BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

nema se to sto pratiti.

pogledate tjedni graf na adx, rsi, slow stoch
pogledate dnevni graf adxm rsi, slow stoch
stavite ema21 i bolinger i to je to.

inace ADPl je u rastucem trendu.
treba ga kupovati na 95kn

[/quote]
znači,danas je bio dobar dan za kupnju?
A možda sutra bude još bolji…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

nema se to sto pratiti.

pogledate tjedni graf na adx, rsi, slow stoch
pogledate dnevni graf adxm rsi, slow stoch
stavite ema21 i bolinger i to je to.

inace ADPl je u rastucem trendu.
treba ga kupovati na 95kn

[/quote]
znači,danas je bio dobar dan za kupnju?
A možda sutra bude još bolji…
[/quote]

jako pametno zakljucujes…
danas je cijena bila oko 95kn i trebalo je kupiti…

ali tak svejedno kad kupis. danas sutra…
kad krene , ide 20% gore.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize





Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

nema se to sto pratiti.

pogledate tjedni graf na adx, rsi, slow stoch
pogledate dnevni graf adxm rsi, slow stoch
stavite ema21 i bolinger i to je to.

inace ADPl je u rastucem trendu.
treba ga kupovati na 95kn

[/quote]
znači,danas je bio dobar dan za kupnju?
A možda sutra bude još bolji…
[/quote]

jako pametno zakljucujes…
danas je cijena bila oko 95kn i trebalo je kupiti…

ali tak svejedno kad kupis. danas sutra…
kad krene , ide 20% gore.

[/quote]
malo više od 20%

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Molio bih mišljenje za ADPL,npr kolega Tigrus,il netko ko ga bolje prati!
Hvala!

nema se to sto pratiti.

pogledate tjedni graf na adx, rsi, slow stoch
pogledate dnevni graf adxm rsi, slow stoch
stavite ema21 i bolinger i to je to.

inace ADPl je u rastucem trendu.
treba ga kupovati na 95kn

[/quote]
znači,danas je bio dobar dan za kupnju?
A možda sutra bude još bolji…
[/quote]

jako pametno zakljucujes…
danas je cijena bila oko 95kn i trebalo je kupiti…

ali tak svejedno kad kupis. danas sutra…
kad krene , ide 20% gore.

[/quote]
jbga postoji jedan mali problem….split je vidio brutalni sell na adplu…mene sad postalo malo strah za taj adpl jer je fakat dobro nacrto strelicu i polukrugove..ne znam fakat neznam…daj nek neko to pogleda na temi teh. analiza

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=2904

evo tu je i link za crtež splita….molio bi nekoga ko se kuži, osim bedmena, splita seniora, feđe i vidre,da baci oko na ovo umjetničko djelo i izkomentira malo…tnx…

e da djelo nosi naziv – BRUTALNI SELL ADPL

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=2904

evo tu je i link za crtež splita….molio bi nekoga ko se kuži,

Šta reć Split zna svoj poso, tehničku rastura
[thumbsup]

[cry] [bye] Datum objave: 26.2.2010 | 7:42
Zadnja izmjena: 26.2.2010 | 7:44
BAR-BOLJARE
Branko Radulović: Projekt Bar-Boljare je sulud i neodrživ
Autor/izvor: SEEbiz / Portal Analitika

PODGORICA – Potpredsjednik Pokreta za promjene dr Branko Radulović ocijenio je da je aktuelni projekat autoputa “sulud i neodrživ za Crnu Goru” i istovremeno najavio formiranje Anketnog odbora koji bi ispitao sve činjenice oko njegove izgradnje.

“Da javnost ima uvid u podatke i činjenice iz Fizibiliti studije, izvještaja Svjetske banke, da se čulo mišljenje MMF, stavovi domaćih i inostranih stručnjaka, da se uvaži sadašnji makroekonomski parametri, regionalna i globalna kretanja, kao što ih ja imam i koje sam čuo, tada bi se imalo jasno mišljenje – da ovo što radi ova vlast je suludo kada su u pitanju crnogorski nacionalni interesi”, rekao je Radulović za Portal Analitiku.

Kao uvijek do sada, kako je dodao Radulović, vlast to ne čini ne samo zbog neznanja, već, kako je smatra on, “iz lične koristi pojedinog ministra-građevinara i lobija”.

“Zato nema validnih bankarskih garancija, zato je cijena veća za jednu, dvije čak i više milijardi eura od one koja bi se postigla drugim pistupom i načinom. Zato je ova vlast proglasila dokumenta i činjenice oko autoputa kao najveću tajnu, kršeći na taj način i ustavne i zakonske odredbe oko nadležnosti i Skupšine i javnosti javnog i nacionalnog posla”, naveo je Radulović.

