BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Bit će do 16,00 blokada, američani kreću zeleni, a i bez njih smo blizu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

možeš poslat link di pratiš amere? 🙂

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink] Još jedan dan velikog rasta kvalitetnih dionica je pred nama. [thumbsup]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Sve je spremno i za šesti dan rastaDobar plasman američkih obveznica podigao Wall Street

Na Wall Streetu su u četvrtak vodeći indeksi porasli više od 1 posto, zahvaljujući rastu cijena dionica naftnih kompanija i padu kamata na američke obveznice, što je smanjilo strahovanja od rasta troškova kreditiranja kompanija i građana.
5/29/2009 9:31:05 AM

ZAGREB – U samo dva dana tržišna kapitalizacija dionica uzletjela za petinu.
[thumbsup]
[thumbsup]Fundamenti gospodarstva eurozone nastavljaju se popravljatiAzija: Rast japanske industrijske proizvodnje podigao indekse
TOKYO – Azijske dionice idu prema najoštrijem mjesečnom uzletu od početka globalne krize 2007.
NEW YORK – Prihodi od prodaje u trgovini na malo u Njemačkoj su u mjesecu travnju porasli 0,5 posto [thumbsup]
[thumbsup]I danas slijedi veliki uzlet dionica od kvalitetnih a podcijenjenih s rastom zaostaju Ledo Zvijezda Slatinska banka Ingra najeftiniji građevinar ove dionice nisu odradile niti pola koliko su građevinari pa je s toga pred njima i veći rast. Svakako dokupiti [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

bravo šefe dobro složeno i što je najbitnije sve istina.

dan je pametniji od noći

provokacija uspjela, hahahaha [lol]

dan je pametniji od noći

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

da li se neko od vas koji zadnjih tjedana pišete da stalno prodajete nešto na moment bar osjećao pomalo glup sljedeći dan il tjedan!? [smiley]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


da li se neko od vas koji zadnjih tjedana pišete da stalno prodajete nešto na moment bar osjećao pomalo glup sljedeći dan il tjedan!? [smiley]

ljudi kupuju i prodaju, nekad istu dionicu i više puta dnevno. imam poznanika koji je danas 3 puta ulazio i izlazio iz INGR i svaki put je zaradio. na kraju je uletio po 69 kn. pitaj radije da li se glupima osjećaju ovi koji su od njega kupovali INGR na 74 kn [lol]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Ako sljedeća 3 radna dana crobe bude i dalje rastao ja bacam sve knjige o tehničkoj, deinstaliram sve programe za analizu a za fundamente ne želim niti čuti.

Po fundamentima dobar dio dionica ima još ohoho prostora za rast.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ako sljedeća 3 radna dana crobe bude i dalje rastao ja bacam sve knjige o tehničkoj, deinstaliram sve programe za analizu a za fundamente ne želim niti čuti.

Po fundamentima dobar dio dionica ima još ohoho prostora za rast.

[/quote]

Vidim i ja da ima ali mene zanima kratkoročno. Pa nismo mi ovdje na forumu dugoročni investitori, da sam takav kupio bi prije 2 mjeseca i sljedeći put pogledao stanje nakon 2 godine.
Svi smo mi ovdje ista sorta. Špekulanti koji surfaju po valovima. A poslije svakog brijega dolazi dol.
Nasmijem se u brk svakome tko ovdje kaže da je dugoročni ! [lol]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ima ima dugoročnih. Eto ja 50% portfelja kupio prije mjesec i pol i tu nema prodaje par godina. S drugih 50% pa špekuliram, ali u bull trendu je teško ploviti po valovima, barem sada na početku, jer se uglavnom ide gore. Valovi postoje, ali rijetki su oni koji mogu brzo odreagirati i ulove val kad je pao. Vidiš da se ni ne okreneš, a ono nakon i najmanjeg pada ponovni uzlet. Možda i bi špekulirao da sam cijelo vrijeme pored računala, ali treba i nešto drugo raditi, a ne samo sjediti pored računala.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Vidim i ja da ima ali mene zanima kratkoročno. Pa nismo mi ovdje na forumu dugoročni investitori, da sam takav kupio bi prije 2 mjeseca i sljedeći put pogledao stanje nakon 2 godine.

Mislim da bi ovakav pristup bio najprofitabilniji.

Uvijek su "gurui" godinama savjetovali buy&hold. I onda je 2008. teorija pala u vodu i sva ekipa sa školskim znanjem je taman ove zime promjenila priču i vele da je buy&hold mrtav. A nikad nije bilo bolje vrijeme za buy&hold nego prije 2 mjeseca. I ja sam upao u zamku trejdanja a ljepše bi mi bilo na karibima a dionice na holdu….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Vidim i ja da ima ali mene zanima kratkoročno. Pa nismo mi ovdje na forumu dugoročni investitori, da sam takav kupio bi prije 2 mjeseca i sljedeći put pogledao stanje nakon 2 godine.

Mislim da bi ovakav pristup bio najprofitabilniji.

Uvijek su "gurui" godinama savjetovali buy&hold. I onda je 2008. teorija pala u vodu i sva ekipa sa školskim znanjem je taman ove zime promjenila priču i vele da je buy&hold mrtav. A nikad nije bilo bolje vrijeme za buy&hold nego prije 2 mjeseca. I ja sam upao u zamku trejdanja a ljepše bi mi bilo na karibima a dionice na holdu….

[/quote]

Onaj tko ima love, a da mu ne treba iduću godinu dvije i ova razina sada je idealna za ulaganje. Pogledajte kako smo još nisko s Crobexom na svega 2144,14 boda, a pred godinu i pol smo bili na 5400. Još uvijek su fundamenti dionica ekstremno niso i podcijenjeno.

Istina pa je ako dobro plivaš po valovima možda ćeš i daleko više zaraditi, ali mora se biti stalno pored računala, što baš nije lako.

New Report

Close