BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/

marcello

[thumbsup] [smiley] [wink]Većina američkih tiskovina najavljuje tjedan velikog radta dionica .Na američkoj burzi je jučer započeo jaki rast dionica.To će se danas odraziti i na našu burzu.Europske burze već u debelom plusu.Kupujte danas jeftinije nego sutra.Danas većina likvidnijih dionica ide u pozitivnu blokadu. [thumbsup]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Globalna zbivanja najavljuju pozitivan dan
14.7.2009 9:37:19 [thumbsup]Azija: Dionice porasle zbog erupcije optimizma
TOKYO – Dionice su uzletjele nakon što je Posco povećao proizvodnju, a Singapur prognozu stope rasta. [thumbsup]Wall Street: Banke predvodile oštar uzlet
NEW YORK – Nakon što je analitičarka Meredith Whitney preporučila kupnju Goldman Sachs Group dionice su oštro uzletjele. [thumbsup]Europski ulagači nastavili uspon započet u SAD-u

Europski ulagači nastavili uspon započet u SAD-u Na europskim je burzama današnje trgovanje počelo rastom cijena dionica, čime je nastavljen jučer započeti uspon, a u fokusu ulagača bit će poslovni rezultati kompanija, kao što su Goldman Sachs i Intel. [thumbsup]Pozitivni komentari analitičara pokrenuli burze

Pozitivni komentari analitičara pokrenuli burze Cijene dionica na azijskim burzama jutros su snažno porasle, zahvaljujući jučerašnjem skoku na Wall Streetu i podacima koji pokazuju da se azijska gospodarstva možda počinju oporavljati od recesije. [thumbsup]Očekujemo po analitičarima dva tjedna rasta stoga svakako dokup jeftinih i podcjenjenih dionica Leda, Zvijezde,Ingre kao najpodcjenjenijeg građevinara i Slatinske banke kao najpocijenjenije bankarske dionice. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Neka nam rastu naše dionice koliko su i pale.[/b] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dragi moji Hr. Investitori VAMA koji samo CITATE:

SVAKI pomak Crobexa u plus iskoristite da prodate (nemojte prodavati kad je u minusu). Imat ce te HT-a po 170kn, ADRS-p-a po 125kn, INE po 800kn, ATPL ispod 500kn i td. BEZ BRIGE (zasto i ATPL spomenuta? pa dragi moji kad dodje u trziste novih 120 tisuca dionica bit ce ih po cijeni koju ponudite, uz probleme koji su na horizontu).
JER:
I dalje, na ZSE caruju majstori 4 strane banke (Zaba brokeraj najgore leglo Zmija, gdje naivci dodju u cekaonu(brokeraja) s "torbom" love, nista ne gledaju i ne razumiju samo pitaju posto, a ZABA brokeri im uvale vec kako ih procijene, a lazu i muljaju, datume Ex dividende "neznaju"???) Sta mislite ZASTo najbogatija banka (ZABA) u HR ne prelazi na ONLine trgovanje, a kad tu jos i bankari naprave spregu s Margin kreditima -neogranicen je broj Obmana kojima se sluze. Takodjer obratno kad Hr.covjek treba kune prodaju mu dionice po tako niskoj cijeni da cesto jos isti dan mogu zaraditi na njima (to znaci zabini portfeljisti kupe dionicu). Zato ZABA nema online burzu!
Uz njih i OMF-ove u njima na izvoru Informacija koliko je ljudi (novaca na kupnji/prodaji), Sada su doveli i "specijaliste" koji ce vam kupovati kad je Down i prodavati kad je UP, tako dugo dok dolazi i malo svjezih Kn, a kad krenete VI (HR.investitori prodavat), oni ce biti uvijek ispred vas i prodat prije vas, pa NE MISLITE valjda da ce ostati u dionicama i trpiti gubitke.
NJima najvise odgovara kretanje burze SIDEWay tu oni zaradjuju, jer te male pomake gore dolje sami stvaraju, a ostali sudionici trgovanja (i spekulanti) nemogu reagirati i uzimati im zaradu.
Zapamtite: SIDEWay je NAREDBA za prodaju obicnom hr. covjeku -To ZNACI u BEAR-u imati kune u BULLu biti u dionicama.
A sto vam "governor" tupi da nema UP dok svi ne prodate sto jeftinije!!!!
Ja vam KAZEM vrijedi i SUPROTNO: nema pada cijena dok vas i malo ima sto cekate s kunama. To znaci dok svi ne potrosite i zadnju kunu za dionice, oni nece spustiti cijenu A JAKO DOBRO VIDE sve vase kunice koje cekaju na kupnju, i imaju spremne sve moguce obmane da vas navuku kupovati, i to ce biti tako snazno da se nikako necete moci oduprijeti -PSIHOLOGIJA BURZE! Pa kad vise necete imati ni pisljive lipe za dionicu TADA ce cijene dionicama PASTI na najnizu mogucu vrijednost da ih oni(4STRANE banke) sto jeftinije od VAs pokupuju.
Zato ako ce te trebati novce uskoro, NE OKLIJEVAJte, prodajte na svaki pomak Grobija u plus.

