BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ŽABAC 16 , ajde reci….nemoj nas peći na vatri….koliko ćemo još dobiti po komadu?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Inovator2Jeste malo prije gledali dnevnik Nove TV? Bilo je šire izvješće iz Zagrebačke burze, govorio je Željko Kardum. Od analitičara govorio je Galinac. Govorilo se o brojnim pokazateljima koji nagovještavaju kraj krize na tržištima burzi. Analiziralo se nadolazeće tržište bikova. Ukratko Galinac je izjavio da je u ovom momentu više nego sigurno da se sadašnjom kupnjom dionica u srednjoročnom periodu sasvim sigurno može vrlo lijepo zaraditi.

No toliko o Novoj TV. Jeste li danas primjetili, a mislim da se to prvi puta od kada traje kriza dogodilo da svijet više ne kopira Ameriku. Danas u Aziji i Evropi vladalo zelenilo i prava euforija za kupnjom dionica:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

a u Americi se u isto vrijeme događao pad:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

Mislim da je i ovo razilaženje znakovito, budući da se to događalo zadnji puta još prije dok nije bilo krize, a proteklih godinu i više dana samo se kopiralo Ameriku. Možda i to pokazuje da smo ipak bili na dnu i da više zaista nikome nije u interesu da dionice padaju.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

MMM Indeks (i još ponešto oko njega) udomljen je na adresi:

http://web.vip.hr/nikica.vip

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Jel možeš reći kako si izračunao MMM index.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Jel možeš reći kako si izračunao MMM index.

pogledaj stranicu "O MMM Indeksu"

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pa pogleda sam i tu ne piše kako se računa MMM index. Piše da se MMM Indeks proračunava se iz 16 serija podataka za domaće i svjetske dionice, ali KOJIH 16 SERIJA PODATAKA.

[thumbsup] [thumbsup] [wink] Trend na svijetskim burzama se definitivno preokrenuo [thumbsup] Sa ponekim manjim padom burze ipak idu čvrsto i stabilno gore. [smiley]Ulagači preplašeni prošlim gubitcima gledaju i razmišljaju kupiti ili ne ? [rolleyes] No kad budu dnevne pozitivne blokade onda će biti kasno zato dokup svakako sada. [thumbsup]
[thumbsup] Na dionici Leda sve manje drhtavih ručica i sve manje dionica na prodaji mora dati pozitivne rezultate .
[thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Sretan Vam rast vaših dionica. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Napisao sam da je isplata drugog dijela dividende, pa su me izbrisali, pa evo pišem još jedom, pa nek me izbrišu još jednom, da dividenda ide vjerojatno u 6 mjesecu.

Pozdrav…

Knjige i kava

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Napisao sam da je isplata drugog dijela dividende, pa su me izbrisali, pa evo pišem još jedom, pa nek me izbrišu još jednom, da dividenda ide vjerojatno u 6 mjesecu.

Pozdrav…

Nažalost, ništa prije Skupštine, a obično su u srpnju dok je isplata u kolovozu, no sad se zauzimaju pozicije. Očito dobro informirani znaju nešto o čemu mi sa foruma nemamo pojma. [tongue]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

mene bi više zanimala cifra te dividende?

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


mene bi više zanimala cifra te dividende?

Pola operativne dobiti iz 2008. podjeliš sa brojem izdanih dionica bez terezorskih i dobiješ vrijednost ukupne dividende, osim ako kap.Jerković ne pogazi riječ, što nije realno očekivati, pokazao se oprezan, mudar i iskusan CEO. Ima se.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Majke ti daj ti reci kolko je ne da mi se ni otvarat ZSE da vidim kolko je ima

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close