BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Nemoj tako Vipy, ja bih ipak dao prije Branku novce nego AZ fondu, naime koliko god Branko gubitaka napravi, lovu ( ako što od nje ostane ) mogu povući, iz AZ fonda ne mogu, osim u drugi fond opet. [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Gospon vipy, jel vi kad razmišljate o još čemu u životu osim o meni?
***obrisano***

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Htjela bih još malo staviti BDI u kontekst tehničke analize i predviđanja kretanja indeksa.
BDI daje smjer indeksima tj. uvijek BDI vodi a burzovni indeksi slijede.
Tako je barem bilo do sada.Koliko sam pogledala otprilike je burzama trebalo oko mjesec dana da reagiraju na BDI.Trenutna situacija je ta da je BDI pao ispod linije uptrenda i ne izgleda dobro.
To možete vidjeti na grafu sa ucrtanom mogućom W linijom recesije.
Drugi graf vrlo zorno prikazuje trenutni potpuni raskorak BDI- a i SP500 indeksa koji i opet potvrđuje sumnje u manipulacije burzama u Americi.Dok BDI pada kao pokošen SP 500 raste kao lud.
Mislim da je to neodrživo.Sile fizike su ipak jače od naštampanih dolara


a i kodt ne isplacuje place vec daje konzum bonove
od zadnje manipulacije koju si isto tako "prokuzio" S&P je otisao 40% gore
svizac zamata cokoladu

branko,

radje bi novce dao da mi ekipa iz AZ vodi novce nego tebe slusao
jedino ti je jos baron ravan s takvim "domisljatostima"
[/quote]

Vipy… kako se samo usudjujete taknuti u tehnicki autoritet -invesititora Brankicu?
Sram vas bilo….. [lol]

Scio me nihil scire

a i kodt ne isplacuje place vec daje konzum bonove
od zadnje manipulacije koju si isto tako "prokuzio" S&P je otisao 40% gore
svizac zamata cokoladu

Da, jadan KODT… još su i svim djelatnicima dali ljetne poklon pakete – ručnik, kapa, neka futrola za flašu i ne znam što su još sve ubacili u paket. To im je valjda netko dao milodar? [lol]

99% ako ne i više firmi u HR bi bile presretne da posluju kao KODT.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]Dobar početak trgovanja na azijskim burzama
Vodeći indeksi na azijskim burzama jutros su porasli jer su ulagače ohrabrili rast cijena kineskih dionica i dobro raspoloženje na Wall Streetu, nakon naznaka oporavka američkog gospodarstva.Sve burze svjeta rastu kao lude naša debelo zaostaje ali bitno da je krenula.Kupujte najpodcjenjenije dionice Leda, Zvjezde, Slatinske banke, Atlasa itd. ove dionice će tek rast i obećavaju najveću zaradu. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

Ne treba se bojati manjih korekcija trend je rasta i poslije korekcije uvjek ide još veći rast.
[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Odlukom uprave dividenda se ukida zbog uvođenja kriznog poreza


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Htjela bih još malo staviti BDI u kontekst tehničke analize i predviđanja kretanja indeksa.
BDI daje smjer indeksima tj. uvijek BDI vodi a burzovni indeksi slijede.
Tako je barem bilo do sada.Koliko sam pogledala otprilike je burzama trebalo oko mjesec dana da reagiraju na BDI.Trenutna situacija je ta da je BDI pao ispod linije uptrenda i ne izgleda dobro.
To možete vidjeti na grafu sa ucrtanom mogućom W linijom recesije.
Drugi graf vrlo zorno prikazuje trenutni potpuni raskorak BDI- a i SP500 indeksa koji i opet potvrđuje sumnje u manipulacije burzama u Americi.Dok BDI pada kao pokošen SP 500 raste kao lud.
Mislim da je to neodrživo.Sile fizike su ipak jače od naštampanih dolara


a i kodt ne isplacuje place vec daje konzum bonove
od zadnje manipulacije koju si isto tako "prokuzio" S&P je otisao 40% gore
svizac zamata cokoladu

branko,

radje bi novce dao da mi ekipa iz AZ vodi novce nego tebe slusao
jedino ti je jos baron ravan s takvim "domisljatostima"
[/quote]

hihihihi… nemoj tako, pa znas da mu posao visi.. .ne moze vise crtati gluposti po cijeli dan za vrijeme radnog vremena, jer ce mu firmu privatizirat 😀

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

[thumbsup]Jučerašnja mala korekcija dobro je poslužila velikima da nadokupe kvalitetne dionice od malih luzera koji su prodavali.Danas ponovno svjetske burze rastu i cjene dionica kreću u rast.Zelena europa link :Vaš link [thumbsup] zelena amerika futuresi link :Vaš link [thumbsup] I dalje dokupljujte najpodcjenjenije dionice Leda , Zvjezde , Slatinske banke, Ingre, Atlasa itd. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] tjedan iznad 2.000
28.8.2009 9:29:00
ZAGREB – Dobra je vijest zasad to što je intenzitet korekcije znatno slabiji od efekta optimizma. [thumbsup]
[thumbsup] Azija: Dionice rastu zbog rezultata Harvey Normana i Della
TOKYO – MSCI Asia Pacific indeks na vrijednosti je dobio 0,3 posto, a na tjednoj bazi za 2,5 posto. [thumbsup] Europske burze zelene EU raste a i kod nas sljedi pojačana kupnja dionica pred idući tjedan, tjedan velikog rasta cjena dionica. [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Stoga kupujte i danas podcjenjene i kvalitetne dionice Leda, Zvjezde i Slatinske banke itd. jer ove dionice na duži rok obećavaju najbolju zaradu. Idući tjedan očekuje se pojačani rast dionica na svjetskim burzama.
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ti šefe po starom hahahah [lol] [lol] kažeš na duži rok mi igra Slatinska banka jel? evo idem kupiti 10.000 komada u ponedjeljak. bonus pitanje: imaš li ti slatinsku banku? [lol] [lol] A i vidim da je 27.08 bila aktualna i Ingr i atlas, a 28.08. više nisu, bogami mora da si izašao s minusom pa više nisu podcijenjene [lol] [lol] [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Evo jedno pitanje FEBU!
Zašto je ATPL mirovala cijeli dan dok je ULPL skakao???
Na djelu su opet špekulanti, to je moje mišljenje! Netko to iskoristi, a netko nasjedne!

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Likvidnost pretpostavka održavanja iznad 2.000
31.8.2009 9:29:04
ZAGREB – Dionice Zagrebačke banke blizu najviše ovogodišnje vrijednosti

Treba uzeti u obzir da su sve burze rasle više od naše , znači mi zaostajemo i naše dionice nemaju razloga padati osim što će se iskrcati pojedini luzri.Sad je pravo vrjeme za dokup dionica pred rast.

New Report

Close