BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zar opet odlaziš [cry]
Dobio si dve stotke od mene hehehe

Nemoj Croman otići po 16. put, molim te.
PA ja sam imao velike planove sa tobom, putem nekih svojih kolega, mislio sam te priupitati za tehničke analize nekih stvari.

Recimo loto bi me interesirao, eventualno prognoza vremena za vrijeme godišnjeg odmora, parametre imaš.

E.. ali ne 6/45 ja bih 7/39 ( loto ).

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nemoj Croman otići po 16. put, molim te.
PA ja sam imao velike planove sa tobom, putem nekih svojih kolega, mislio sam te priupitati za tehničke analize nekih stvari.

Recimo loto bi me interesirao, eventualno prognoza vremena za vrijeme godišnjeg odmora, parametre imaš.

E.. ali ne 6/45 ja bih 7/39 ( loto ).

[smiley]

lp


ahahahaha…mene bingo kad već radiš.. kaj nije kromen imao u potpisu- kromen have left poslovni- ili tak neš…kakav lik ahahahahahahah [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Nemoj Croman otići po 16. put, molim te.
PA ja sam imao velike planove sa tobom, putem nekih svojih kolega, mislio sam te priupitati za tehničke analize nekih stvari.

Recimo loto bi me interesirao, eventualno prognoza vremena za vrijeme godišnjeg odmora, parametre imaš.

E.. ali ne 6/45 ja bih 7/39 ( loto ).

[smiley]

lp


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

ali vas je lako prevariti dragi moji fundamentalisti…

Croman pise …oni vjeruju

Croman pise o ..PADu..oni ne vjeruju (steta)

Znaci vjeruju u ono sto nebi trebali vjerovati …hehe

Time for daytrading…vi ses



Nemoj Croman otići po 16. put, molim te.
PA ja sam imao velike planove sa tobom, putem nekih svojih kolega, mislio sam te priupitati za tehničke analize nekih stvari.

Recimo loto bi me interesirao, eventualno prognoza vremena za vrijeme godišnjeg odmora, parametre imaš.

E.. ali ne 6/45 ja bih 7/39 ( loto ).

[smiley]

lp


ahahahaha…mene bingo kad već radiš.. kaj nije kromen imao u potpisu- kromen have left poslovni- ili tak neš…kakav lik ahahahahahahah [thumbsup]
[/quote]

Lane, nemoj ga molim Te provocirati, otići će.. [lol]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[thumbsup] [smiley] A hrvatski duhani HRDH-R-A ?
Potcijenjena i zaboravljena odlična dionica na našoj burzi .
Datum objave: 29.6.2010 | 2:42
Zadnja izmjena: 29.6.2010 | 2:44
AMERIČKO TRŽIŠTE
Wall Street: Odluka Vrhovnog suda donosi uzlet duhanskog sektora
Autor/izvor: SB/Reuters

NEW YORK – Američke dionice ponedjeljak su uz ispodprosječni promet, najniži od 5. travnja, trgovinski dan zaključile u blagom padu, jer je rast u potrošačkom i duhanskom sektoru ipak nadmašen padom u energetskom sektoru.
Rast u potrošačkom i duhanskom sektoru uz niski ukupni promet ipak nadmašen padom u energetskom sektoru.

Podatak o blagom rastu osobne potrošnje doveo je do isto takvog rasta dionica vezanih uz robu široke potrošnje, na koje se odnose gotovo dvije trećine ukupne gospodarske aktivnosti. Zajedno s njima uzletjele su dionice duhanskih kompanija, nakon što je odluka Vrhovnog suda po svoj prilici definitivno omela planove Obamine administracije da od duhanskih kompanija izvuče milijarde dolara kao kompenzaciju za štete koje duhan pričinjava društvu. Altria je podignuta 3,3 posto, Reynolds 4,1 posto, a Dow Jones Tobacco Index podignut 1,8 posto.

DJIA je spušten 0,05 posto, S&P500 ZA 0,2 posto, Nasdaq Composite Index za 0,13 posto.

