BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a) Nigdje nisam spomenul da će se oprema raditi za cjelokupni NATO! Niti se tome nadam….
b) Nigdje nisam spomenul da je nekaj novo da Čateks radi tkanine (sa specijalnim digitalnim tiskom) za uniforme. Slažem se da to nije ništ novoga. [bye]

marcello

Molim kolegu SIMKETA da mi pomogne i da mi prognozu ja sam danas kupio jer su na forumu pisali da smo u bullu i da je recesija gotova.

Kako cjenjeni gospodin sve pogodi i kupio je na dnu molim ga za savijet dal da sutra prodam ili da čekam 1000bodova rekli su mi da gubitak od 40% -ak posto nije ništa stoga ga molim [pray] da mi pristojno da savijet.

Lijepa hvala!

U sjeni vijesti o reviziji SD i SUNH, ova rečenica gotovo da je nezapažena a bilo bi korisno znati koja je to nova lista tvrtki iz državnog portfelja. Ne?
Možda je netko naletio na tu listu pa da nam ju “izlista”?
"……Vedran Duvnjak, predsjednik HFP-a je naveo novu listu do desetak tvrtki iz džavnog portfelja za podjelu dionica bez naplate invalidima i hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata."
http://www.vjesnik.hr/html/2009/04/07/Clanak.asp?r=gos&c=1

marcello

[thumbsup] [smiley] [wink]Danas klasični primjer lova na trejdere ujutro su rasprodali dionice sretni što je europa crvena.Sada se europske burze pomalo vraćaju a do kraja radnog vremena europa a i naša burza bit će u plusu. [thumbsup] Sada kad trejderi plate brokerske usluge ulaz-izlaz ostane im za burek no oni su i s malim zadovoljni.Neznam kome je danas palo na pamet prodavati Ingru Ledo ili Zvijezdu a sad će te dionice kupovati skuplje.Znači dolazi jaki trend zelenila nemorate vjerovati pričekajte do pred kraj radnog vremena burze i vidjet će te i sami. [thumbsup] [smiley] [wink]
P. S. Molim vatrenoga da se rasplače i kao uvijek udijeli jedinicu [tongue] Taj igrač jedino uživa kad je svima loše i kad burze padaju.
[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ide jedinica uz osmijeh [smiley]
Smiješan si.
Grotesktan čak.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup] Prvo za vatrenoga uzmi riječnik stranih riječi pa nauči da se hrvatski piše groteskan. Drugo po čemu smiješan ….stavio sam post kada je tržište bilo crvemo i većina je cvilila o padu ja sam rekao bit će preokret i zelenilo što se i ostvarilo . To ti nećeš moći pogoditi niti za 100 godina. [tongue]
[thumbsup]Wall Street uzletio nakon dva dana poniranja

Wall Street uzletio nakon dva dana poniranja Nakon dva dana poniranja, u srijedu su na Wall Streetu cijene dionica porasle potaknute viješću da će američka vlada pomoći osiguravajućim društvima. [thumbsup]Azijske burze snažno porasle

Azijske burze snažno porasleCijene dionica na azijskim burzama snažno su jutros porasle, u Japanu i Južnoj Koreji više od 3 posto. [thumbsup]
[thumbsup] Svakako treba kupiti neke od naših podcijenjenih dionica i mirno spavati prvenstveno Ledo Zvijezda, Ingra, Slatinska banka itd. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup] Prvo za vatrenoga uzmi riječnik stranih riječi pa nauči da se hrvatski piše groteskan. Drugo po čemu smiješan ….stavio sam post kada je tržište bilo crvemo i većina je cvilila o padu ja sam rekao bit će preokret i zelenilo što se i ostvarilo . To ti nećeš moći pogoditi niti za 100 godina. [tongue]
[thumbsup]Wall Street uzletio nakon dva dana poniranja

Wall Street uzletio nakon dva dana poniranja Nakon dva dana poniranja, u srijedu su na Wall Streetu cijene dionica porasle potaknute viješću da će američka vlada pomoći osiguravajućim društvima. [thumbsup]Azijske burze snažno porasle

Azijske burze snažno porasleCijene dionica na azijskim burzama snažno su jutros porasle, u Japanu i Južnoj Koreji više od 3 posto. [thumbsup]
[thumbsup] Svakako treba kupiti neke od naših podcijenjenih dionica i mirno spavati prvenstveno Ledo Zvijezda, Ingra, Slatinska banka itd. [thumbsup] [smiley] [wink]


šef ili ti ekonomist1 na na businessu nije tesko skuziti… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Croman je lijepo najavio, sa 1800-1250, pa onda gore kao raketa do 1600.

Znači, najavljuješ bull, a govoriš da je granica 1600. Očekuješ valjda novi pad, tzv. novo dno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Croman je lijepo najavio, sa 1800-1250, pa onda gore kao raketa do 1600.

Znači, najavljuješ bull, a govoriš da je granica 1600. Očekuješ valjda novi pad, tzv. novo dno?

[/quote]

Gledaj rasti ide ziher, naravno da neće i nemože rasti bez korekcije,ali primaran trend je rastuci..da moglo bi se to i tako nazvati ,najavljujem bull koji je već odavno poceo, a mnogi će ga " prihvatiti kad kupe pokoju dionicu".
Ne očekujem novo dno, ***obrisano***
Može mi i sam Prechter doć pisat o petom valu, ja bi mu se smijao jer, nitko od svih tih silnih EWETEISTA osim Cromana nema pojma nad pojmom i jedino što rade je mjenjanje "kaunta" iz minute u minutu.
Sve je to Ku…, jedino što treba je odrediti trend , kupiti ako je rastuci, prodati ako je padajuci. A ne svakih pola sata razbijat mozak jel petica od trojke, sedmica od četvorke i šta ti ja znam.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ajde da nabacimo okladu.

nudim tri targeta za korekciju IGH:

1. 2900
2. 2500
3. 2100

do koliko mislite da ce ici korekcija i zasto to mislite?

moj odgovor – 2100kn

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

kakvu okladu evo ja prihvacam.. o kojem roku je rijec?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Sve je to Ku…, jedino što treba je odrediti trend , kupiti ako je rastuci, prodati ako je padajuci. A ne svakih pola sata razbijat mozak jel petica od trojke, sedmica od četvorke i šta ti ja znam.

a još kad ubace slova… [lol]

I'LL BE BACK

New Report

Close