BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada upadnete u živo blato (pijesak) najbolje je što više se micati-kažu neki eksperti [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Kada upadnete u živo blato (pijesak) najbolje je što više se micati-kažu neki eksperti [thumbsup] [thumbsup]

ili NE micati?

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Tko to mirira i ruši podcijenjenu dionicu Atlasa za 20% ??????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


[thumbsup] Neznam samo u čemu je problem…svi Vi koji imate mogućnosti pogledajte kako se zelene Europske burze jedino naša na kojoj caruju trejderi i drukeri je u minusu. Danas ako će mo pratiti Europu morat će mo rasti , ako će te pak slušati drukere onda rasprodajte oni upravo i čekaju vaše diuonice na kupnji. Ako valjaju njima zbog čega ne valjaju baš Vama ?????? [wink] Dokup i samo dokup naročito podcijenjenog Leda Zvijezde Ingre Slatinske banke itd. [thumbsup] [smiley] [wink]

Čuo sam da Todorićev sin rasprodaje da može servisirat MILICU.
Žena je skromna, al su joj potrebe velike.

[thumbsup] [thumbsup] [wink]Wall Street: Poslovni rezultati podigli dionice
NEW YORK – Niz objava rezultata boljih od očekivanih zasjenili pad prihoda od prodaje kuća i rast broja zahtjeva za pomoć nezaposlenima.
[thumbsup]U petak druženje dva najmoćnija Hrvata – Sanadera i Todorića

Predsjednik Vlade Ivo Sanader sutra će posjetiti Todorićev Konzum, a našao je vremena i za svečano otvaranje PIK-ove tvornice u Vrbovcu. [tongue]
[thumbsup] I konačno zelenilo europskih burzi link :Vaš link [thumbsup]
[thumbsup] Kupovati i samo dokupljivati nikako ne prodavati. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


U petak druženje dva najmoćnija Hrvata – Sanadera i Todorića
Predsjednik Vlade Ivo Sanader sutra će posjetiti Todorićev Konzum, a našao je vremena i za svečano otvaranje PIK-ove tvornice u Vrbovcu. [/b][tongue]
[thumbsup] I konačno zelenilo europskih burzi link :Vaš link [thumbsup]
[thumbsup] Kupovati i samo dokupljivati nikako ne prodavati. [thumbsup]

Danas se Sanader pokušati nagovoriti Todu da plaća dobavljačima i drugima jer ono prijete otkazima zbog neplaćanja. A Toda je u sjajnoj situaciji na svim frontovima. i još mu vlastiti sin dopelja doma skromnu manekenku.
A dionice Zvezde i Leda razgrabljene nakon tvog poziva….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup]Europske burze pojačavaju zelenilo i prelaze 2, 20 % dok istovremeno jačaju i američki futuresi. Uz izjavu vlade da podržava Todorića danas rast na svim njegovim dionicama do zatvaranja burze. Tragom te vijesti i Ledo će do 16:00 probiti 4.500 kuna. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]Sanader: Vlada podržava Agrokor
Maja Grbić
24.04.2009 12:00
Vlada Agrokoru daje potporu jer green field investicijama otvara radna mjesta, izjavio je premijer Ivo Sanader prigodom posjete gradilištu Konzumovog distributivnog centra na Žitnjaku, koji je Sanader posjetio u pratnji vlasnika Agrokora Ivice Todorića.

Sanader, a ne Ivica Todorić, zatim je nabrojio kako Agrokor u ovom trenutku radi na 20 raznih projekata koji će otvoriti oko 2000 novih radnih mjesta. Samo na Žitnjaku će od tog broja posao naći 500 radnika.

Agrokor u ovom trenutku ulaže 3 milijarde kuna, a posebno raduje da sve te poslove za Agrokor hrvatske firme Tehnika i Konstruktor, objasnio je Sanader.

Sanader: Vlada podržava AgrokorSanader: Vlada podržava AgrokorUpravo su postrojeni radnici Tehnike poslužili kao kulisa za radnu posjetu gradilištu premijera Sanadera, koja je zbog toga više podsjećala na predizborni skup.

Domaćin Sanaderu Ivica Todorić za susret s premijerom angažirao je gotovo cijelu upravu kompanije, te su mu u pratnji Ante Todorić i Ljerka Puljić, kao i Piroška Canjuga, Damir Kuštrak te vodstvo Konzuma.

Sanadera, koji se nakon Žitnjaka zaputio u posjetu PIK Vrbovcu, prati njegova bliska suradnica državna tajnica Ministarstva vanjskih poslova Bianca Matković te ministar poljoprivrede Božidar Pankretić. [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup]Dokup svih Todinih dionica država je iza Tode nama straha. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Tako je ne samo to ako bolje obratite pažnju na lovu koju će Tehnika i konstruktor dobiti

3 miljarde nije sića i čudi me stvarno kako je Tehnika pala baš na dan objave ovih divnih vjesti ..

Stoga navali narode Tehnika se nudi povoljno a posla izgleda ima..