Ukupni rezultati zatamnjeni su slabostima u energetskom sektoru. Terminski ugovori su spušteni nakon što je najavljeno da oluja Alex vjerojatno neće ugroziti proizvodnju u Meksičkom zaljevu. Exxon je spušten 1,1 posto. Među rijetkim dobitnicima je operater naftnih platformi Noble Corp, nakon najave da će za 2,16 milijardi dolara preuzeti norvešku kompaniju Frontier Drilling.Danas na našoj burzi među najvećim gubitnicima građevinski sektor. Cijene dionica Dalekovoda, IGH, Ingre i Tehnike pale su između 0,9 i četiri posto. Uz crvenilo i iskrcavanje kod amera i na Europskim burzama nije potrebno naglašavati da ide novo iskrcavanje kod nas koje će predvoditi građevinari. Ovaj tjedan na našoj burzi možemo očekivati čak i blokade na Tehnici,Ingri , Ledu, Hidroelektri , Uljanik plovidbi itd. To je vidljivo čim pogledamo ovu preslabašnu kupnju od par dionica i veliki pritisak na strani prodaje .Dobro pratite kako će se povući kupnja s Tehnike koja ustvari pokušava spriječiti pad koji je nemoguće spriječiti. [cry] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Lane, nemoj ga molim Te provocirati, otići će.. [lol]

lp


@Plavi

Ti bis rado doznao Cromanove analize o kretanju Indexa (posto sam neznas nista)

Ali nema nista za tebe…
[lol]



[thumbsup] Dragi moj prijatelju DELUX s hrpom svojih pomoćnih nickova a što reći stalno lažeš i drukaš na kupnju građevinara i Leda . [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

Jesi ti lud il se drogiraš?
[/quote]
[cry] [bye] [bye] Gdje su sada DELUX , kanabis, fajrunt i ostali forumaši koji su nagovarali na kupnju građevinara i tako oštetili forumaše koji su ih poslušali. Meni je savijest čista tko je mene slušao odavno je prodao građevinare i tako izbjegao sve ove minuse iz dana u dan . Isto tako se pod hitno treba riješiti Leda samo pogledajte kupnju tu će biti idući veliki pad .Danas Tehnika i Ingra mogu vrlo lako i u negativnu blokadu. To za nikoga nije dobro ali je realno stanje na našoj burzi. [cry] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Lane, nemoj ga molim Te provocirati, otići će.. [lol]

lp


@Plavi

Ti bis rado doznao Cromanove analize o kretanju Indexa (posto sam neznas nista)

Ali nema nista za tebe…
[lol]
[/quote]

Htio bih tvoje analize o kretanju indexa isto kao i opanke bake Vange, otprilike ste u istoj razini želja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




[thumbsup] Dragi moj prijatelju DELUX s hrpom svojih pomoćnih nickova a što reći stalno lažeš i drukaš na kupnju građevinara i Leda . [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

Jesi ti lud il se drogiraš?
[/quote]
[cry] [bye] [bye] Gdje su sada DELUX , kanabis, fajrunt i ostali forumaši koji su nagovarali na kupnju građevinara i tako oštetili forumaše koji su ih poslušali. Meni je savijest čista tko je mene slušao odavno je prodao građevinare i tako izbjegao sve ove minuse iz dana u dan . Isto tako se pod hitno treba riješiti Leda samo pogledajte kupnju tu će biti idući veliki pad .Danas Tehnika i Ingra mogu vrlo lako i u negativnu blokadu. To za nikoga nije dobro ali je realno stanje na našoj burzi. [cry] [bye] [bye]
[/quote]
jel se ti drogiraš ili imas samo bujnu maštu?
Kako to misliš da ja nagovaram na kupnju gradjevinara?
A ZVZD ce ti vrlo brzo ispod 2500 kn, tak da znaš

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]





[thumbsup] Dragi moj prijatelju DELUX s hrpom svojih pomoćnih nickova a što reći stalno lažeš i drukaš na kupnju građevinara i Leda . [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

Jesi ti lud il se drogiraš?
[/quote]
[cry] [bye] [bye] Gdje su sada DELUX , kanabis, fajrunt i ostali forumaši koji su nagovarali na kupnju građevinara i tako oštetili forumaše koji su ih poslušali. Meni je savijest čista tko je mene slušao odavno je prodao građevinare i tako izbjegao sve ove minuse iz dana u dan . Isto tako se pod hitno treba riješiti Leda samo pogledajte kupnju tu će biti idući veliki pad .Danas Tehnika i Ingra mogu vrlo lako i u negativnu blokadu. To za nikoga nije dobro ali je realno stanje na našoj burzi. [cry] [bye] [bye]
[/quote]
jel se ti drogiraš ili imas samo bujnu maštu?
Kako to misliš da ja nagovaram na kupnju gradjevinara?
A ZVZD ce ti vrlo brzo ispod 2500 kn, tak da znaš

[/quote]
nemoj tak deluks ipak je šef direktor
[lol] [lol] meni je to uz splita najjači lik na forumu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


meni je to uz splita najjači lik na forumu

A croman?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close