BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Šta kad bih vam rekao da je sutra zadnji dan jednom fondu da se iskrca jer je DDJH ispao iz crobexa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

[cry] [bye] Rasprodaja dionica Hidroelektre i Tehnike
Datum objave: 19.3.2010 | 7:57
Zadnja izmjena: 19.3.2010 | 8:53
BAR-BOLJARE
Milo Đukanović: Konstruktor definitivno izgubio posao na Bar-Boljare
Autor/izvor: SEEbiz

ZAGREB – Crnogorski premijer Milo Đukanović u četvrtak je izjavio da je hrvatski konzorcij Konstruktor-IGH-Tehnika izgubio tzv. posao stoljeća koji se odnosi na izgradnju autoceste Bar-Boljare, opovrgnuvši navode da je posao hrvatskih građevinara propao zbog svjedočenja Ratka Kneževića na suđenju za ubojstvo Ive Pukanića i Nike Franjića.
Potvrdio je da se o izgradnji autoceste sada pregovora s grčko-izraelskim konzorcijem i da bi pregovori trebali trajati četiri tjedna, nakon čega će se donijeti konačna odluka. Ako dogovor ne uspije, kazao je Đukanović, moguće je i poništavanje natječaja i raspisivanja novoga.

»Nažalost, očigledno je da je toj priči kraj«, rekao je Đukanović odgovarajući na pitanje Nove TV o ishodu međunarodnog natječaja za izgradnju prve autoceste u Crnoj Gori.

Objasnio je da je hrvatski konzorcij imao na raspolaganju osam mjeseci da prikupi valjanu dokumentaciju, dok su ostali to učinili za šest mjeseci, te da je crnogorska vlada potom još produljila rok za dodatna dva mjeseca.

Hrvatski konzorcij, naime, nije prikupio bankovna jamstva za skoro tri milijarde eura »težak« posao.

Đukanović je u emisiji »Provjereno« također istaknuo da »posao nikako nije propao zbog Kneževića«, za kojeg je ustvrdio da je »patološki lažov, narcisoidna osoba, lakrdijaš i marginalac« kojemu hrvatski sudovi i mediji pridaju preveliku važnost.

Potvrdio je da se o izgradnji autoceste sada pregovora s grčko-izraelskim konzorcijem i da bi pregovori trebali trajati četiri tjedna, nakon čega će se donijeti konačna odluka. Ako dogovor ne uspije, kazao je Đukanović, moguće je i poništavanje natječaja i raspisivanja novoga.

Cijena hrvatskih građevinara bila je 2,77 milijardi eura, a grčko-izraleskog konzorcija HCH-Aktor 3,92 milijarde eura.
[cry] [bye] [bye]
[thumbsup] Igrači prelaze u kvalitetne a podcijenjene dionice LEDO , ZVIJEZDA i SLATINSKA BANKA i nešto od sada nelikvidnih kao ATLAS, VIS i HRVATSKI DUHANI. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@peromadjar

Dokapitalizacija ide 100% i nećeš dugo čekati do objave a ti je svojim pisanjem (drukanjem) sigurno nećeš spriječiti .

lp

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



Nisam rekao da dionica ne valja, gdje sam to napisao??? Zar vi mislite da neka dionica ne valja ako dođe na njoj do tehničke korekcije? Zar vi mislite da dobre dionice uvijek rastu bez obzira na sve?? Bože moj, kako ovdje ima smješnih ljudi. U zadnje vrijeme sve se javljaju dobronamjerni dugoročni dioničari da me isprdaju. Ljudi jel vi sami sebe slušate i čitate šta pišete? Mislim da bi vi trebali malo smanjit doživljaj.

Ali čovječe pišeš već 2 tjedna da će do nje doći pa ne dolazi, k tomu još i raste. Kad jednom dođe bit će jesaam vam rekao. Smanji doživljaj velim ti.
[/quote]

A neki već mjesec dana pišu kako ide dokapitalizacija i kako će cijena preko 2000. Trebaju li i oni onda smanjit doživljaj?

( ps molim moderatora da obriše ove riječi u zagradi kao i gore naveden post kolege Antiše, koji ne priprada na ovu temu jednako kao što nije pripadao ni moj prethodni post kojeg ste tako svesrdno obrisali, hvala )

never surrender

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Nisam rekao da dionica ne valja, gdje sam to napisao??? Zar vi mislite da neka dionica ne valja ako dođe na njoj do tehničke korekcije? Zar vi mislite da dobre dionice uvijek rastu bez obzira na sve?? Bože moj, kako ovdje ima smješnih ljudi. U zadnje vrijeme sve se javljaju dobronamjerni dugoročni dioničari da me isprdaju. Ljudi jel vi sami sebe slušate i čitate šta pišete? Mislim da bi vi trebali malo smanjit doživljaj.

Ali čovječe pišeš već 2 tjedna da će do nje doći pa ne dolazi, k tomu još i raste. Kad jednom dođe bit će jesaam vam rekao. Smanji doživljaj velim ti.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Molim da mi se nabroji 50 promašaja, evo može i samo 5, evo može i jedan ali vrijedan.

