BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, da brzi konji noge lome! [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]Zeleni se Azija , Europske burze i Američki futuresi idemo oštro gore.Pogledajte Aziju kak se opet sva zeleni a u budućnosti će nam biti bitnija od Amerike. No ako se već volite uspoređivati sa Amerikom, evo.
1.1.2008. Crobex 5000 bodova
Danas 1828
1.1.2008. Dow Jones cca 11000
Danas 8400
Mi smo pali cca 65%.
Oni cca 23 %.

Dakle mi smo pali 3 puta više.
O čemu mi uopće pričamo. Znači debelo zaostajemo sad kad treba rasti.
Vidjećete drugi tjedan što je rast! [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Danas nastavak oštrog rasta naročito najpodcijenjenijih a kvalitetnih dionica Leda, Zvijezde, Slatinske banke, Ingre itd. [thumbsup] Jučer se počelo trgovati i dionicom Atlasa uz rast cijene oko 20 % no još uvijek s cijenom od 31 kunu je svima dostupna dionica. [thumbsup]
[thumbsup] Zelenilo Europskih burzi link :Vaš linkhttp://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
[/url] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kad će korekcija,gospon Tigrus?
Kaj ste ono rekli da je 50% šanse za 1700 target, a 20% za 1600? Da bumo pali 3,5% ili tak nekaj?Pretilo se nekakvim dojima?

Crobex 1836 +0,44%
DOW +1,96%
S&P500+2,41%

E moji tigrusi i ostali kaj ste prodali a sad bi korekciju samo naručenu za vas.Pa nebu korekcija zato kaj ste vi u kešu.
U ponedeljak bute kupovali po korigiranim cijenama.
Samo korigiranim naviše.

Brankice, ja nekak mislim da bi se mogli malo ispuhati sljedeći tjedan. Ništa spektakularnoga, moguće nedovoljno ni za pošteni trejd rekao bih, ali krdo bi se malo odmorilo. Žedni su i malo ogladnili. ne misliš li?

I'LL BE BACK


Brankice, ja nekak mislim da bi se mogli malo ispuhati sljedeći tjedan. Ništa spektakularnoga, moguće nedovoljno ni za pošteni trejd rekao bih, ali krdo bi se malo odmorilo. Žedni su i malo ogladnili. ne misliš li?

Čujte gospon guverner, ja znam da vi čekate korekciju već dva tjedna pa niš od toga, kaj ne?
Ali dobro, ak vi mislite tak…….
Targete znate, vi radite kak hoćete

he he he nema odmora,mozda krajem tjedna,ali nebitan odmor…ovo idu titovi udarnici,alija sirotanovic and co..vele nema jos odmora traze samo vece lopate,vidjet cemo sljedeci tjedan …

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Ko čeka taj se načeka.
I na kraju dočeka visoke cijene. [lol]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



kolegice Sotomaic, zašto ne stavljate komentar uz vaše grafove ili barem unutar grafova? Pošaljete graf i ni a ni b. To se tako ne radi. Ja, primjerice, svaki svoj graf komentiram, jer management summary je ono što se na kraju pamti. Evo recimo, ja bih volio komentar na onaj graf za Tisak. sportski pozdrav.

Do sada si stavljao slike onih životinja i to kokliko znam bez komentara. [undecid] Daj stavi i neki graf sa tvojim komentarom. Usput hvala Pluton.
[/quote]

Kolega, tko je pratio i radio po mojim grafovima krda bizona lijepo je zaradio i nije svoje dionice prodao strancima u bescjenje, a tko je pratio ove neprekidne i beskrajne kauntove, klinove,šampone, sušila za kosu i vib…ovaj oscilatore mogao je samo izgubiti. Uz izuzetak Tigrusovih grafova koje su u posljednje vrijeme dosta toga pogodili, a to je zato jer se u zadnji čas odhrvao kandžama kojekakvih down zakucavajućih scenarija koja su do nedavno doslovno plavili ovaj topic, a sad su naglo nestali. Sad se ponovno pojavljuju mic po mic… Ja sam uz svaki svoj graf stavio i komentar. Kratak i jasan, da jasniji ne može biti. A grafovi kolegice Sotomaic nemaju nikakve komentare. OK, netko ju je tražio da stavi prazan graf, ali za takve stvari onda postoje privatni komunikacijski poput e-maila i sl.. što sad znači prazan graf Tiska na ovom topicu i kome on uopće može pomoći? Mene su mnogi forumaši na PM tražili razne prazne grafove bizona da pošaljem na forum kako bi oni mogli po njima raditi, ali sam odbio jer ne šaljem grafove nikome ponaosob, a pogotovo ne prazne. Zamislite da ja sad pošaljem graf bizona koji stoji na sred pašnjaka i ne radi ništa? Kome to šta može pomoći? Bez da, primjerice, trči ili bez da vodu pije, rastura, odmara, kolje, krvari? To ne šaljem. I opet ponavljam graf za sljedeći tjedan. Komentar je kratak i jasan. Predah uz blago ispuhivanje. Bizoni su se malo umorili i ogladnili od dva tjedna šprintanja.

