BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Prenio bih jedan post mog prijatelja/savjetnika objavljen prije desetak dana…

"Tjedni graf pojednostavljuje čitanje značajno složenijeg dnevnog grafa.

Premisa:

EWT analiza dnevnog grafa (višekratno objavljena na blogu) upućuje na nedovršenost korekcije tj. na mogućnost pada vrijednosti indeksa ispod 666 bodova.

Postoje samo dvije mogućnosti glede valjanosti premise.

1)

Ako je premisa valjana, onda priloženi tjedni graf ukazuje na sljedeće.

Aktualno up gibanje (kao korekcija još uvijek trajućeg down trenda) mora imati barem 7 koraka. To znači da ni nakon dostizanja vrha 5 ne bi trebala početi veća korekcija (to znači da ni 16.04. ne bi trebala početi velika korekcija!!!) Tek po dostizanju vrha 7 moglo bi doći do iste, iako ni TA KOREKCIJA NE MORA BITI ONA VELIKA, OČEKIVANA, jer ukupno up gibanje (kao korekcija trajućeg down trenda) može biti složeno i potrajati i nakon dostizanja vrha 7…

2)

Ako premisa nije valjana (tj. bear market je iza nas), onda nakon dostizanja vrha 5 može uslijediti korekcija čak i do razine od cca 880-890 bodova!!!"

Koliko ja kužim, ako smo zbilja u bull marketu, nakon dostizanja vrha 5 na tjednom grafu moguć je pad prema 880-890 bodova. Pitanje je gdje je vrh 5…1213, 1235???

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ma dajte kolega, pa Croman ima pogotke oko 70%, Vlad1111 60%, a vi ni 9%, a najglasniji ste [bye]

hihihi, dečki pa ponestat će vam slina za pljuvanje, kolko se trudite… [wink]

enivej, uz ovakvu kulturu komunikacije, odlučio sam ubrzati rad na blogu (dečki, hvala na motivaciji), tako da će započeti sa radom za 2 tjedna… oni koji žele link, neka mi pošalju poruku tu na PD sa e-mail adresom, pa će dobit odgovor… blog je, naravno, javan, ali ne želim gomilu pljuvača tamo, pa link dajem na pvt…

blog će se baviti makroekonomskom i tehničkom analizom, dakle ništa od mikroekonomske (fundamentalne) analize, i to uglavnom amerikom i nešto manje hrvatskom…
[/quote]

za one koji mi šalju poruke tipa "daj link", neka još jednom pročitaju kaj sam napisao… da meni u poruku napišete E-MAIL adresu… pun mi je kaslić i nemrem svima odgovorit, poslat ću na mail… dajte dečki, čitajte kaj piše…

Pametan, ako to želiš.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



enivej, prema mojim analizama, šanse za PREOKRET trenda su gotovo nula…

joj ove kategoričke tvrdnje su mi najdraže.
ko to može platit. [lol]
[/quote]

od zakompleksiranih i ljubomornih provokatora nisam drugo ni očekivao, ali džemsika, pa bar si ti racionalan dečko… ajmo zajedno još jednom pročitati kaj sam napisao, že-mo? dakle, piše "PREMA MOJIM ANALIZAMA"… tako započinje rečenica… dakle, niti je tvrdnja (nego mišljenje), niti je kategorička.. tvrdnja je kategorička kada je bez ograda, bez kvalifikacija… ok?

moja preciznost od nekih 90% je meni skroz dobra (pobroji analize u zadnjih cca godinu dana), nemam pojma koji je tebi vrag i zašto me napadaš, pogotovo kad ja tvoje nikad ništa nisam komentirao…

kao što svi znamo, ne postoji niko ko radi nepogrešive analize, niko nije 100% u pravu, a postotak od 50% je dovoljno profitabilan ako je čovjek dobar sa money managementom…

Pametan, ako to želiš.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


-šanse su gotovo nula-
na to se odnosio moj komentar, ovo ostalo sve što si pisao jer voliš pisat. [tongue]
-2,05% ni dan nakon kategoričke izjave…jebiga, to mora tako bit.
ubiše mi Goldmana, ni kriva ni dužna. [cry]

đemso, pa koji ti je vrag… rekao sam da je korekcija moguća, ali da sada nema PREOKRETA… čak sam eksplicitno rekao da se radi o valu od trećeg mjeseca prošle godine i rekao da sada nema preokreta, nego je u osmom mjesecu… mislim, pa ti ili fakat ne čitaš kaj piše ili se stvarno trudiš bit u pravu pod svaku cijenu… ne želim se više svađat, napiši u sljedeću poruku kaj god hoćeš i poentiraj i pobijedi, ako ti je toliko do toga stalo…

Pametan, ako to želiš.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





enivej, prema mojim analizama, šanse za PREOKRET trenda su gotovo nula…

joj ove kategoričke tvrdnje su mi najdraže.
ko to može platit. [lol]
[/quote]

od zakompleksiranih i ljubomornih provokatora nisam drugo ni očekivao, ali džemsika, pa bar si ti racionalan dečko… ajmo zajedno još jednom pročitati kaj sam napisao, že-mo? dakle, piše "PREMA MOJIM ANALIZAMA"… tako započinje rečenica… dakle, niti je tvrdnja (nego mišljenje), niti je kategorička.. tvrdnja je kategorička kada je bez ograda, bez kvalifikacija… ok?

