BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Podrumi i balkoni su im poplavljeni, a u Tehnici kažu da ne prokišnjava krov zgrade nego se voda prelijeva s ceste

Stanari su potpisali ugovore prije dva mjeseca
Stanari su potpisali ugovore prije dva mjeseca
Foto: Marko Prpić

Voda nam curi na balkone, podrumi su poplavljeni, voda je i po zidovima. Situacija je nemoguća i traje tako već tjednima, otkako pada kiša – u jednom dahu izgovorila je očajna stanarka iz Sopnice Jelkovec, a zbog straha nije htjela da joj se ime objavi u novinama. Ona s obitelji živi u novim “Bandićevim” zgradama u Ulici Ljudevita Posavskog i požalila nam se da tvrtka Tehnika, koja je gradila stanove, već tjednima ne poduzima ništa da spriječi prokišnjavanje. Tek kad se “zaprijetila” novinarima došla su trojica inženjera iz Tehnike i rekla da će popraviti kvar.

–To je bilo prošli tjedan i ništa se nije promijenilo. A nama su podrumi opet poplavljeni – požalila se jučer ta stanarka. Zajedno sa susjedima izišla je ispred zgrade i čekala vatrogasce da ispumpaju vodu, a nakon višestrukih poziva došao je i Željko Predojević, šef inženjera iz tvrtke Tehnika.

– Golema količina vode s ceste gdje su garaže kod te zgrade prelila se u podrum i tu je nastao problem –rekao je Predojević.

Stanarka koja nas je zvala žali se još da su u stanovima na višim katovima zgrade lusteri puni vode za vrijeme kiša. Ipak, šef inženjera umirio je ljutite stanare koji plaćaju najam za stanove i rekao da je nastao kvar na krovu te da će Tehnika to popraviti. No nama je Predojević dao drukčiji odgovor:

– Krov ne prokišnjava. Problem je nastao zbog prelijevanja vode s ceste u podrum. (jl)
Danas i Tehnika ima razloge za pad.

Krenula kupnja na svim kvalitetnim dionicama , trend rasta ima još nešto podcijenjenih dionica na Ledu i Zvijezdi za dokupiti.


Krenula kupnja na svim kvalitetnim dionicama , trend rasta ima još nešto podcijenjenih dionica na Ledu i Zvijezdi za dokupiti.

pa dokupi

‘kraj eri korupcije’

Hvala ti što si krao ali više bome nebudeš…
Možfda te sustigne i pravda jednoga dana
Dr IVO … dobro si se nakrao

Dali nama stvarno treba ovaj lopov…

Kolumnist Washington Timesa tvrdi u tekstu o ostavci Ive Sanadera da ‘HDZ u Austriji ima više od 80 računa a 500 milijuna ukradenih dolara’

http://www.24sata.hr/news/clanak/washington-times-hdz-je-ukrao-500-milijuna-dolara/124524/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


‘kraj eri korupcije’

Hvala ti što si krao ali više bome nebudeš…
Možfda te sustigne i pravda jednoga dana
Dr IVO … dobro si se nakrao

Dali nama stvarno treba ovaj lopov…

Kolumnist Washington Timesa tvrdi u tekstu o ostavci Ive Sanadera da ‘HDZ u Austriji ima više od 80 računa a 500 milijuna ukradenih dolara’

http://www.24sata.hr/news/clanak/washington-times-hdz-je-ukrao-500-milijuna-dolara/124524/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news

Meni je teta na placu rekla da ovi u WT-u lažu!
Kaže…radi se o miljardama a ne o milionima [lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Ma ne proajte dionice, hebes vladu, hebes sve.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ne mrem si naći post di sam napisao kak ćemo tonuti do 1700 pa onda finta na 1500, mislim da smo to odradili pa bumo sada malo rasli, barem 2-3 dana.. sad jel bu to finta na gore il za istać na gore ko bi ga znal.. ak bumo za istać na gore mogao bi i HT malo potegnuti napokon…

doduše, mogli bi još malo dole dan-dva pa onda gore, tko će ga znati

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ne mrem si naći post di sam napisao kak ćemo tonuti do 1700 pa onda finta na 1500, mislim da smo to odradili pa bumo sada malo rasli, barem 2-3 dana.. sad jel bu to finta na gore il za istać na gore ko bi ga znal.. ak bumo za istać na gore mogao bi i HT malo potegnuti napokon…

doduše, mogli bi još malo dole dan-dva pa onda gore, tko će ga znati


HT poteze u sljedecoj turi sigurno….a kad ce to bit??? malo tko zna….mozda ce bit jaka primarna 3 jka….pratimo do crobija 1250…. [rolleyes] ako krene nize…opca bjezanija,,,,, [undecid] tada dolaze vladovi targeti HT na 135,ATPL na 200,INGR 15 KN…DALI JE TO MOGUCE??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas u Business.hr-u: Građevinskom sektoru prijeti slom

Perjanice građevinskog sektora – Dalekovod, Konstruktor, Ingra i IGH – zbog velike zaduženosti, nelikvidnosti i niske rentabilnosti ulaganja do kraja ove godine mogle bi prestati plaćati svoje obveze, otkrivaju Finini Bonplus obrasci iz 2008. godine.
Pad dionica IGH, Dalekovod,Konstruktor, Viadukt, Hidroelektra niskogradnja ,Tehnika . Naftaši i građevinci poništili rast na europskim burzama

Na europskim je burzama današnje trgovanje počelo blagim oscilacijama vodećih indeksa jer je rast cijena dionica u bankarskom i farmaceutskom sektoru anuliran padom cijena u naftnom i građevinskom.
Očito dolazi vrijeme prehrambenih dionica Ledo, Zvijezda, Podravka itd. i bankarskih najpodcjenjenija Slatinska banka koja je jača za zadržanu dobit ove godine .

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Trebali bi se dalje kretati kako iz vana diktiraju do prvog "bisera" iz nove vlade.

Ne zaboravi da baš u zadnje vrijeme ne pratimo svijet, jer dok su oni nemilosrdno rasli mi smo se ko iz puške bez ikakvog razloga okrenuli i u 3 dana maltrene pali preko 10%. Njihov pad je uslijedion dosta vremena nakon našeg i oni su sveukupno pali samo 10%, a mi 30%. Ako prmatramo kroz tu prizmu tko tu koga prati, onda svijet prati nas. [smiley]

24sata/news:

Poslovna agencija Bloomberg izvijestila je da su hrvatske dionice postigle najveći rast na burzama diljem svijeta,nakon što su zastupnici potvrdili imenovanje Jadranke Kosor za prvu ženu predsjednicu vlade od neovisnosti. Indeks Crobex je rastao za 2,9 posto, što je najveći dobitak od 10. lipnja i najveći među 88 burzovnih indeksa u svijetu koje prati Bloomberg. Agencija ističe da je Kosor obećala pokretanje gospodarstva i smanjenje državne potrošnje kao odgovor na gospodarsku krizu.

marcello

Anonimno, 09.07.2009. u 12:23
Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize ne mrem si naći post di sam napisao kak ćemo tonuti do 1700 pa onda finta na 1500, mislim da smo to odradili pa bumo sada malo rasli, barem 2-3 dana..

pa zakaj je ova moja TA, očito točna, premještena sa TA analize u općenito? jel zato kaj moja metoda uključuje bacanje graha i talog kave?

moram se pobuniti protiv ovakve diskriminacije moje TA..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close