BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




[thumbsup] Dragi moj prijatelju DELUX s hrpom svojih pomoćnih nickova a što reći stalno lažeš i drukaš na kupnju građevinara i Leda . [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

Kolega krivo prozivate, ja nikad nisam glasao za građevinare. Osim jednog nelikvidnog koji nije potonuo ni cent

Jesi ti lud il se drogiraš?
[/quote]
[cry] [bye] [bye] Gdje su sada DELUX , kanabis, fajrunt i ostali forumaši koji su nagovarali na kupnju građevinara i tako oštetili forumaše koji su ih poslušali. Meni je savijest čista tko je mene slušao odavno je prodao građevinare i tako izbjegao sve ove minuse iz dana u dan . Isto tako se pod hitno treba riješiti Leda samo pogledajte kupnju tu će biti idući veliki pad .Danas Tehnika i Ingra mogu vrlo lako i u negativnu blokadu. To za nikoga nije dobro ali je realno stanje na našoj burzi. [cry] [bye] [bye]
[/quote]



meni je to uz splita najjači lik na forumu

A croman?
[/quote]
kroman…a joj..ne bih ga sada profilirao jer to nema smisla pošto je otišao a i postoji mala šansa dami na privat pošalje brojeve za sljedeće kolo binga..normalo ako je count dobar i ako postoji pozitivna divergencija na grafu.. [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




meni je to uz splita najjači lik na forumu

A croman?
[/quote]
kroman…a joj..ne bih ga sada profilirao jer to nema smisla pošto je otišao a i postoji mala šansa dami na privat pošalje brojeve za sljedeće kolo binga..normalo ako je count dobar i ako postoji pozitivna divergencija na grafu.. [thumbsup]
[/quote]
ne… tebi necu poslat nista [thumbsup]

ali Delux je dobio … mail





meni je to uz splita najjači lik na forumu

A croman?
[/quote]
kroman…a joj..ne bih ga sada profilirao jer to nema smisla pošto je otišao a i postoji mala šansa dami na privat pošalje brojeve za sljedeće kolo binga..normalo ako je count dobar i ako postoji pozitivna divergencija na grafu.. [thumbsup]
[/quote]
ne… tebi necu poslat nista [thumbsup]

ali Delux je dobio … mail
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]
Hvala prijatelju!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Blago ti se! [cry]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Blago ti se! [cry]

[lol]




meni je to uz splita najjači lik na forumu

A croman?
[/quote]
kroman…a joj..ne bih ga sada profilirao jer to nema smisla pošto je otišao a i postoji mala šansa dami na privat pošalje brojeve za sljedeće kolo binga..normalo ako je count dobar i ako postoji pozitivna divergencija na grafu.. [thumbsup]
[/quote]
ne… tebi necu poslat nista [thumbsup]

ali Delux je dobio … mail
[/quote]
još si tu??? hebe se tebi kad ne radiš nigdje pa možešvisit stalno na poslovnom [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

još si tu??? hebe se tebi kad ne radiš nigdje pa možešvisit stalno na poslovnom [thumbsup]

Imas krivo Lanica…radim…na svedskoj burzi (nema lakseg posla..kuci si i preko interneta…radis )
[thumbsup]

*kaffepaus

obožavam kad napiše neš na švedskom…sigurno je prosto.. znači nezaposlen si? joj, meni joj…nego znači egistencija ti ovisi o mjesečnom prinosu na omx/crobex jel tak? brate mili da je meni tak i ja bi crto ko lud [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ali Delux je dobio … mail

a napisao si da ne podnosiš ulizice, ccc [smiley]


obožavam kad napiše neš na švedskom…sigurno je prosto.. znači nezaposlen si? joj, meni joj…nego znači egistencija ti ovisi o mjesečnom prinosu na omx/crobex jel tak? brate mili da je meni tak i ja bi crto ko lud [thumbsup]

hehe

sta da kazem..divim vam se…sa svim problemima sto ih ima u HR a vi ste puni humora [thumbsup]

Nema tu problema …lanica…ni jednih ni drugih


*kaffepaus


obožavam kad napiše neš na švedskom…sigurno je prosto.. znači nezaposlen si? joj, meni joj…nego znači egistencija ti ovisi o mjesečnom prinosu na omx/crobex jel tak? brate mili da je meni tak i ja bi crto ko lud [thumbsup]

….meni to zvuči kao pauza za kavu….



*kaffepaus


obožavam kad napiše neš na švedskom…sigurno je prosto.. znači nezaposlen si? joj, meni joj…nego znači egistencija ti ovisi o mjesečnom prinosu na omx/crobex jel tak? brate mili da je meni tak i ja bi crto ko lud [thumbsup]

….meni to zvuči kao pauza za kavu….

[/quote]
ma da? kaj stvarno? ti mora da si ko Bandić…poliglota

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close