BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni su neke pale samo tako i -10% nako dobrih vjesti…

Ali ne ide dalje jer paničari su se istresli i bolje da ih više nebu bilo
Jer mi ostali znamo koliko su Hrvatske dionice ispod cijene i nećemo prodat
Pa da vidimo koliki će promet onda biti…
Mislim da ljudima koji su paničari tu i nije mjesto
jer takve novinari pojedu
za doručak a daytrader-i rastrgnu u komadiće.

Vama ostalima poruka nemojte prodati i ne slušajte novinare njihov posao je zarada
a najbolja zarada je na crnim vjestima…

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Meni su neke pale samo tako i -10% nako dobrih vjesti…

Ali ne ide dalje jer paničari su se istresli i bolje da ih više nebu bilo
Jer mi ostali znamo koliko su Hrvatske dionice ispod cijene i nećemo prodat
Pa da vidimo koliki će promet onda biti…
Mislim da ljudima koji su paničari tu i nije mjesto
jer takve novinari pojedu
za doručak a daytrader-i rastrgnu u komadiće.

Vama ostalima poruka nemojte prodati i ne slušajte novinare njihov posao je zarada
a najbolja zarada je na crnim vjestima…


…vidiš kako te slušamo…niko ne prodaje…pa je zato mali promet,…danas u vijestima će pisati: Gentlmen zaslužan(kriv) za mizeran promet na ZSE… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…pozz vatreni…došlo ti je haaaa???… hehehe, znao sam ja to da ćeš se i ti opametiti…nadam se sa manjom štetom…ako te tješi ja sam cca -35%…pozz… i ugodan dan kolega…

Sori, al sad još manje kužim. Kaj mi je došlo???? Ne tješi me ništa. nisam u dionicama i NE KUPUJEM NIŠTA. i ne vjerujem da netko…ma znate već. [cool]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


[Čitam sa voljom, al mi ništa nije jasno.
U petak je trebao ledo preko 4500, a nije?? Zbog pričje gripe, PIF-ova, Tode, Katarskog emira, konj na G7, uzbekistanskog disidenta. Zbog čega, čega??? Kak se ovi nisu stigli ukrcati ako su plaćali više??? Niš mi nije jasno. mislim da sam zaslužio jedinicu. ZA znanje. Ili peticu za neznanje. pomozi reci mi kako da šta i kada.
Gle Crobi opet pada.
Napisat će danas novinari "crobex opet ZARONIO"…

Na Zagrebačkoj je burzi danas zabilježen drugi najmanji redovni promet u ovoj godini – iznosio je samo 11,74 milijuna kuna, a Crobex je izgubio više od jedan posto – stropoštao se 1,08 posto i trgovanje završio na 1523,80 bodova
Gore je ispravka netočnog navoda… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



…pozz vatreni…došlo ti je haaaa???… hehehe, znao sam ja to da ćeš se i ti opametiti…nadam se sa manjom štetom…ako te tješi ja sam cca -35%…pozz… i ugodan dan kolega…

Sori, al sad još manje kužim. Kaj mi je došlo???? Ne tješi me ništa. nisam u dionicama i NE KUPUJEM NIŠTA. i ne vjerujem da netko…ma znate već. [cool]
[/quote]
…svaka čast, niste u dionicama a vjerno pratite ovaj forum…a još je fascinantnije da vam je žeo što crobi pada, dok vi nemate dionice…hmm…svaka čast…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

A danas ziher bumo rasli,…pa min. 3%, a bu se i promet povecal [pray]


…svaka čast, niste u dionicama a vjerno pratite ovaj forum…a još je fascinantnije da vam je žeo što crobi pada, dok vi nemate dionice…hmm…svaka čast…

Stvarno ne znam o čem pričaš. ma nema veze i Forest Gamp je tako radio pa su na kraju i film o njemu snimili. ne odustaj samo marljivo uči i piši… [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Kako profesionalci to rade,učite se

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


Kako profesionalci to rade,učite se

Jesi kupio pa se hvališ

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

čekam ja to puno niže,ovo se vidi iz aviona da ruše majstori

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


čekam ja to puno niže,ovo se vidi iz aviona da ruše majstori

dal da stavim na 2100 ili ispod 2000 kupnju

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

sto ocekivate od 1Q?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close