On je ponovio da su iz PZP-a, već duže vremena iznosili jasan, nedvosmislen i krajnje stručan stav i rešenja u vezi sa izgradnjom autoputa Bar-Boljare, koji je dobro poznat javnosti Crne Gore i šire.

“Da vas podsjetim na brojna saopštenja, poslanička pitanja, interpelacije, konferencije za štampu, zahtjeve, pa sve do tužbe koju smo uputili Upravnom sudu protiv Ministarstva saobraćaja i ministra Andrije Lompara. Istovremeno smo izradili studiju koju smo naslovili kako i na koji način do stvarnog i samoodrživog autoputa Bar-Boljare i to uputili na relevantne adrese. Sve što smo predvidjeli -sve se obistinilo u potpunosti”, podsjetio je Radulović.

On je rekao da ukoliko se poštuje struka, uvažavaju činjenice, zapaža procedura, uz valorizaciju domaćih potencijala-onda se dolazi do optimalnih rešenja “kako, kada i sa kim do održivog autoputa”.

„Sa Srbijom, Italijom i Mađarskom treba formirati komisiju za promociju autoputa, jer je to procedura EU. Uvrstiti ga u takozvanu TNT mrežu. Potom formirati Crnogorski konzorcijum niskogradnje, koji bi bio sposoban da projektuje, finansira i izgrađuje velike infrastrukturne objekate, kao što su autoputevi i hidrocentrale. Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet i domaći stručnjaci trebaju da izrade tehničku dokumentaciju visoke detaljnosti za cijelu trasu, na osnovu koje bi se sa velikom sigurnošću precizirali posebnosti i cijena izgradnje autoputa”, objasnio je Radulović.

Prema njegovom mišljenju, taj i takav autoput bi imao podršku EU i međunarodnog finansijskog sektora,

“Autoput bi u tom slučaju bio veoma interesantan za javno-privatno partnerstvo, koštao bi oko 1,5 milijardu eura i stvorio bi multiplikacione efekte. Kada bi počela gradnja pokazale bi analize i projekcije. Za to treba odgovorna i stručna vlast koja danas ne stanuje u novoj vladinoj palati. Autoput je još jedan valjan razlog za smjenu ove i ovakve vlasti. Da bi to pokazali javnosti pokrenućemo formiranje Anketnog odbora oko izgradnje autoputa”, zaključio je Radulović.Ne čudi rasprodaja dionica građevinara naročito Hidroelektre, IGH i Tehnike.
[cry] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Na Todexu nema žive duše niti to koga interesira. Prošla baba s kolačima. Čak je i kolega Deluks napustio svaku nadu u Ljedo…………

Građevinari vladaju, a sezona radova počinje! Što reći………..

Eh da, uskoro očekujem jaaaako povoljne vijesti za građevinare [thumbsup]
A i brodari će potegnuti, jer me piga nožni živac, a to je puno pouzdaniji znak od pisanja kolege Geronima i njegovih pobočnika. A ni FFA im nisu bili baš od pomoći…..

http://www.kucilooro.webs.com/

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-nove-nade-lansirale-igh-i-tehniku,69435.html

Todex ( osim Belja ) i dalje u segmentu promatranja ( kao da to koga interesira ) [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra

Alimeni je u todoricevim dionicama trenutno manje od 5 % portfelja,
Ne trenutno, nego zadnja 2-3 mjeseca…

Trenitno 70 % dionice 30 % keš

Kodt
ina
kras
atgr
ulpl
dlkv

temelj portfelja

ostalog sitno

Brine me pomalo makroekonomija kod Amerikanaca

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Deluks, koga briga………….za vas i vaš portfelj [tongue]
iako ne mogu da ne spomenem da ste tvrdili da Lje-do vrijedi tri booka???

no dobro, svatko prije ili kasnije progleda, tako da je dobro da ste se riješili suludo precijenjenog Lje-da, ne vrijedi to ni pola p….. ladne vode, kao ni sav ostali Todex ( osim Belja )

IZ UREDA Ministarstva prometa, pomorstva i telekomunikacija Crne Gore potvrđeno nam je da danas neće biti najavljenog sastanka s grčko-izraelskim konzorcijem Aktor-HCH koji su bili drugoplasirani na natječaju za izgradnju autoceste Bar – Boljare u Crnoj Gori.

"Komisija za sprovođenje tenderskog postupka i pregovaranja sastat će se u utorak 2. ožujka kada bi se trebala donijeti odluka o jamstvima hrvatskog konzorcija. Ovisno o toj odluci odlučit će se i o daljnjim pregovorima s drugoplasiranim na natječaju za izgradnju autoceste Bar- Boljare", rečeno nam je jutros iz kabineta ministra Andrije Lompara.

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega Vidra

Vidim da ste pomalo nervozni zbog belja…
Vi ste to kupovali po 95-96
sad 87

Opet pušing ha ?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close