BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Čitao neki dan na mojnovac (pisao pouzdan forumaš) da im je blokiran račun ali je post brzo izbrisan. Zna netko koliko vremena može proći od blokade računa do pokretanja stečaja, koja je procedura?


što sam krivo napisao?


nek ti se određena količina stanova u zg proda po 1000 eur/m2 i eto nove cijene – 1000 eur/m2.

I love the Smell of Profits in the Morning


što sam krivo napisao?


nek ti se određena količina stanova u zg proda po 1000 eur/m2 i eto nove cijene – 1000 eur/m2.

I love the Smell of Profits in the Morning

Danas je odličan dan za dokup kvalitetnih dionica . Prvo smo imali lagani pad a sad već europske burze sve više okreću u zeleno link eu : Vaš link
tako da će mo do zatvaranja burze biti u plusu. Odlična prilika za dokup dionice INGRE koja je na putu rasta ili podcjenjenih dionica Leda i Zvjezde za koje se šuška da će biti preuzimanje. A svi znamo što to znači uvjek veliki rast dionica koje se preuzimaju .


Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)


Koja je vaša dugoročna prognoza za BLJE ?

Do kraja tjedna 100kn, do kraja godine 150 kn, do kraja iduće godine 300 kn, za 2 godine 500 kn. A dalje je nebo granica….
[/quote]

Kao da Polančeca slušam !
Mislim da je 100kn tj. nominala realna cijena u ovom trenutku nažalost dokle god se ovi iz KABA iskrcavaju bit će super ako 90 pređemo.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Hahahahaha, ma ne,zahvaljujuci bankovnoj garanciji Konstruktora posao u Montenegru ide a samim tim vuce i ove nase gradjevinare,moje mije misljenje da ce to najvise od svih koperanata iskoristit upravo Viadukt,a nemozemo se lagat,Viadukt ima i jako dobro izvjesce, Ingra mi je u portfelju ali pridruzit cu joj i Viadukt u iducem tjednu [cool]
[/quote]
I na koliko ga očekuješ do kraja godine?

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Hahahahaha, ma ne,zahvaljujuci bankovnoj garanciji Konstruktora posao u Montenegru ide a samim tim vuce i ove nase gradjevinare,moje mije misljenje da ce to najvise od svih koperanata iskoristit upravo Viadukt,a nemozemo se lagat,Viadukt ima i jako dobro izvjesce, Ingra mi je u portfelju ali pridruzit cu joj i Viadukt u iducem tjednu [cool]


I na koliko ga očekuješ do kraja godine?
[/quote]
1000

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

o bože… TA HDEL-a…

priznajem da sam štovatelj TA ali o čemu mi pričamo…

HDEL napucava Agram Invest i insajderi povezani s tom ekipom…nikakava tu TA ne pomaže…kanite se ćorava posla

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


split i pluton
burek vam ispečem ako ste u pravu

više nemam strpljenja, danas stavio sve na prodaju, pokupilo mi samo thnk
konzum stavio prodaju na 135(kupljeno po 500), povukao..

a graf KNZM kaže da može u +90 a možda i u -90
to bi nakon proboja dole moglo biti 30 kn, to nije moguće!!!!

Rekao bi nema ti zime na KNZM-R-A, makni nalog s prodaje, jer ćeš gaće izgubiti!

Vaš link

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Tupasti Ameri ne mogu faliti trend nikada! njima to novine i TV najave 10 dana ranije!
Lako je tako!
A još ako im padne cijena dionica, zamislite, država to tumači kao porezni odbitak!
Pa seronje stvarno tamo nikad ne gube!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]Ne nazire se kraj rasta na europskim burzama

Cijene na europskim burzama jutros su porasle već šesti dan zaredom, dosegnuvši nove najviše razine u posljednjih 11 mjeseci, a u fokusu ulagača su financijski i energetski sektor.
Ne nasjedajte totalnim gubitnicima koji žele pad burze globalni je tren rasta svjetskih burzi.Stoga dokup i samo dokup dionica od luzera koji prodaju. Kupujte najkvalitetnije i totalno podcjenjene dionice Leda, Zvjezde, Ingre, Slatinske banke itd. Ove dionice obećavaju najveću zaradu na uloženi novac.
[wink]

Zagrebačka burza: Kina, Kosor, Pahor…razlozi za CROBEX na 2.100
ZAGREB – Uz sve probleme dionice Ine stigle do najviše cijene u tri mjeseca. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close