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Pardon krivo sam naveo pa

nek me neko ispravi u vezi 3 miljarde ako hoće.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

[thumbsup] [smiley] [wink]Najteža faza recesije završena
Business.hr/Hina

Ministri financija zemalja članica skupine G7 okupljeni na sastanku u Washingtonu indirektno su priopćili kako je moguće da je najteža faza recesije u globalnoj ekonomiji završena, unatoč tomu što se još uvijek ne može govoriti o sigurnome oporavku, te su se obvezali da će nastojati zajamčiti zdravo stanje velikih financijskih tvrtki.

Nakon sastanka u Washingtonu ministri su izvijestili kako bi se gospodarska aktivnost trebala početi oporavljati kasnije tijekom godine. Unatoč tomu istaknuli su da prije toga postoji opasnost da se globalna ekonomska situacija još pogorša.

"Mogu reći da imamo razloga biti pomalo ohrabreni, no bili bismo u krivu kad bismo zaključili da smo blizu izlasku iz mraka koji je prošle jeseni obavio globalnu ekonomiju", rekao je američki ministar financija Timothy Geithner.

Najteža faza recesije završena?Najteža faza recesije završena?Izvješće je manje tmurno od onoga što su ga ministri financija članica G7 objavili u veljači kad su upozorili da će se situacija do kraja 2009. godine pogoršavati, ne spominjući nikakve obećavajuće znakove moguće stabilizacije.

"Prema posljednjim podacima kojima raspolažemo, trend pada naših ekonomija usporen je, a pojavljuju se i neki znakovi stabilizacije", stoji u završnome priopćenju ministara financija skupine sedam najrazvijenijih zemalja svijeta (SAD, Kanada, Japan, Francuska, Italija, Ujedinjeno Kraljevstvo i Njemačka).

"Nastavit ćemo i dalje djelovati na način da ćemo davati pozajmice, podupirati likvidnost, ubrizgavati kapital u financijske institucije te omogućiti zaštitu depozita. Ponovno ističemo kako ćemo i dalje poduzimati sve potrebne aktivnosti da bismo zajamčili zdravo stanje važnih institucija", stoji u priopćenju.

Japanski ministar financija Kaouru Yosano je podsjetio da su "znaci stabilizacije samo izraz s upitnikom".

"No, jasno nam je da priopćenje članica G7 neizravno izražava stajalište prema kojemu bi najteži period za svjetsku ekonomiju možda mogao biti za nama", rekao je Yosano. [thumbsup]Smijer je dugotrajni rast s manjim korekcijama .Kriza nije niti bilo isto kao što se više ne spominje kravlje ludilo ili ptičija gripa.Sjećate se ubojstava kokoši kod Našica zbog ptičije gripe aaaaa ???? sada niti glasa o tome ,isto tako je kriza je izmišljena da se od malih otmu dionice po što nižim cijenama što se nažalost i uspijelo.No Amerika i Europa danima rastu dok naši mafijaši očekuju još ponešto kupiti ispod cijene.Ako se sjetimo pada bivših PIF-ova oni koji su od početka u dionicama dobro znaju.Poslije pada i mirovanja rast je došao iznenada i pojedinci se nisu stigli ukrcati nego su plaćali daleko više dionice nego su bile cijene na kojima su se panično iskrcavali.To će se neupućenima i neiskusnima desiti i sada. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[Ako se sjetimo pada bivših PIF-ova oni koji su od početka u dionicama dobro znaju.Poslije pada i mirovanja rast je došao iznenada i pojedinci se nisu stigli ukrcati nego su plaćali daleko više dionice nego su bile cijene na kojima su se panično iskrcavali.To će se neupućenima i neiskusnima desiti i sada.[/b] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

Čitam sa voljom, al mi ništa nije jasno.
U petak je trebao ledo preko 4500, a nije?? Zbog pričje gripe, PIF-ova, Tode, Katarskog emira, konj na G7, uzbekistanskog disidenta. Zbog čega, čega??? Kak se ovi nisu stigli ukrcati ako su plaćali više??? Niš mi nije jasno. mislim da sam zaslužio jedinicu. ZA znanje. Ili peticu za neznanje. pomozi reci mi kako da šta i kada.
Gle Crobi opet pada.
Napisat će danas novinari "crobex opet ZARONIO"…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



[Ako se sjetimo pada bivših PIF-ova oni koji su od početka u dionicama dobro znaju.Poslije pada i mirovanja rast je došao iznenada i pojedinci se nisu stigli ukrcati nego su plaćali daleko više dionice nego su bile cijene na kojima su se panično iskrcavali.To će se neupućenima i neiskusnima desiti i sada.[/b] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

Čitam sa voljom, al mi ništa nije jasno.
U petak je trebao ledo preko 4500, a nije?? Zbog pričje gripe, PIF-ova, Tode, Katarskog emira, konj na G7, uzbekistanskog disidenta. Zbog čega, čega??? Kak se ovi nisu stigli ukrcati ako su plaćali više??? Niš mi nije jasno. mislim da sam zaslužio jedinicu. ZA znanje. Ili peticu za neznanje. pomozi reci mi kako da šta i kada.
Gle Crobi opet pada.
Napisat će danas novinari "crobex opet ZARONIO"…

[/quote]

…pozz vatreni…došlo ti je haaaa???… hehehe, znao sam ja to da ćeš se i ti opametiti…nadam se sa manjom štetom…ako te tješi ja sam cca -35%…pozz… i ugodan dan kolega…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close