Luka Rijeka!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Nisam rekao da dionica ne valja, gdje sam to napisao??? Zar vi mislite da neka dionica ne valja ako dođe na njoj do tehničke korekcije? Zar vi mislite da dobre dionice uvijek rastu bez obzira na sve?? Bože moj, kako ovdje ima smješnih ljudi. U zadnje vrijeme sve se javljaju dobronamjerni dugoročni dioničari da me isprdaju. Ljudi jel vi sami sebe slušate i čitate šta pišete? Mislim da bi vi trebali malo smanjit doživljaj.

never surrender

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Kolega peromadjar, kako vam se da toliko tinte proljevati na ovoj temi ako ti dionica ne valja i ide dole? Ja koji imam ovu dionicu jedva da se ovdje i javim a ti hiperaktivan do bola. Smanji malo doživljaj. Imam dionice nekih firmi pa na tim temama gotovo da i ne pišem a ti ubi nas sve više.
Pitam se zašto[rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Molim da mi se nabroji 50 promašaja, evo može i samo 5, evo može i jedan ali vrijedan.

Moje tehničke analize ne govore i nikad nisu govorile šta će se dogoditi za dan-dva, već šta će se dogoditi za mjesec-dva. Rijetke su iznimke da dionice promptno reagiraju nakon ostvarenih preduvjeta za rast/pad.

Na lkpc pišem iz dva razloga, jedan je taj jer mi je bilo dosta gnjusnih drukanja određenog kolege kako treba kupovat na 1800, a onda i na 1700 zbog ovog il onog ( svaki put se cijena sunovratila nakon njegovih drukanja, a on je usput na tim vrijednostima prodavao i ostatku foruma se smijao u lice ) pa nudim besplatnu tehničku pomoć kao protutežu takvim neosnovanim drukovima. I to je sve šta me ovdje interesira. Kad se ovdje bude prestalo gnjusno drukat bez valjanih osnova, e tada ću i ja prestat pisat. Mislim da je to pošteno. I mislim da su me ljudi ovdje krivo procjenili. Al ako imate nešto protiv toga i većina se izjasni da to nije dobro što radim i da ovdje samo treba drukat, nema problema. Al onda znate na čemu će počivat cijela rasprava.

never surrender

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

A moj Peromađaru baš si naporan, ako ti mislis da lkpc ne valja zašto trošiš toliku energiju na tolike tekstove, biti će ipak prije da je nešto drugo u pitanju [wink]

Forum za opuštanje - http://www.kucilooro.webs.com

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


@peromadjar

Stvarno ne znam kakve veze ima ovaj tvoj post sa LKPC inače što se tiče tebe i tvojih prognoza trenutno je 456:1 za promašaje a toga jednoga se niko ne sjeća osim tebe ali neka ti bude pa samo na LKPC u zadnja dva mjeseca imaš preko 50 promašaja prestašno jel da kolega i to vas kao investitora potpuno diskreditira a kao tehničara omalovažava.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



Ajde dobro, skratit ću vam muke.

Jel to znači da više nećeš pisat na ovoj temi? [pray]
Ako se ne varam, tog gartleya si crta i na ATPL, ali se se ne mogu sitit kako je na kraju završilo. Mora se priznat da ste ti, a i kolega ti split (na VDKT je iz samo 3 poznate točke je predvidija sljedećih 5 i razvijanje rastućeg trokuta) pravi vizionari, dok vaša interpretacija strelica i krivulja pokazuje vašu skrivenu umjetničku crtu.[tongue]
[/quote]

Ne varaš se, vidim da ipak ima ljudi koji prate i čitaju šta pišem. 11.11. prošle godine na temi tehnička analiza ( str 2733 ) postoji moj gartley za atpl, ostvaren target 21.12. Taj target sam inače najavljivao i ranije ako pukne linija 1100 šta sam očekivao. Inače ocjena posta 31 posto, pregledano 235 puta. Moja je procjena bila tehnički target na 890-895, a tad sam kupio radi trejdanja na mislim oko 915 ako se dobro sjećam. Inaće cijena je došla do 903 kune, al s malo protrgovanih dionica i odmah išao odbijanac.

Žao mi je šta još ne mogu pronaći sliku gdje sam precizirao da to ne znaći odbijanac u visinu već u novi kanal između 950 i 1050 koji će se nastaviti još više mjeseci. Neću ni spominjat kolike sam uvrede doživio od forumaške zajednice, posebno na temi atpl ( atpl dionicu ionako visoko cijenim al to nema veze s tehničkom analizom ). Druker, pesimist, ojađeni investitor, nema kako me nisu zvali, a pisao sam samo ono šta vidim, to je moja krivnja. Lako se danas da vidjet jel sam bio u pravu il ne, sviđalo se to nekom il ne. A pogotovo na tematiku tehničke analize crobexa gdje nema šta nisam ispravno predvidio. I kao šta kažem, ja nemam ama baš nikakav utjecaj na naše TK, niti na jednoj dionici, pa ne razumijem kako mogu bit kriv ako napišem da bi neka dionica mogla past cjenovno i ona padne. Ja samo razmišljam na glas. A u tehničku analizu obavezno moram uvrstiti u obzir fundamentalne promjene i ostala događanja na tržištu i pojedinim sektorima za naredno razdoblje, kako bi analiza imala više šansi za ostvarivanje.

Evo nadam se da sam se bar malo opravdao. Ne kažem da lkpc mora zadesit sudbina koju sam naveo, naravno da postoji vjerojatnost da se dionica kreće i drugačije. Među preostalim vjerojatnostima najviše šanse dajem postraničnom kretanju i oscilaciji oko dosadašnje linije 1600 što je izvedivo ako se nastavi trgovat smanjenim volumenima kao u zadnje vrijeme. Već sam i rekao šta se treba dogodit da dionica zauzme uzlazni kanal. I to je to, neću se ponavljat.

never surrender

New Report

Close