Pratite kako ce ovaj post biti brzo odguran glupostima placenika za obmanu.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dragi moji Hr. Investitori VAMA koji samo CITATE:

Stari, pukao si skroz ali svaka čast! [thumbsup]

@leti
imaš prav, ali ja se nedam.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Dragi moji Hr. Investitori VAMA koji samo CITATE:

SVAKI pomak Crobexa u plus iskoristite da prodate (nemojte prodavati kad je u minusu). Imat ce te HT-a po 170kn, ADRS-p-a po 125kn, INE po 800kn, ATPL ispod 500kn i td. BEZ BRIGE (zasto i ATPL spomenuta? pa dragi moji kad dodje u trziste novih 120 tisuca dionica bit ce ih po cijeni koju ponudite, uz probleme koji su na horizontu).
JER:
I dalje, na ZSE caruju majstori 4 strane banke (Zaba brokeraj najgore leglo Zmija, gdje naivci dodju u cekaonu(brokeraja) s "torbom" love, nista ne gledaju i ne razumiju samo pitaju posto, a ZABA brokeri im uvale vec kako ih procijene, a lazu i muljaju, datume Ex dividende "neznaju"???) Sta mislite ZASTo najbogatija banka (ZABA) u HR ne prelazi na ONLine trgovanje, a kad tu jos i bankari naprave spregu s Margin kreditima -neogranicen je broj Obmana kojima se sluze. Takodjer obratno kad Hr.covjek treba kune prodaju mu dionice po tako niskoj cijeni da cesto jos isti dan mogu zaraditi na njima (to znaci zabini portfeljisti kupe dionicu). Zato ZABA nema online burzu!
Uz njih i OMF-ove u njima na izvoru Informacija koliko je ljudi (novaca na kupnji/prodaji), Sada su doveli i "specijaliste" koji ce vam kupovati kad je Down i prodavati kad je UP, tako dugo dok dolazi i malo svjezih Kn, a kad krenete VI (HR.investitori prodavat), oni ce biti uvijek ispred vas i prodat prije vas, pa NE MISLITE valjda da ce ostati u dionicama i trpiti gubitke.
NJima najvise odgovara kretanje burze SIDEWay tu oni zaradjuju, jer te male pomake gore dolje sami stvaraju, a ostali sudionici trgovanja (i spekulanti) nemogu reagirati i uzimati im zaradu.
Zapamtite: SIDEWay je NAREDBA za prodaju obicnom hr. covjeku -To ZNACI u BEAR-u imati kune u BULLu biti u dionicama.
A sto vam "governor" tupi da nema UP dok svi ne prodate sto jeftinije!!!!
Ja vam KAZEM vrijedi i SUPROTNO: nema pada cijena dok vas i malo ima sto cekate s kunama. To znaci dok svi ne potrosite i zadnju kunu za dionice, oni nece spustiti cijenu A JAKO DOBRO VIDE sve vase kunice koje cekaju na kupnju, i imaju spremne sve moguce obmane da vas navuku kupovati, i to ce biti tako snazno da se nikako necete moci oduprijeti -PSIHOLOGIJA BURZE! Pa kad vise necete imati ni pisljive lipe za dionicu TADA ce cijene dionicama PASTI na najnizu mogucu vrijednost da ih oni(4STRANE banke) sto jeftinije od VAs pokupuju.
Zato ako ce te trebati novce uskoro, NE OKLIJEVAJte, prodajte na svaki pomak Grobija u plus.

