BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

666.567.000 kn /1.395.520 dionica /2= 238.82 kn

P.S. ne znam da li je u ovih 1395520 dionica uračunato i trezorske
sve u svemu cca 230kn po dionici

semper fidelis

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

mislis da bu dividenda tolka?????

Ti bogec bisticki pa ja bum miljuner [lol]

frende uljepso si mi dan, a ovaj na 770 je smjesan ili lud

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


666.567.000 kn /1.395.520 dionica /2= 238.82 kn

P.S. ne znam da li je u ovih 1395520 dionica uračunato i trezorske
sve u svemu cca 230kn po dionici

Malo previše, cca 100 kn po dionici.

PS. Vjeko, obriši me [thumbsup]

Knjige i kava

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



666.567.000 kn /1.395.520 dionica /2= 238.82 kn

P.S. ne znam da li je u ovih 1395520 dionica uračunato i trezorske
sve u svemu cca 230kn po dionici

Malo previše, cca 100 kn po dionici.

PS. Vjeko, obriši me [thumbsup]
[/quote]

Obrazloži gdje sam pogriješio
neto dobit 2008 podijeljeno s 2 i s brojem dionica

semper fidelis

Nisi pogriješio, ti si izračunao dobit. Vjerojatno neće isplatiti cijelu dobit.

Knjige i kava

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dragi kolege tehnički analitičari, ja bih vas lepe prosil samo da mi rečete onak, blago po seljački, kam bu CROBEX prešel sledeći tjedan? Imam nekaj tih dionica na lageru pa ne znam kaj bum s njima, da ih držim, da ih prodam, fakat nemam pojma pa vas lepe prosim da mi pomognete sa svojim prognozama ili (ak bu lepše zvučalo) analizama.
Fala i pozdrav

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@europe

Svašta je moguće i svašta je pisano na ovim stranicama u zadnje vrijeme.
JA se kao početnik usuđujem reći da idem ili gore do cca 1640 (više-manje) ili dolje na 1525 ili na novi low. Pa ti biraj…
Neka netko komentira DAX spram 9. veljače….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

…ako ćemo i dalje vjerovati najviše hvaljenom analitičaru Cromanu, koji je najavljivao i pogađao pad od nekih 5000 do dna, onda, idemo još malo gore a onda prema dnu, osim ukoliko nekima više ne odgovaraju njegove analize, pa sad na svako spominjanje istih, kažu-vidi ga druka, to je "onaj" i td…no neka svako radi po svome…ja osobno vjerujem i dalje u stare prognoze-analize, samo me muči što ću fulati kada prodati…probati ću ovaj put pogoditi vrh…mislim da je prema Cromanu bio oko 1650-1730…osobno bih volio da nam Croman malo pomogne i podsjeti na stare dugoročne analize…HVALA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Što je ovo- nitko ništa ne piše. Ne bojte se- neće ovo biti tako strašan pad- samo 20% a onda opet u srpnju uzlazno…
( oprostite što ništa nisam potkrijepio u prilogu- zato je ovo forum i moje mišljenje koje ne mora biti niti malo ispravno i točno. Čujemo se u srpnju [bye])

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ostavi bar broj telefona jer u protivnom se nećemo čuti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


[thumbsup] [thumbsup] [wink] Trend na svijetskim burzama se definitivno preokrenuo [thumbsup] Sa ponekim manjim padom burze ipak idu čvrsto i stabilno gore. [smiley]Ulagači preplašeni prošlim gubitcima gledaju i razmišljaju kupiti ili ne ? [rolleyes] No kad budu dnevne pozitivne blokade onda će biti kasno zato dokup svakako sada. [thumbsup]
[thumbsup] Na dionici Leda sve manje drhtavih ručica i sve manje dionica na prodaji mora dati pozitivne rezultate .
[thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Sretan Vam rast vaših dionica. [thumbsup]

A u četvrtak je sve izgledalo tako lijepo…..

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup] Neznam samo u čemu je problem…svi Vi koji imate mogućnosti pogledajte kako se zelene Europske burze jedino naša na kojoj caruju trejderi i drukeri je u minusu. Danas ako će mo pratiti Europu morat će mo rasti , ako će te pak slušati drukere onda rasprodajte oni upravo i čekaju vaše diuonice na kupnji. Ako valjaju njima zbog čega ne valjaju baš Vama ?????? [wink] Dokup i samo dokup naročito podcijenjenog Leda Zvijezde Ingre Slatinske banke itd. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close