BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Ma nigde ne padamo.Ovih 1405 kaj je bil otpor je sad potpora i to je to.Ovo kaj ste vidli u zadnjih pol sata vam se stručno zove bear trap

Zakaj je ovo premešteno sa tehničke ovde, ne bum nikad shvatila.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

crobex 1439 komentari?

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


crobex 1439 komentari?

Cijeli dan ni vrit ni mimo, poslije 14.30 smjer odreden americkim avio kompanijama!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



crobex 1439 komentari?

Cijeli dan ni vrit ni mimo, poslije 14.30 smjer odreden americkim avio kompanijama!
[/quote]
i prodajom kuća boljom od očekivanja (12,3% boljom), tako da možda zakoračimo i na slijedeću stepenicu .. cca 1500

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



crobex 1439 komentari?

Cijeli dan ni vrit ni mimo, poslije 14.30 smjer odreden americkim avio kompanijama!
[/quote]
i prodajom kuća boljom od očekivanja (12,3% boljom), tako da možda zakoračimo i na slijedeću stepenicu .. cca 1500
[/quote]

Samo ako citate malo dalje od naslova vijesti za home sales saznate da je ovo drugi NAJGORI REZULTAT ikad. Po meni to bas i ne daje previse goriva za neki dugorocni optimizam



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



crobex 1439 komentari?

Cijeli dan ni vrit ni mimo, poslije 14.30 smjer odreden americkim avio kompanijama!
[/quote]
i prodajom kuća boljom od očekivanja (12,3% boljom), tako da možda zakoračimo i na slijedeću stepenicu .. cca 1500
[/quote]

Samo ako citate malo dalje od naslova vijesti za home sales saznate da je ovo drugi NAJGORI REZULTAT ikad. Po meni to bas i ne daje previse goriva za neki dugorocni optimizam
[/quote]
PA ne znam, s obzirom da je ovo mozda najveca kriza u povijesti, onda drugi najbolji ili najgori rezultat i nije tako lose kao sto se ocekivalo.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ja samo mislim da treba biti oprezan. Nista vise. Jer krizi jos ne vidim kraja a to znaci da jos moze biti svasta

Slazem se da treba biti vise nego oprezan, ali tesko je biti oprezan kada se svaki dan dogadaju kontra stvari i to ekspresno i bez nekih predvidanja. Ali mi se nekako cini da lose vijesti vise ne ruse indekse kao sto su rusile prije,a na dobre se reagira puno bolje nego prije. Kao da je sve vise manje uracunato u cijenu.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/azija-pocelo-je-trziste-vladavine-bikova,41040.html

http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-nastavljen-najostriji-mjesecni-uzlet-od-1991.,41036.html

[cry]Ja vjerujem u ovu dionicu i nemislim je prodavati [cry]

Premješteno iz teme: IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)

ako sutra Ameri otvore u crveno -1.5 odmah prodajem cijelu kolicinua ako otvore u zeleno cekam poslije vikenda jer lako igh moza dosjeci onu cijenu kad je bila cca 3.800 kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/wall-street-s_p-500-nastavio-najostriji-mjesecni-uzlet-od-1974.,41162.html

“Ne bih se iznenadio da se trenutni uzlet S&P 500 indeksa nastavi do razina iznad 1000 bodova. Sada je gotovo svaka vijest koja dospijeva do sudionika tržišta kapitala vijest bolja od očekivane”, izjavio je Tom Wirth, direktor investiranja u Chemung Canal Trust Co. koji upravlja sa 1,5 milijardom američkih dolara u Elmira.

New Report

Close