Pratite kako ce ovaj post biti brzo odguran glupostima placenika za obmanu.

glas očajnika.. mora da je kolega u gadnom minusu…
žao mi je što je tako, ali tko ili što vas je sprječavalo da kupite kad je crobex bio na 1300 i prodate na crobiju 2000 ili čak i sad?
ne kažem da opet neće tako nisko (iako sumnjam), ali ako se opet spusti, opet treba kupovati… slažem se da ZABA i slični jako mogu utjecati na dizanje i spuštanje, ali to ne mora nužno biti na štetu malih invertitora.
evo, npr. ja sam kao mali invertitor u zadnje vrijeme jako dobro zaradio (premda sam još uvijek u značajnom minusu ako gledamo period od godinu dana).
tako da iskustvo tu igra dosta važnu ulogu…
neki ga stječu čitajući, neki gledajući kako se ponašaju drugi, a neki se naprosto trebaju popišati po električnoj žici da shvate (citat iz jedne knjige [proud] )


Danas u Business.hr-u: Građevinskom sektoru prijeti slom

Perjanice građevinskog sektora – Dalekovod, Konstruktor, Ingra i IGH – zbog velike zaduženosti, nelikvidnosti i niske rentabilnosti ulaganja do kraja ove godine mogle bi prestati plaćati svoje obveze, otkrivaju Finini Bonplus obrasci iz 2008. godine.
Pad dionica IGH, Dalekovod,Konstruktor, Viadukt, Hidroelektra niskogradnja ,Tehnika . Naftaši i građevinci poništili rast na europskim burzama

Na europskim je burzama današnje trgovanje počelo blagim oscilacijama vodećih indeksa jer je rast cijena dionica u bankarskom i farmaceutskom sektoru anuliran padom cijena u naftnom i građevinskom.
Očito dolazi vrijeme prehrambenih dionica Ledo, Zvijezda, Podravka itd. i bankarskih najpodcjenjenija Slatinska banka koja je jača za zadržanu dobit ove godine .

nagradno pitanje: koje dionice želi prodati kolega ceba? [pray]


[thumbsup]Očekujemo po analitičarima dva tjedna rasta stoga svakako dokup jeftinih i podcjenjenih dionica Leda, Zvijezde,Ingre kao najpodcjenjenijeg građevinara i Slatinske banke kao najpocijenjenije bankarske dionice.[/b] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Neka nam rastu naše dionice koliko su i pale.[/b] [thumbsup]

O Šefe drukeru stari, kaj još imaš SNBA?

Pa to je u neku ruku pohvalno

Ali nekako se prorijedila udarna postava "druk tima". Kumpić, javiš mi za sljedeće okupljanje kad bude, baš bih volio upoznati doajene hrvatskog druka [wink]

he who walks behind the rows

A leti leti samo se treba postaviti kao veliki sa svojim nalozima ,ili se malo naoružati strpljenjem pa kad veliki krenu lupat po asku podjeliš im malo dionica i to je to.
Formira se jedna mala skupina investitora(i ja među njima) koja je započela prikupljati dionice i kupovat će ih ma koliko im cijena padala jer smatraju da su im dionice generalno dosta jeftine.
Ta 4 igrača mogli bi se nasukati i otati bez dionica budu li se još puno zaebavali.

[thumbsup] [smiley] [wink]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: CROBEX nastavlja prema 1.900
7/15/2009 9:31:13 AM

ZAGREB – Najveći su dobitnici izdanja iz sastava koncerna Agrokor pa, ako je vjerovati tržištu, nema govora o daljnjoj rasprodaji i slabljenu Todorićeva carstva. [thumbsup]
[thumbsup]Wall Street: Trgovci predvodili rast
NEW YORK – Drugi uzastopni trgovinski dan, zbog objave viših od očekivanih prihoda od prodaje u trgovini na malo. [thumbsup]
[thumbsup]Azija: Dionice rastu zbog niza objava dobrih poslovnih rezultata
TOKYO – Dionice su dobile na vrijednosti nakon što je Intel objavio prohode od prodaje koji su nadmašili očekivanja. [thumbsup]
[thumbsup] Znači cijeli svjet raste burze Azije , Amerike i Europe , dokup i samo dokup najpodcjenjenijih dionica Zvjezde, Leda, Ingre, Slatinske banke ,Igh, itd.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

danas drukam gore jučer drukam dolje
šefe pa gdje ti je kraj

Postanite Eu-robovi

New Report

Close