BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za sve građevinare ima nade osim Vidadukta ti su mrtvi.

ZSE EQUITY PREVIEW

Zagrebačka burza: IGH u srpnju oslabio 17%
29.7.2009 9:37:50

ZAGREB – Zbog stopiranih projekata cestogradnje građevinska će izdanja i idućih dana vjerojatno biti na meti prodavatelja. Veliki rasprodaju građevinare a što rade mali kupuju opet pogrešno.Kupujte podcjenjene dionice Leda, Zvjezde, Slatinske banke, Podravke, itd. Naročito Ledo postaje zamjenska dionica za građevinare.

Zaista ovu su teška vremena za građevinare koja mnogi neće preživjeti.
U najtežoj situaciji je trenutno VDKT i prosto sumnjam da će preživiti.


Zaista ovu su teška vremena za građevinare koja mnogi neće preživjeti.
U najtežoj situaciji je trenutno VDKT i prosto sumnjam da će preživiti.

Slažem se s kolegom rasprodaja građevinara a naročito IGH i Arlanske plovidbe .



Zaista ovu su teška vremena za građevinare koja mnogi neće preživjeti.
U najtežoj situaciji je trenutno VDKT i prosto sumnjam da će preživiti.

Slažem se s kolegom rasprodaja građevinara a naročito IGH i Arlanske plovidbe .
[/quote]

U kojoj kotaciji je izlistan građevinar "Arlanska plovidba", jel zajedno sa Putevima Čačak?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


U kojoj kotaciji je izlistan građevinar "Arlanska plovidba", jel zajedno sa Putevima Čačak?

[lol] [lol] [lol] [lol]
[lol] [lol] [lol] [lol]
[lol] [lol] [lol] [lol]
[lol] [lol] [lol] [lol]




Zaista ovu su teška vremena za građevinare koja mnogi neće preživjeti.
U najtežoj situaciji je trenutno VDKT i prosto sumnjam da će preživiti.

Slažem se s kolegom rasprodaja građevinara a naročito IGH i Arlanske plovidbe .
[/quote]

U kojoj kotaciji je izlistan građevinar "Arlanska plovidba", jel zajedno sa Putevima Čačak?
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[lol] [lol] [lol] [lol]
[shocked] sad sam se probudio i kad sam vidio ovo kad ne padoh sa stolice….pozz

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



[thumbsup]Očito je jedino da se rasprodaju dionice građevinara i da se mora postaviti nova dionica za vođu rasta burze. Najlakše je ponovno forsirati podcjenjeni dvojac Ledo-Zvjezda tako da se igrači iz građevinskih dionica prekrcaju u ove dvije dionice i tako pokrenu burzu s mrtve točke. Kukanje nad građevinarima ne pomaže jer je došlo do smjene dionica. Uz nove loše vjesti o građevinarima bit će i teže i većih rasprodaja. Stoga prekrcaj u Ledo postaje najbolji izbor. [thumbsup]

Slažem se da zbog relativno malog broja dionica Ledo , ta dionica se može s malo novca brzo dići i ostvariti zaradu .
[/quote]
pa inace se covijek sam sa sobom najlakse slozi…… [lol] [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Za sve građevinare ima nade osim Vidadukta ti su mrtvi.

Čovjeće kakve ti besramne laži širiš
bez ikakvih dokaza
pljuješ građevinara sa najboljim izvješćem.
od kud si ti stigo i kakvog ti uopće pojima imaš o VDKT
da ti nije rekla teta od tete..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

[thumbsup]Barack Obama: Vidim početak kraja recesije

WASHINGTON – „Morat ćemo stegnuti remen, ali to ne možemo učiniti sada jer se ekonomija izvlači iz recesije.” [thumbsup]

[thumbsup]Svjetske burze rastu i rastu Azija link :Vaš link

Europa link :Vaš link

Američki futuresi link :Vaš link [thumbsup]

[thumbsup] Naša burza već previše kasni za svjetskima , realno bi sada trebali biti između 2.500 i 3.000 crobex da smo rasli kao ostala tržišta.Kupujte najpodcjenjenije dionice Leda i Zvjezde jer obećavaju najbolju zaradu. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

neke stvari mi baš nisu jasne: zadnjih dana je opća atmosfera u društvu puno lošija nego u ožujku. svi su postali svjesni krize i počeli paničariti (potpomognuti dnevnim novinama kojima je to super došlo) a u ožujku crobex na 1200 a danas na 1800. dalje, već i vrapci na grani pjevaju da nas na jesen očekuje kaos. pa zašto već nismo ispod 1200 kad već svi znamo da će biti lošije?
zašto? zašto?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Zagrebačka burza: Građevinska izdanja meta rasprodaje

ZAGREB – IGH na najnižoj razini u tri mjeseca, Hidroelktra u dva dana izgubila skoro 10 posto.Pojedini ulagači nikako da shvate da je vrjeme velikih radova i građevinara iza nas.

New Report

Close