BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I na europskim se burzama jučer trgovalo oprezno. Londonski FTSE indeks ojačao je mršavih 0,03 posto, na 5.567 bodova, dok je frankfurtski DAX porastao 0,22 posto, na 6.275 bodova, a pariški CAC 0,19 posto, na 3.774 boda. Do kraja ovog tjedna siguran daljnji pad dionica naročito građevinara Tehnike, IGH i Ingre. Od ostalih dionica pad debelo prenapuhanoga Leda , Zvijezde i Kraša.

NA temelju porasta na europskim burzama siguran je pad ciljanih dionica kod nas [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup] Luka Rijeka – 2,61 % , Jadroplov – 1,62 % , Ht – 0,85 % a tek smo počeli trgovati ako netko ne vidi pad nego rast od minusa treba otići do okuliste . [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

NA mojoj gledalici CROBEX u plusu…zelen…ima ko kakve druge informacije ????
E da skoro sam zaboravio [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Kod mene sve u crvenom trenutno

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

[cry] Europske burze kako na otvaranju tako i sada samo iskrcavanje
link :
Vaš link [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

He, he samo provokacija….naravno da mi paše ovo crvenilo dok kupujem…samo neka….vrijeme je za kupnju…na dnu su prodali eeeee oni koji su prodali…a onda ide rast pa ću nakon 20-30% ja prodavat onima koji su prodali na dnu, pa poželjeli ući….ma razumijete što hoću reći, he, he [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


[cry] Europske burze kako na otvaranju tako i sada samo iskrcavanje
link :
Vaš link [bye]

Bogami si se ti dobrano iskrcao…na dnu, al dobro ni profesionalni surferi ne uhvate baš svaki val…sada ti je bitno hvatati drrugi val pa kupovati na vrhu da poništiš negativne učinke onoga prije [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


He, he samo provokacija….naravno da mi paše ovo crvenilo dok kupujem…samo neka….vrijeme je za kupnju…na dnu su prodali eeeee oni koji su prodali…a onda ide rast pa ću nakon 20-30% ja prodavat onima koji su prodali na dnu, pa poželjeli ući….ma razumijete što hoću reći, he, he [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


[cry] Europske burze kako na otvaranju tako i sada samo iskrcavanje
link :
Vaš link [bye]

Dok jedan neargumentirano tvrdi kako mu odgovara pad ali zna da ide rast ???????
Drugi pak argumentirano pokazuje stanje europskih burzi , sad je pitanje za koga se odlučiti , osobu A ili osobu B .

JA sam osoba A…Vatreni. A koje ste sve vi osobe??? [thumbsup] [kiss] [lol] [wink] [smiley]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Dok jedan neargumentirano tvrdi kako mu odgovara pad ali zna da ide rast ???????
Drugi pak argumentirano pokazuje stanje europskih burzi , sad je pitanje za koga se odlučiti , osobu A ili osobu B .

Ne trebaju mi argumenti…pa ne vodim parnicu protiv Polančeca. Pd odgovara dok kupujem jer kupujem po nižoj cijeni, a kupujem zato što znam da slijedi rast. Argument bi bio kada bi rekao da sam kupovao još od vremena dok su drugi prodavali na dnu i da je od onda cijena otišla gore jedno 10-15 %. E to je za mene ARGUMENT [cool] [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ima li tko ideju kaj nas danas čeka ?? [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[cry] [bye] [bye] Na europskim burzama daljnja rasprodaja dionica
Datum objave: 16.9.2010 | 9:42
Zadnja izmjena: 16.9.2010 | 9:44
TRŽIŠTE KAPITALA
EU tržišta: Rudarske dionice predvode pad
Autor/izvor: SEEbiz

FRANKFURT – Europski indeksi i treći dan su u minusu, a za to su krive rudarske dionice.

FTSEurofirst 300 oslabio je 0,1 posto, na 1.083,71 bodova, nakon što se 0,3 posto spustio jučer. BHP Billiton, Anglo American, Antofagasta, Rio Tinto i Xstrata su oslabili između 0,6 i 1,4 posto.

Analitičari kažu kako tržištu nedostaje smjer i vjerojatno ćemo i danas gledati mlitavu trgovinu. Američke brojke objavljene jučer bile su malo razočarenje. S druge strane, većina brojki objavljenih posljednjih tjedana daju potporu rastu tržišta, no tržište i dalje ostaje vrlo osjetljivo. Do kraja ovog tjedna siguran daljnji pad dionica naročito građevinara Tehnike, IGH i Ingre. Od ostalih dionica pad debelo prenapuhanoga Leda , Zvijezde i Kraša. [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close