BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas drukam gore jučer drukam dolje
šefe pa gdje ti je kraj

[thumbsup] Ne lupaj napamet pročitaj jučerašnji post pisao sam o rastu dionica od najmanje dva tjedna. [thumbsup] To što si ti izašao iz dionica tvoj je problem ne " s… " po drugima bez dokaza. [tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ekipa, ne znam čemu toliko uzbuđenja oko dva-tri dana rasta.
Pa još nismo dotakli niti razinu na kojoj smo bili prije ostavke kanadera, a kamo li nešto drugo.
Bilo je i vrijeme da povratimo dio izgubljenog nakon ostavke "onog kojem neću spominjati ime", a zatim i da se vratimo na razine na kojima smo bili kada su strani indexi bili na razinama na kojima su sada ili nešto nižim.
Mazohisti koji uživaju u gubicima i padu će morati pretrpjeti ovaj neočekivani sadizam.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ZSE se oporavlja ko pokisla kokoš.

[thumbsup] [smiley] [wink]Većina azijskih burza u zelenom

Većina azijskih burza u zelenom Jutros su, već četvrti dan zaredom, cijene dionica na većini azijskih burza porasle jer dobri poslovni rezultati američkih kompanija potiču optimizam u vezi oporavka svjetskog gospodarstva. [thumbsup]
[thumbsup]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Sljedeći cilj – CROBEX na 2.000
7/17/2009 9:36:27 AM

ZAGREB – Dobitnik tjedna zasad su dionice Dalekovoda koje su jučer porasle i četvrti dan uzastopno, ukupno 12,7 posto. [thumbsup]
[thumbsup]Tehnološki sektor pogurao Wall Street

Na Wall Streetu su u četvrtak, već četvrti dan zaredom, cijene dionica porasle jer su ulagači očekivali dobre poslovne rezultate od tehnoloških divova IBM-a i Googlea. [thumbsup]
[thumbsup] Danas očekujem pojačanu kupnju naročito likvidnih a podcijenjenih dionica Leda, Zvjezde, Ingre, Slatinske banke, Atlas itd.Veći skok očekujem na dionice Leda jer je jučer tjekom trgovanja održavan na nuli da se ukrcaju veliki. Stoga danas može potegnuti i 12 % [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]Europske burze zelene a kod nas iskusni kupuju od luzera dionice s minusom. Pa tko prodaje s minusom dok cjeli svjet raste ? [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ma bilo bi najbolje da sve dionice maknu s burze
možda bi im onda cijena narasla

ja u ovoj konstelaciji ne vidim da bi neki dasa mogao dići ovaj jad i tugu

Postanite Eu-robovi


[thumbsup]Europske burze zelene a kod nas iskusni kupuju od luzera dionice s minusom. Pa tko prodaje s minusom dok cjeli svjet raste ? [lol]

Koja zloba trejdera i pokvarenih ljudi , šefa za pozitivno i istinito pisanje uvjek nagrađuju jedinicom.A crne vjesti koje oni plasiraju nagrađuju 100 -cama i vesele se svakom zlu koje pogađa druge.No ima Boga pa će zlo pokucati i na Vaša vrata prije ili kasnije.Uživajte u svojoj bolesnoj mržnji prema svemu pozitivnom.

@šef,ceba,direktor,ekonomist, doktor, broker.

Daj, kak ti ne dosadi raspravljat sam sa sobom. Neka, trebaju nam na burzi i takvi [bye] [bye] [bye]


@šef,ceba,direktor,ekonomist, doktor, broker.

Daj, kak ti ne dosadi raspravljat sam sa sobom. Neka, trebaju nam na burzi i takvi [bye] [bye] [bye]


Trebaju nam plaćeni drukeri kao ti da ruše burzu danas kad sve svjetske burze rastu ako to nije kriminal , što je onda ?

CROMAN- opet ste ga naljutili,taj cromi je čudo koliko je težak.

16-07-2009 ca 23:30

Vidim da nisam ni poceo pisati analize a vec ima pljuvanja na mene.
O cemu to govorim? (odredeno pisanje/komentari na poslovnom)
Nije prosao ni 1 dan da sam napisao kommentar/analizu a vec pocelo podrugavanje ?

Dao sam vise od godinu dana od svojeg vremena i cinio analize na HR forumima.
( uvjek Besplatno! )
To sto sam dobio natrag je bilo pljuvanje i nezahvalnost.

Mislio sam da pokusam jos jednom…ali vidim da bude ista pjesma:

Podrugavanje …

Well thanks… but no thanks


CROMAN- opet ste ga naljutili,taj cromi je čudo koliko je težak.

16-07-2009 ca 23:30

Vidim da nisam ni poceo pisati analize a vec ima pljuvanja na mene.
O cemu to govorim? (odredeno pisanje/komentari na poslovnom)
Nije prosao ni 1 dan da sam napisao kommentar/analizu a vec pocelo podrugavanje ?

Dao sam vise od godinu dana od svojeg vremena i cinio analize na HR forumima.
( uvjek Besplatno! )
To sto sam dobio natrag je bilo pljuvanje i nezahvalnost.

Mislio sam da pokusam jos jednom…ali vidim da bude ista pjesma:

Podrugavanje …

Well thanks… but no thanks

RIS…No Risk [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


[thumbsup]Europske burze zelene a kod nas iskusni kupuju od luzera dionice s minusom. Pa tko prodaje s minusom dok cjeli svjet raste ? [lol]

Koja zloba trejdera i pokvarenih ljudi , šefa za pozitivno i istinito pisanje uvjek nagrađuju jedinicom.A crne vjesti koje oni plasiraju nagrađuju 100 -cama i vesele se svakom zlu koje pogađa druge.No ima Boga pa će zlo pokucati i na Vaša vrata prije ili kasnije.Uživajte u svojoj bolesnoj mržnji prema svemu pozitivnom.
[/quote]

Tako je govorio Zaradisutra!!! [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close