BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene najviše žulja prenapuhani IGH, mislim da bi on trebao, slijedom izrečenoga u postovima iznad, trebao opako dole. Čekam iznad nominale. Pa ljudi poklonili su Bundek i Ban centar za siću. Takve se stvari ne rade ako ne gori pod petama, ili aktualnije, ako voda nije do grla. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Mene najviše žulja prenapuhani IGH, mislim da bi on trebao, slijedom izrečenoga u postovima iznad, trebao opako dole. Čekam iznad nominale. Pa ljudi poklonili su Bundek i Ban centar za siću. Takve se stvari ne rade ako ne gori pod petama, ili aktualnije, ako voda nije do grla. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Potpuno točno kolega, bit će IGH-a i po 900kn, strpljenje svima savjetujem!

26.11.2010 - Dan D



Mene najviše žulja prenapuhani IGH, mislim da bi on trebao, slijedom izrečenoga u postovima iznad, trebao opako dole. Čekam iznad nominale. Pa ljudi poklonili su Bundek i Ban centar za siću. Takve se stvari ne rade ako ne gori pod petama, ili aktualnije, ako voda nije do grla. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Potpuno točno kolega, bit će IGH-a i po 900kn, strpljenje svima savjetujem!
[/quote]
Tada će biti Tehnike po 200 kuna a Ingre po 2 kune ,sljedom tvoje logike .

S obzirom da mi je ulaz u Tehniku ispod 1000kn ne opterećujem se previše, zasad čekam jer nastojim smanjiti trgovanje, nešto radi obaveza, a nešto iz razloga da brokere osiromašim.

26.11.2010 - Dan D




Mene najviše žulja prenapuhani IGH, mislim da bi on trebao, slijedom izrečenoga u postovima iznad, trebao opako dole. Čekam iznad nominale. Pa ljudi poklonili su Bundek i Ban centar za siću. Takve se stvari ne rade ako ne gori pod petama, ili aktualnije, ako voda nije do grla. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Potpuno točno kolega, bit će IGH-a i po 900kn, strpljenje svima savjetujem!
[/quote]
Tada će biti Tehnike po 200 kuna a Ingre po 2 kune ,sljedom tvoje logike .
[/quote]
Je, je i ATPL po 4 kune, a svizci će zamotavat Zvečevo čokoladu u Belišćin omot. Sve po 3 kune. A Pevec će biti vodeći lanac u Europi, a Višnja bu pobedila na Euroviziji. Ccccccc…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa




Mene najviše žulja prenapuhani IGH, mislim da bi on trebao, slijedom izrečenoga u postovima iznad, trebao opako dole. Čekam iznad nominale. Pa ljudi poklonili su Bundek i Ban centar za siću. Takve se stvari ne rade ako ne gori pod petama, ili aktualnije, ako voda nije do grla. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Potpuno točno kolega, bit će IGH-a i po 900kn, strpljenje svima savjetujem!
[/quote]
Tada će biti Tehnike po 200 kuna a Ingre po 2 kune ,sljedom tvoje logike .
[/quote]
Murate majstore kako to da pravopisno griješiš kao i šef, fin. savjetnik, konzultant???
I opet ZAREZ ide ispred a, a ne na kraju. Dobro da ga ne metneš prije posljednje riječi. A i sljedom se piše slijedom. malo mi je već čudno da Vas pet-šest radite iste greške. Kaj ste išli u isti razred?? Ono mislim do 5 osnovne. [proud] [undecid] [huh] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[cry] [bye] [bye] Danas sutra i idući tjedan rasprodaja dionica građevinara
Wall Street pao, slabe korporativne vijesti

23. rujna 2010 07:46

Business.hr/ Hina

Na Wall Streetu su u srijedu cijene dionica pale, jer su ulagače razočarale slabe vijesti s korporativne scene,kao i najava Feda da je spreman poduzeti nove mjere za poticanje rasta, što znači da američko gospodarstvo nije čvrsto na putu oporavka.

