BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Zločesta teta Brankice (zašto su uvijek tete zloćeste?),ma ova situacija je bila lahko iščitljiva iz tvojih jučerašnjih grafova.Ti si trubila iz megafona,ali te nitko nije shvaćao ozbiljno.Daj se skuliraj,pojedi nešto. [smiley]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


I, ekipa, kaj vele divergencije?
Molila bi samo prave stručnjake da se jave.Fala

nažalost opet smo brankice bili u pravu, iz ovih ili onih razloga…ja nisam znao gdje će tržište i zato sam bio velikim djelom u kešu…nemojte mislite da navijam za pad, jer ovo što se dogodilo nikako nije dobro..
makar nije sve tako crna , nakon naglog pada ide i nagli rast..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I, ekipa, kaj vele divergencije?
Molila bi samo prave stručnjake da se jave.Fala

nažalost opet smo brankice bili u pravu, iz ovih ili onih razloga…ja nisam znao gdje će tržište i zato sam bio velikim djelom u kešu…nemojte mislite da navijam za pad, jer ovo što se dogodilo nikako nije dobro..
makar nije sve tako crna , nakon naglog pada ide i nagli rast..
[/quote]

Čujte gospon Dizelas, ono kaj nas čini dobrim investitorima je to da smo uvjek hladne glave bez obzira dal smo u kešu ili dionicama.
Tak da moja TA nikad nije uvjetovana mojim portfeljom, kao kod 75% ekipe na TA temi.
Ovaj pad je bil vidljiv iz aviona, isto kao što je bil vidljiv i onaj rast.
Jedino kaj za vidit neke stvari nije dovoljno pročitati knjige iz EWT-a i TA pa tražit divergencije po grafovima



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I, ekipa, kaj vele divergencije?
Molila bi samo prave stručnjake da se jave.Fala

nažalost opet smo brankice bili u pravu, iz ovih ili onih razloga…ja nisam znao gdje će tržište i zato sam bio velikim djelom u kešu…nemojte mislite da navijam za pad, jer ovo što se dogodilo nikako nije dobro..
makar nije sve tako crna , nakon naglog pada ide i nagli rast..
[/quote]

Čujte gospon Dizelas, ono kaj nas čini dobrim investitorima je to da smo uvjek hladne glave bez obzira dal smo u kešu ili dionicama.
Tak da moja TA nikad nije uvjetovana mojim portfeljom, kao kod 75% ekipe na TA temi.
Ovaj pad je bil vidljiv iz aviona, isto kao što je bil vidljiv i onaj rast.
Jedino kaj za vidit neke stvari nije dovoljno pročitati knjige iz EWT-a i TA pa tražit divergencije po grafovima

[/quote]
e brankica nisam te do sad komentiro al si počela sranja i gluposti pisat. Ti si iz TA predvidila da bu Sandi ubio burzu? Mogu i ja 10 dana za redom seruckat i pisat kak sve ide dole…pa jedan dan i bude..Meni je fascinantno kak ne uzimajući u obzir standarno stanje letargije prije mora opće sranje na svim TK itd. da netko priča o padu. da nije bilo ovoga debilčeki bi ovak i onak srušili burzu ( par posto kroz 2-3 mjeseca) svojim trejderskim sposobnostima ali na prometu od 10 mil dnevno u prosjeku. To kaj si ti vidla u šalici kave pričaj drugdje. E da ja kupovo ledo i to ko dreka da netko ne bi rekao da seruckam bezveze- meni odgovara da sve ode u kurac ali mi nemoj brijat na TA jer je to izmišljeno da ti pobere pare uz provizije

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

mislim da je ovo što se danas dogodilo moglo biti dobra stvar. (dubok pad na velikom prometu). promet bi bio i veći da nisu bile one glupe blokade. bilo bi dobro da sljedećih par dana budu likvidni, neovisno da li rasli ili padali.

I'LL BE BACK


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
mislim da je ovo što se danas dogodilo moglo biti dobra stvar. (dubok pad na velikom prometu). promet bi bio i veći da nisu bile one glupe blokade. bilo bi dobro da sljedećih par dana budu likvidni, neovisno da li rasli ili padali.

