BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZSE: Oslabili brodari i građevinari
Tomislav Klemenčić, KD Asset Management
17.07.2009 17:07
Nakon rasta u zadnja tri dana, dionički indeks Zagrebaškre burze danas je izgubio na vrijednosti 2,40 posto i tako tjedan završio na 1.864,39 bodova. U odnosu na prethodne dane likvidnost je bila nešto manja – redovni promet iznosio je 28 milijuna kuna.
Vezane vijesti

Analiza: Počelo ispuhivanje Crobexa

Daleko najveći promet ostvarila je Atlantska plovidba. Dubrovačkim brodarom ostvareno je više od četvrtine redovnog prometa uz cjenovni raspon od 1.105 do 1.161 kuna. Zadnja cijena bila je 1.125 kuna ostvarivši tako na dnevnoj razini pad vrijednosti od 3,02 posto. Od ostalih brodara još je samo Jadroplov sakupio milijunski promet i pritom oslabio 4,61 posto.

Drugo mjesto po ostvarenom prometu zauzeo je HT sa 6,3 milijuna kuna oslabivši 0,40 posto, a prosječna cijena bila je 229,33 kuna.

Nakon dugo vremena redovna dionica Adrisa bila je likvidnija od povlaštene. Njom se trgovalo u rasponu od 228,50 do 235 kuna uz rast vrijednosti od 2,17 posto. Prosječna cijena bila je 231,38 kuna.

Među "milijunaše" još su se jedino uspjeli uvrstiti Dalekovod i IGH. Dalekovod je sakupio 1,3 milijuna kuna i dan završio na 357 kuna što je minus od 3,51 posto. Sličan pad imao je i IGH oslabivši 3,14 posto.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]ZSE uživo: Crobex očekivano zazelenio
Dopunjeno 20.07 11:21!

Nakon nešto više od sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi domaći je dionički indeks uhvatio minimalnih 0,34 posto plusa i razinu od 1870,67 bodova. Redovan promet dionicama iznosio je četiri milijuna kuna. [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup]Čini se da će ovo biti zeleni tjedan na burzi , no i dalje upada u oči da se koče pojedine kvaltetne dionice dok veliki ne sakupe dovoljno.Tako da će na tima dionicama biti daleko veći prinos nego na dionicama koje su već sada porasle preko 50 % . Među potcijenjenim a kvalitetnim dionicama na prvom mjestu je dionica Leda koja je u odnosu na 20.000 koliko je vrijedila prije krize faktički badava.Drugo Ledo uvjek konstatno objavljuje najpozitivnije rezultate u drugom kvartalu a to je jako blizu. Tada se očekuje i najveći rast ove dionice. Od potcijenjenih tu je još i dionica Zvijezde koja je cijenovno uvjek bila bliska dionici Leda. Od dionica banaka dionica Slatinske banke jedne od rjetkih Hrvatskih banka pred kojom je preuzimanje što uvjek pogoduje velikom rastu dionice.Kupnjom bilo koje od ovih dionica u portfelj osigurali smo zaradu. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

kako očekivano zeleno kad zemlja grabi u totalni kolaps

neće dati smanjenje sindikati javnih sluzbi, ne daju pare penzici, počeli i prvoborci glavinjati

možda da mi damo svoje dionice za djabe

Postanite Eu-robovi


kako očekivano zeleno kad zemlja grabi u totalni kolaps

neće dati smanjenje sindikati javnih sluzbi, ne daju pare penzici, počeli i prvoborci glavinjati

možda da mi damo svoje dionice za djabe


Većina svjetskih burzi fino se vraća na stare cjene dok mi stvarno dionice poklanjamo skoro đabe. Tko su luzeri koji daju dionice po cjeni daj što daš , dali ti već nemaju za kruh ili su samo ograničeni.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Deca nije zafrkancija bu to opasno gore.

948 fino zrezan a keša u dece ko u priči.

Razmisliti malo… i ja sam bio u magli i na iglama čak., ali deca bu te vidli dar-mar.

LEAVE THE WORLD BEHINED


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Deca nije zafrkancija bu to opasno gore.

948 fino zrezan a keša u dece ko u priči.

Razmisliti malo… i ja sam bio u magli i na iglama čak., ali deca bu te vidli dar-mar.

jako bitno da smo je probili,možda joj se vratimo da joj kažemo posljednje zbogom, alput ka gore je otvoren!
Odlicno zapažanje kolega, ugodno ste me iznenadili!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pa mi smo ispred amera. Vrh smo pred dva mjeseca dotakli na 2400. Sad kad sp krene opet dole mi lovimo nekih 1200.
Nažalost ne vidim ni o od optimizma na našoj burzi.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Zaboravi burzu, kad bi mi poraslo još 30% odmah bi prodao i odustao jer ovo je sve prevara, žao mi je što nisam prodao kad je crobex bio 2300. Buljit u ekran cijele dane za ništa, bit ovisan o svakoj lošoj vijesti, ma ovo je sve lakrdija.

Imam fantomske dionice

zivko, kad ti potonu sve nade..onda krene rast dionica…..nemoj ni pomislljati na prodaju u stanju
depresije….o.k.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]Nada u dobre poslovne rezultate potiče Wall Street

Na Wall Streetu su u ponedjeljak cijene dionica porasle, pri čemu je S&P 500 indeks dosegnuo najvišu razinu u osam mjeseci. [thumbsup]
[thumbsup]Na većini azijskih burza cijene dionica rastu

Na većini azijskih burza cijene dionica rastu Na većini azijskih burza cijene su dionica jutros porasle jer dobri poslovni rezultati brojnih kompanija podgrijavaju nadu da je svjetsko gospodarstvo blizu oporavka. [thumbsup]
[thumbsup]AZIJSKA TRŽIŠTA
Azija: Dionice rastu zbog vjere u skori oporavak

21.7.2009 7:36:53

TOKYO – MSCI Asia Pacific uzletio najviše u devet mjeseci nakon što je Goldman Sachs povećao očekivanja za poduzeća u sastavu S&P 500. [thumbsup]
[thumbsup] Jedino kod nas dionice kilave i jedino kod nas pojedini specijalci poklanjaju dionice Leda, Zvjezde ,Ingre, Slatinske banke itd kao da za kruh nemaju. [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[angry] Očito da rušilački elementi ove države ne podnose dobre vjesti.Lešinari nastavljaju svoj ples smrti glodanje burze do kostiju. [angry]

Složimo se svi kao jedan i obećajmo sami sebi ,

NAMA PRODAJE – NEMA PREDAJE

Pustimo lešinare da se međusobno istrjebe.[/b]

[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Postoji negdje neki spisak koje su sve dionice delistirane u prvoj rundi?? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close