I'LL BE BACK

100 idole [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema


Kolega, tko je pratio i radio po mojim grafovima krda bizona lijepo je zaradio i nije svoje dionice prodao strancima u bescjenje, a tko je pratio ove neprekidne i beskrajne kauntove, klinove,šampone, sušila za kosu i vib…ovaj oscilatore mogao je samo izgubiti. Uz izuzetak Tigrusovih grafova koje su u posljednje vrijeme dosta toga pogodili, a to je zato jer se u zadnji čas odhrvao kandžama kojekakvih down zakucavajućih scenarija koja su do nedavno doslovno plavili ovaj topic, a sad su naglo nestali. Sad se ponovno pojavljuju mic po mic… Ja sam uz svaki svoj graf stavio i komentar. Kratak i jasan, da jasniji ne može biti. A grafovi kolegice Sotomaic nemaju nikakve komentare. OK, netko ju je tražio da stavi prazan graf, ali za takve stvari onda postoje privatni komunikacijski poput e-maila i sl.. što sad znači prazan graf Tiska na ovom topicu i kome on uopće može pomoći? Mene su mnogi forumaši na PM tražili razne prazne grafove bizona da pošaljem na forum kako bi oni mogli po njima raditi, ali sam odbio jer ne šaljem grafove nikome ponaosob, a pogotovo ne prazne. Zamislite da ja sad pošaljem graf bizona koji stoji na sred pašnjaka i ne radi ništa? Kome to šta može pomoći? Bez da, primjerice, trči ili bez da vodu pije, rastura, odmara, kolje, krvari? To ne šaljem. I opet ponavljam graf za sljedeći tjedan. Komentar je kratak i jasan. Predah uz blago ispuhivanje. Bizoni su se malo umorili i ogladnili od dva tjedna šprintanja.

Ja sam lijepo molio na P.M. da mi posaljete slike bizona, a vi nista. Pa sto je to tako tesko?
Ja sam vama slao kirurski precizne grafove za brutalnu zaradu bureka, a vi tako.

Hvala kolega

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]Azija: Dionice rastu nakon što je Goldman preporučio kupnju HSBC-a
TOKYO – MSCI Asia Pacific uzletio je jedan posto. Iznad dna dotaknutog 9. ožujka indeks se nalazi 40 posto.
[thumbsup]Wall Street preskočio svoju najveću prepreku

Cijene dionica na Wall Streetu mogle bi porasti i ovoga tjedna jer je preskočen ‘test na stres’, koji je dugo vremena bio najveća prepreka usponu cijena. [thumbsup]Normalno je da će mo ovaj tjedan imati puno veći rast nego prošli . No prvo ide mala korekcija da se dionice pokupe od naivnih,strašljivaca i trejdera.Kupovati i samo kupovti prvenstveno podcijenjeni Ledo
Zvijezdu Slatinsku banku Ingru Atlas itd.
[thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Normalno je da će mo ovaj tjedan imati puno veći rast nego prošli . No prvo ide mala korekcija da se dionice pokupe od naivnih,strašljivaca i trejdera.Kupovati i samo kupovti prvenstveno podcijenjeni Ledo
Zvijezdu Slatinsku banku Ingru Atlas itd.[/b] [thumbsup] [smiley] [wink]

Ne bi se štel mešati, ali Ingra je objavila rezultate poslovanja. Dobri su. Oko 90% manji od istog razdoblja lani. treba dokupiti da se spriječi kolaps dionice.
Još samo pitanje za atlas i slatku banku: " Jel to tko kupuje osim šefa??????" Ako da molim na PM zašto.
Hvala kaj ste me ocijenili.

New Report

Close