja su uspjela ostvariti više od milijun kuna prometa tri su dionice.
INGRA je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune.

Hrvatskim Telekomom ZSE:HT-R-A protrgovano je 3,4 milijuna kuna, a na dnevnoj razini nije zabilježena promjena cijene, baš kao i u slučaju druge najlikvidnije dionice, Atlantic Grupe ZSE:ATRG-R-A, koja je ostvarila 2,8 milijuna kuna prometa. No dok je dnevni prosjek HT-a ostao gotovo 0,4 posto u crvenom, Atlantic je 0,12 posto u zelenom.

Listu milijunaša zaključuje povlaštena dionica Adris Grupe ZSE:ADRS-P-A, koja je uz 1,2 milijuna kuna prometa spuštena 0,37 posto.

INGRA ZSE:INGR-R-A je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune. U uzletu su i Dalekovod, ZSE:DLKV-R-A, koji je uz 550 tisuća kuna prometa podignut 1,47 posto, te IGH ZSE:IGH-R-A, koji je uz također nešto više od pola milijuna kuna prometa poskupio 2,35 posto, zaustavivši se na 1.525 kuna. Viadukt ZSE:VDKT-R-A je uz 130 tisuća kuna prometa podignut svega 0,02 posto. Treba kupovati najpodcjenjenije dionice IGH , Tehnike i Viadukta to su tri diva koji će Hrvatsku izvući iz krize. Normalno ove dionice će imati i najveći rast na našoj burzi. Tako da straha nema svakako dokupiti. Normalno treba sakupljati i dionice par malih hrvatskih banaka , Slatinske , Centar i Karlovačke banke jer je pred tim bankama preuzimanje i spajanje s većim bankama. Tako da se za ove dionice može sigurno tvrditi da im sljedi rast pred preuzimanje . Svakako odlična investicija , ameri završili zeleno sutra veliki rast na našoj burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]


pa kod nas se kao i na svakoj burzi non stop desava preuzimanje nekih dionica………evo npr.ja sam preuzimo od vidre dionice ingre po 45 000 a proslijedjivao sam ih gospodinu plaqvom po 47 000 da bi on to meni prodao posle 2 dana po 49 000 ……to se desavalo kad je bio rast……o padu bolje da ne govorim
pofuk


[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] SUTRA TRI GRAĐEVINSKA GIGANTA PREDVODE RAST BURZE IGH TEHNIKA I VIADUKT
Datum objave: 13.10.2010 | 19:06
Zadnja izmjena: 13.10.2010 | 20:12
CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Građevinari podigli CROBEX
Autor/izvor: SEEbiz

Uz promet koji je jedva prešao 13 milijuna kuna, Crobex je danas podignut 0,38 posto, no to nije bilo dovoljno za povratak iznad psihološke granice. Ključni indeks Zagrebačke burze prenoćit će na tako 1.898,11 bodova, no Crobex10 ipak se vratio iznad 1.000 bodova. Ukupni promet dosegnuo je 37,5 milijuna kuna, a među 5 izdanja koja su uspjela ostvariti više od milijun kuna prometa tri su dionice.
INGRA je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune.

Hrvatskim Telekomom ZSE:HT-R-A protrgovano je 3,4 milijuna kuna, a na dnevnoj razini nije zabilježena promjena cijene, baš kao i u slučaju druge najlikvidnije dionice, Atlantic Grupe ZSE:ATRG-R-A, koja je ostvarila 2,8 milijuna kuna prometa. No dok je dnevni prosjek HT-a ostao gotovo 0,4 posto u crvenom, Atlantic je 0,12 posto u zelenom.

Listu milijunaša zaključuje povlaštena dionica Adris Grupe ZSE:ADRS-P-A, koja je uz 1,2 milijuna kuna prometa spuštena 0,37 posto.

INGRA ZSE:INGR-R-A je danas ostvarila za u posljednje razdoblje iznadprosječnih 760 tisuća kuna prometa i pri tome podignuta 1,92 posto, na 22,83 kune. U uzletu su i Dalekovod, ZSE:DLKV-R-A, koji je uz 550 tisuća kuna prometa podignut 1,47 posto, te IGH ZSE:IGH-R-A, koji je uz također nešto više od pola milijuna kuna prometa poskupio 2,35 posto, zaustavivši se na 1.525 kuna. Viadukt ZSE:VDKT-R-A je uz 130 tisuća kuna prometa podignut svega 0,02 posto. Treba kupovati najpodcjenjenije dionice IGH , Tehnike i Viadukta to su tri diva koji će Hrvatsku izvući iz krize. Normalno ove dionice će imati i najveći rast na našoj burzi. Tako da straha nema svakako dokupiti. Normalno treba sakupljati i dionice par malih hrvatskih banaka , Slatinske , Centar i Karlovačke banke jer je pred tim bankama preuzimanje i spajanje s većim bankama. Tako da se za ove dionice može sigurno tvrditi da im sljedi rast pred preuzimanje . Svakako odlična investicija , ameri završili zeleno sutra veliki rast na našoj burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]


Šefe opet sve pohvale dok ste danas na početku otvaranja burze najavili rast dionica građevinara hrpa protivnika tvrdila je da griješite. Ipak sad se ponovno potvrdilo da ste u pravu ali većina ljudi nevole bolje od sebe pa se pojavljuje jal s njihove strane. Umjesto podrške rastu kojeg smo svi s nestrpljenjem čekali.

New Report

Close