Je, gospon guverner, to je suuuuuuuper.Svi smo oduševljeni.
Kaje bilo, dosad ste se veselili svakom padu svojih dionica, sad vam Tisak i Viro padnu po 10% u jednom danu a vi šutite.
Ja sam očekivala da bute skakali od sreće.
Mislim,pa ko ne bi bil sretan na vašem mestu…
A kao što vidite, sve se odvija i dalje točno po mojem scenariju.
Još čekam da vidim kad bute pohvalili gospona Tigrusa na još jednoj u nizu pogrešnih procjena.
Onda bu mi dan ispunjen,kak se ono veli….


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

mislim da je ovo što se danas dogodilo moglo biti dobra stvar. (dubok pad na velikom prometu). promet bi bio i veći da nisu bile one glupe blokade. bilo bi dobro da sljedećih par dana budu likvidni, neovisno da li rasli ili padali.

meni je promet nebitan. bitno mi je da narastemo toliko da prodam na targetima. tada će biti poželjan i odgovarajući promet.

evo malo novosti:
Sanaderu ostavku savjetovao irski spin doctor PJ Mara
Nije poznato iz kojih se izvora podmiruju nemali troškovi Marinog angažmana, ali se zna da je samo tijekom 2004. na Marin račun otišlo 2,5 milijuna kuna

PJ Mara
Irski spin doctor i bivši senator PJ Mara savjetovao je Ivi Sanaderu da podnese ostavku, doznaje nacional.hr iz dobro obaviještenih izvora.

PJ Mara za Sanadera radi od 2003. godine, kad je za njega isplanirao pobjedničku kampanju na parlamentarnim izborima.

Nije poznato iz kojih se izvora podmiruju nemali troškovi Marinog angažmana, ali se zna da je samo tijekom 2004. na Marin račun otišlo 2,5 milijuna kuna.

U vrijeme dok je krajem devedesetih savjetovao irskog premijera Bertieja Aherna, Mara se našao pod istragom jer je posjedovao neprijavljene račune u bankama. Nikad nije osuđen, ali je bio prisiljen napustiti mjesto Ahernova savjetnika.

PJ Mara radio je za Sanadera u timu s bivšim stranačkim dužnosnikom Fianna Faila Martina Mackina i još jednim bivšim Ahernovim savjetnikom Jackie Gallagherom, a poznato je da su Irci surađivali isključivo osobno i izravno sa Sanaderom.

HEHE. I ja mislim kao nacional.

...povijest se ponavlja...

Brankice, da palo je. I sada imam više tih dionica (ali i nekih drugih) nego sam ih imao prije mjesec dana. I poprilično sam zadovoljan zato jer sam upravo to i želio, pa ne znam u čem je problem? Naime,ti misliš da ide novi bear i crobex ispod 1000 bodova, ja mislim da ne, i po toj osnovi djelujem, te se nalazimo da dijametralno suprotnim mišljenjima. Hajde nemoj nam prodavati TA za ovakav današnji rasplet nego pročitaj ponovo kaj ti je Insider napiso. Tigrus ima i dalje više pogodaka a manje promašaja od tebe (barem po mojem countu). Želim ti sve najbolje u trgovanju.

I'LL BE BACK


Brankice, da palo je. I sada imam više tih dionica (ali i nekih drugih) nego sam ih imao prije mjesec dana. I poprilično sam zadovoljan zato jer sam upravo to i želio, pa ne znam u čem je problem? Naime,ti misliš da ide novi bear i crobex ispod 1000 bodova, ja mislim da ne, i po toj osnovi djelujem, te se nalazimo da dijametralno suprotnim mišljenjima. Hajde nemoj nam prodavati TA za ovakav današnji rasplet nego pročitaj ponovo kaj ti je Insider napiso. Tigrus ima i dalje više pogodaka a manje promašaja od tebe (barem po mojem countu). Želim ti sve najbolje u trgovanju.

Ak trgujete tak kak brojite onda bu vam trebalo jako puno sreće na burzi,gospon guverner.
A kaj se tiče gospona insajdera, on jednostavno ne zna niš o TA a to dokazuje time kaj veli kak je TA obična izmišljotina.
Mislim da se tu nema više kaj dodati

Brankice, iskreno… Nit me zanimaš ti niti Tigrus, niti vaši pogoci i promašaji. Nikada nisam trgovao po vašim grafovima, niti ću, ali ih volim pogledat. Ne samo vaše nego sve vas sa TA. pozz…