Dow Jones indeks oslabio je 21 bod, ili 0,20 posto, na 10.739 bodova, dok je S&P 500 pao 0,48 posto, na 1.134 boda, a Nasdaq indeks 0,63 posto, na 2.334 boda.
Poruka američke središnje banke u utorak da je spremna uvesti dodatne poticajne monetarne mjere pokolebala je dio ulagača koji su optimističnije procjenjivali situaciju u gospodarstvu."Fedovovi komentari su mač s dvije oštrice. S jedne strane, čelnici banke poručuju da ih zabrinjava situacija u gospodarstvu. No, s druge strane najavljuju mogućnost uvođenja dodatnih poticajnih mjera. Stoga bi cijene dionica idućih dana mogle krenuti u jednom ili drugom smjeru", kaže Thomas Villalta, portfelj menadžer u fondu Jones Villalta Asset Management.
A jučer su cijene dionica krenule u silaznom smjeru jer je ulagače razočaralo nekoliko vijesti s korporativne scene.Cijena dionice Adobe Systemsa potonula je 19 posto, nakon što je ta softverska kompanija najavila manje kvartalne prihode nego što se očekivalo, navodeći kao razlog slabost potražnje.
Među gubitnicama se našla i dionica Microsofta, s padom cijene za 2,2 posto, premda je najveća softverska kompanija u svijetu najavila povećanje dividende. Ipak, povećanje isplate dioničarima manje je nego što se očekivalo. S obzirom na to, kao i poruke Feda, bilo je za očekivati da će se dio ulagača odlučiti na dobitonosnu prodaju, kažu analitičari.
"Primjećuje se da se više ulaže u obveznice i zlato, što pokazuje da ulagači uzimaju u obzir najave Feda da će možda biti potrebne nove poticajne gospodarske mjere", objašnjava Nicholas Colas, strateg u tvrtki ConvergEx Group.
Zbog toga se jučer terminska cijena zlata primaknula rekordnoj razini od 1.300 dolara po unci, a porasle su i cijene 10-godišnjih trezorskih zapisa, zbog čega je prinos na te državne dužničke papire pao s 2,58 na 2,56 posto.
Na oprez ulagača ukazuje i mršav obujam trgovanja. Na Wall Streetu, American Stock Exchangeu i Nasdaqu vlasnika je jučer zamijenilo 7,65 milijardi dionica, dok je lani dnevni prosjek iznosio 9,65 milijardi. Pritom je na Wall Streetu odnos između dionica koje su izgubile i onih koje su dobile na vrijednosti iznosio 3 naprema 2.
I na europskim su burzama cijene dionica jučer pale. Londonski FTSE indeks oslabio je 0,44 posto, na 5.551 bod, dok je frankfurtski DAX pao 1,08 posto, na 6.208 bodova, a pariški CAC 1,30 posto, na 3.735 bodova. Sljedom ovih vijesti usljedit će daljnje iskrcavanje iz dionica Tehnike, Ingre, Zvijezde, Leda, Hidroelektre, Adrisa, Jadroplova i Atlanske plovidbe [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šef @ kralju [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[cry] [bye] [bye] Nema tu šefe kralju nego samo gole činjenice jučer rasprodaja u Americi danas na europskim burzama i našoj. Neznam kako su kupci naivni i stalno jurišaju na kupnju a dionice koje danas kupe već su sutra jeftinije pa sačekajte rast svjetskih burzi i onda krenite s kupnjom. Europske burze link : Vaš link [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[cry] [bye] [bye] Nema tu šefe kralju nego samo gole činjenice jučer rasprodaja u Americi danas na europskim burzama i našoj. Neznam kako su kupci naivni i stalno jurišaju na kupnju a dionice koje danas kupe već su sutra jeftinije pa sačekajte rast svjetskih burzi i onda krenite s kupnjom. Europske burze link : Vaš link [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

pa što je sad ovo, pred sat vremena cjela EU je bila zelena, a sad je opet sve crveno?? DAX roni već 3 dana za redom, neće ovo izaći na dobro [embarass]
neka je i šef jednom pogodio nakon serije promašaja [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

[tongue] Svaki dan vam govorim istinu drugo je to što vi ne slušate. [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

sefe@ ne pratim tvoje promasaje ni pogotke,,,,ali ovaj put si na pravoj strani… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close