moja preciznost od nekih 90% je meni skroz dobra (pobroji analize u zadnjih cca godinu dana), nemam pojma koji je tebi vrag i zašto me napadaš, pogotovo kad ja tvoje nikad ništa nisam komentirao…

kao što svi znamo, ne postoji niko ko radi nepogrešive analize, niko nije 100% u pravu, a postotak od 50% je dovoljno profitabilan ako je čovjek dobar sa money managementom…
[/quote]
-šanse su gotovo nula-
na to se odnosio moj komentar, ovo ostalo sve što si pisao jer voliš pisat. [tongue]
-2,05% ni dan nakon kategoričke izjave…jebiga, to mora tako bit.
ubiše mi Goldmana, ni kriva ni dužna. [cry]
[/quote]

kolega prorok je definitivno stasao u najbolji AntiOscilator.sjeti se samo njegove kategoričke izjave za dolar,kod tečaja euro/dolar – 1,50:


noćas u pola jedan, po svemu sudeći, dolar je toppirao, a euro bottomirao… da, dobro sam rekao dolar je toppirao, a ne bottomirao… svi očekuju da nakon dugotrajnog padanja dolar konačno poraste, ali po meni ovo je bila samo kratka korekcija na gore koja je završila noćas, i ode dolar opet dolje…

prilažem count EURUSD kao argument ovoj izjavi…

mislim, pogledajmo realno… bernanke jednostavno NEĆE DOZVOLITI da dolar poraste… njegova životna misija je da ne dozvoli deflaciju… čovjek je u zadnjih 20-ak godina napisao stotine papira i nekoliko knjiga na tu temu… zna o velikoj depresiji tridesetih vjerojatno više od bilo koga drugog u svijetu (u ekonomskom smislu)… i sad je u zadnjih par godina došao u poziciju da konačno realizira sve o čemu godinama piše… njegova životna misija je da ne dozvoli deflaciju… dakle, dolar neće rasti…

james,ulaži kontra proroka,garantirano siguran dobitak

Frankly my dear, I don't give a damn!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

evo me nakon davnika. moj savjetnik,eto, slučajno opet pogodio.
jedino kaj ne znam kako neki likovi od srama ne zašute…stvarno, nagib pravca, kuku-lele… [embarass] a logika kao u MM-a (maje morales): izgleda ni latinično pismo ne razumije…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

nemam ja za kaj branit svog savjetnika, al splićo prije mjesec dana reko ide sp500 16.04. dole, veliki izgledi. pitam ga zašto,a on veli da se takva konjukcija dešava jednom u 2-3 mjeseca.
i još reče, vidi kak je bilo u rujnu 2009….sada pogledao i našao post od 03.09. koji predviđa pad 23.09. na dan konjukcije…tak se i desilo.
kak sam rekao kolegi nosorogu, ja sam doc.dr.sci.mat, tek učim TA, a gospon pokeraš mi je savjetnik…mene preciznost Gannove umotvorine fascinira, moram to naglasiti…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

eh, da. reče on i da mala šalica na kraju graf (nije ju označio) može voditi prema double topu na 520, čime bi se sačuval klin, ali smjer proboja klina u tem slučaju bi ostal neutvrđen.
gannova analiza odredila i datum proboja, no to nije za forum-nije mi dopustil to objaviti… [cool]

@vlad111 aka šprajc

ne ide ti kajkavski nikako.
odustani od konspiracije tog tipa

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

[cry] [bye]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Može li CROBEX preživjeti pad HT-a?
19.4.2010 9:36:33

ZAGREB – Nakon pada azijskih tržišta, i europska su otvorila u snažnom minusu. FTSEurofirst 300 je jutros oslabio 1 posto.Na našoj burzi nastavit će se daljnji pad dionica građevinara, Tehnike, Hidroelektre, Dalekovoda i Viadukta ,te nekih dionica koje klize već danima Transadria , Belišće i Belje djelomično.Ima i par dionica koje bi mogle rasti ali neki veći rast je neizgledan za danas. [cry] [cry] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Šuška se 70 kn


[cry] [bye]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Može li CROBEX preživjeti pad HT-a?
19.4.2010 9:36:33

ZAGREB – Nakon pada azijskih tržišta, i europska su otvorila u snažnom minusu. FTSEurofirst 300 je jutros oslabio 1 posto.Na našoj burzi nastavit će se daljnji pad dionica građevinara, Tehnike, Hidroelektre, Dalekovoda i Viadukta ,te nekih dionica koje klize već danima Transadria , Belišće i Belje djelomično.Ima i par dionica koje bi mogle rasti ali neki veći rast je neizgledan za danas. [cry] [cry] [bye]


KOje bi to, koje mogle rasti??? reci nam pliiiiz?? Imam nešto Zvezde, hvvatskih duvana i visa, a želim postati milioner. reci mi lastane, kada nebo prestaje biti granica…. [pray] [pray] [yawn]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close