BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sutra će biti lagana korekcija…eventualno. Targeti???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Bit će sutra negativnih blokada!?

Keš je spreman i mreže razapete

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Bit će sutra, žao je što nisam kupio jučer. [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Bit će sutra, žao je što nisam kupio jučer. [smiley]

Bit će danas, žao mi je što sam kupio jučer. [lol]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Nema veze korekcija ne poklanjajte svoje dionice pametnijima od sebe .Drukeri šire paniku i baš sada dok se Vi iskrcavate oni se ukrcavaju i kupuju od Vas podcjenjene dionice.Već danas ide preokret i zelenilo.


Nema veze korekcija ne poklanjajte svoje dionice pametnijima od sebe .Drukeri šire paniku i baš sada dok se Vi iskrcavate oni se ukrcavaju i kupuju od Vas podcjenjene dionice.Već danas ide preokret i zelenilo.

ceba pozlatio ti se post i pozelenio nam kobeks
[thumbsup]

luke, brodovi...


Nema veze korekcija ne poklanjajte svoje dionice pametnijima od sebe [/u].Drukeri šire paniku i baš sada dok se Vi iskrcavate oni se ukrcavaju i kupuju od Vas podcjenjene dionice.Već danas ide preokret i zelenilo.[/b]

NISKA od BISERA JE DOBILA JOŠ JEDAN BLISTAVI KAMENČIĆ…….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Na pojedinim temama ima tako sramotno neargumentiranih komentara da se moram zapitati što moderatori uopće rade. Valjda su tu samo da bi sprječavali psovanje.

Osim toga mislim da je ovo sa ocjenjivanjem totalna glupost. Netko ti može dati nisku ocjenu a da niti ne znaš tko je, niti zašto ti je dao takvu ocjenu. Meni osobno na ovom forumu niska ocjena znači da razmišljam suprotno od mase, a to je najčešće dobra stvar. Ali ocjenjivanje bez ikakvog pokrića je glupost. Trebalo bi se vidjeti tko je dao kakvu ocjenu i taj bi trebao i napisati zašto je dao takvu ocjenu. U pojedinim slučajevima sam vidio da se ocjenjuju i posve opći postovi kao što je npr. objava BDI-a. To mi dođe kao da nekog ocijeniš sa 100% zato što je izjavio da je danas petak…

[thumbsup] [smiley] [wink] Baš sam se vratio iz Njemačke gdje sam bio par dana i čujem tamo investitori masovno ulaze u dionice. Kažu dno je iza nas.Po njihovom mišljenju više neće biti tako skoro ovako jeftinih dionica.Krcaju se čak i oni najstrašljiviji dok kod nas još uvjek vlada nedoumica .Očito će stranici kroz kratko vrjeme na našu burzu po podcjenjene dionice da se nakrcaju. A onda opet na crobexu od 5.500 do 6.000 bodova prodavat će našim šeprtljavim fond menađerima i malim dioničarima.Kupujte najpodcjenjenije a kvalitetne dionice Leda Zvjezde,Slatinske banke, Ingre, Atlasa ,Igh, Adrisa itd. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup] Europske burze optimistično zakoračile u novi tjedan
a europskim je burzama današnje trgovanje počelo rastom cijena dionica, što se ponajviše zahvaljuje obećanjima čelnika Skupine G20 da će održavati stimulativne mjere sve do oporavka njihovih gospodarstava. [thumbsup]
Zagrebačka burza: Svjetska tržišta najavljuju pozitivan početak tjedna
ZAGREB – Za dioničare HT-a zanimljiva informacija da su analitičari Nomura Holdingsa čitavom europskom telekom sektoru podigli…
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [smiley] [wink]ZSE EQUITY PREVIEW

Zagrebačka burza: CROBEX nastavlja prema 2.100

8.9.2009 9:31:09
ZAGREB – Ericsson NT na najvišoj razini u tri mjeseca, dionice Ingre jučer porasle i treći dan zaredom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup] Trend rasta traje na svim svjetskim burzama a naša debelo zaostaje s oporavkom za drugim burzama.No može se reći da su ovo posljednji dani kupovine jeftinih dionica i da započinje ozbiljni rast burze. Stoga i dalje dokupljujte jeftine podcjenjene a kvalitetne dionice Leda, Zvjezde, Ingre, Slatinske banke , Atlasa itd a od nelikvidnih dionice Hrvatskih duhana ,Vis ,Proficio u biti ove dionice obećavaju najveću zaradu na uloženi kapital. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)

Koja je vaša dugoročna prognoza za BLJE ?

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)


Koja je vaša dugoročna prognoza za BLJE ?

Do kraja tjedna 100kn, do kraja godine 150 kn, do kraja iduće godine 300 kn, za 2 godine 500 kn. A dalje je nebo granica….

New Report

Close