I'LL BE BACK




Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I, ekipa, kaj vele divergencije?
Molila bi samo prave stručnjake da se jave.Fala

nažalost opet smo brankice bili u pravu, iz ovih ili onih razloga…ja nisam znao gdje će tržište i zato sam bio velikim djelom u kešu…nemojte mislite da navijam za pad, jer ovo što se dogodilo nikako nije dobro..
makar nije sve tako crna , nakon naglog pada ide i nagli rast..
[/quote]

Čujte gospon Dizelas, ono kaj nas čini dobrim investitorima je to da smo uvjek hladne glave bez obzira dal smo u kešu ili dionicama.
Tak da moja TA nikad nije uvjetovana mojim portfeljom, kao kod 75% ekipe na TA temi.
Ovaj pad je bil vidljiv iz aviona, isto kao što je bil vidljiv i onaj rast.
Jedino kaj za vidit neke stvari nije dovoljno pročitati knjige iz EWT-a i TA pa tražit divergencije po grafovima

[/quote]
e brankica nisam te do sad komentiro al si počela sranja i gluposti pisat. Ti si iz TA predvidila da bu Sandi ubio burzu? Mogu i ja 10 dana za redom seruckat i pisat kak sve ide dole…pa jedan dan i bude..Meni je fascinantno kak ne uzimajući u obzir standarno stanje letargije prije mora opće sranje na svim TK itd. da netko priča o padu. da nije bilo ovoga debilčeki bi ovak i onak srušili burzu ( par posto kroz 2-3 mjeseca) svojim trejderskim sposobnostima ali na prometu od 10 mil dnevno u prosjeku. To kaj si ti vidla u šalici kave pričaj drugdje. E da ja kupovo ledo i to ko dreka da netko ne bi rekao da seruckam bezveze- meni odgovara da sve ode u kurac ali mi nemoj brijat na TA jer je to izmišljeno da ti pobere pare uz provizije
[/quote]

Odličan post kolega insajder,kao da sam ga ja napisal a to je veliko priznanje. [rolleyes] Brankica znaš kak hodaju tehničari po svijetu?? S zguljenim ovratnikom i rupama u cipelama.Zašto pitam te ja,ZAŠTO???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!





Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I, ekipa, kaj vele divergencije?
Molila bi samo prave stručnjake da se jave.Fala

nažalost opet smo brankice bili u pravu, iz ovih ili onih razloga…ja nisam znao gdje će tržište i zato sam bio velikim djelom u kešu…nemojte mislite da navijam za pad, jer ovo što se dogodilo nikako nije dobro..
makar nije sve tako crna , nakon naglog pada ide i nagli rast..
[/quote]

Čujte gospon Dizelas, ono kaj nas čini dobrim investitorima je to da smo uvjek hladne glave bez obzira dal smo u kešu ili dionicama.
Tak da moja TA nikad nije uvjetovana mojim portfeljom, kao kod 75% ekipe na TA temi.
Ovaj pad je bil vidljiv iz aviona, isto kao što je bil vidljiv i onaj rast.
Jedino kaj za vidit neke stvari nije dovoljno pročitati knjige iz EWT-a i TA pa tražit divergencije po grafovima

[/quote]
e brankica nisam te do sad komentiro al si počela sranja i gluposti pisat. Ti si iz TA predvidila da bu Sandi ubio burzu? Mogu i ja 10 dana za redom seruckat i pisat kak sve ide dole…pa jedan dan i bude..Meni je fascinantno kak ne uzimajući u obzir standarno stanje letargije prije mora opće sranje na svim TK itd. da netko priča o padu. da nije bilo ovoga debilčeki bi ovak i onak srušili burzu ( par posto kroz 2-3 mjeseca) svojim trejderskim sposobnostima ali na prometu od 10 mil dnevno u prosjeku. To kaj si ti vidla u šalici kave pričaj drugdje. E da ja kupovo ledo i to ko dreka da netko ne bi rekao da seruckam bezveze- meni odgovara da sve ode u kurac ali mi nemoj brijat na TA jer je to izmišljeno da ti pobere pare uz provizije
[/quote]

Odličan post kolega insajder,kao da sam ga ja napisal a to je veliko priznanje. [rolleyes] Brankica znaš kak hodaju tehničari po svijetu?? S zguljenim ovratnikom i rupama u cipelama.Zašto pitam te ja,ZAŠTO???[/quote]

Ne znam gospon golubv, zakaj oni tak hodaju,al vam mogu reć da sam ja danas zahvaljujući TA u roku od 60 minuta zaradila 9 000 kuna na PTKM i ULPL.Jupi!!!
Puno pozdrava

New Report

Close