BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/nimac-igh%2c-konstruktor-i-tehnika-imat-ce-problema-s-financiranjem,40678.html

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Azijske burze se zelene europske zelene amerika se danas sprema za veliki rast. Gledajte koliko će Ledo danas potegnuti a ako ste hrabri možete i dokupiti. Neće skoro biti ovako nisko.

Premješteno iz teme: SNBA (Slatinska banka d.d.)

Nevjerovatno da netko prodaje dionicu Slatinske banke i po 103 kune. Dok u isto vrijeme dionice Centar banke idu po 300 kuna. Slatinska banka ima veći kapital mrežu poslovnica po Hrvatskoj a Centar banka je samo mala zagrebačka bančica.

Premješteno iz teme: KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Mislim da je vrijeme da se zahvalim prodavačima ispod 200kn!

Premješteno iz teme: KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)


Mislim da je vrijeme da se zahvalim prodavačima ispod 200kn!

Zahvaliti je ok. I ja ću zahvaljivati nakon što kupim na 180, uskoro.

Premješteno iz teme: KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)



Mislim da je vrijeme da se zahvalim prodavačima ispod 200kn!

Zahvaliti je ok. I ja ću zahvaljivati nakon što kupim na 180, uskoro.
[/quote]

Nemam ništa protiv, može i na 50 što se mene tiče, ispod 200 dokupljujem, ispod 150 se zadužujem a ispod 100 prodajem sve što imam (mislim na materijalnu imovinu) i kupujem!

Premješteno iz teme: KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)



Mislim da je vrijeme da se zahvalim prodavačima ispod 200kn!

Zahvaliti je ok. I ja ću zahvaljivati nakon što kupim na 180, uskoro.
[/quote]
Mogao bi i naručiti neku analizu kod Stojića za ciljanu cijenu od 99 kuna, vidiš da je i INGRA-u savršeno procjenio

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)


HAHAHAHAAHAHAH

A do prije par dana su naivci na sjedali na budalaštine i prodavali po 2600…
HVALA IM!!!

[thumbsup]

znaš i sam…SAMO LEDO!!!! SVE OSTALO JE DRUGA LIGA !!!!

sva sreća da me Warren nazvo na vrijeme i reko kako stvari stoje, Warene hvala ti. [pray]

A baš sam si mislio kupiti još par komada po 3000. AL KAKO ĆU KAD NEMA??? [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)



HAHAHAHAAHAHAH

A do prije par dana su naivci na sjedali na budalaštine i prodavali po 2600…
HVALA IM!!!

[thumbsup]

znaš i sam…SAMO LEDO!!!! SVE OSTALO JE DRUGA LIGA !!!!

sva sreća da me Warren nazvo na vrijeme i reko kako stvari stoje, Warene hvala ti. [pray]

A baš sam si mislio kupiti još par komada po 3000. AL KAKO ĆU KAD NEMA??? [lol] [lol]
[/quote]

ma mene nije nazvao, neg sam vidio da je ententinis počeo prodavati po 2600 pa reko da kupim malo od njega [lol]


Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)



HAHAHAHAAHAHAH

A do prije par dana su naivci na sjedali na budalaštine i prodavali po 2600…
HVALA IM!!!

[thumbsup]

znaš i sam…SAMO LEDO!!!! SVE OSTALO JE DRUGA LIGA !!!!

sva sreća da me Warren nazvo na vrijeme i reko kako stvari stoje, Warene hvala ti. [pray]

A baš sam si mislio kupiti još par komada po 3000. AL KAKO ĆU KAD NEMA??? [lol] [lol]
[/quote]

ma mene nije nazvao, neg sam vidio da je ententinis počeo prodavati po 2600 pa reko da kupim malo od njega [lol]
[/quote]
Pametno si kupio po bagateli naš Ledo je i na 5.500 badava neznam tko sada uopće ima hrabrosti za prodaju .Svijetske burze rastu iz dana u dan oporavak je krenuo kako god to nekome izgledalo nestvarno.

[thumbsup] [thumbsup] [wink]Futuresi se zelene a Europske burze pojačavaju svoje pluseve žao mi trejdera koji su jučer prodavali jeftino svoje dionice….No mogu kupiti danas samo skuplje. [tongue] Do kraja radnog vremena očekujem solidno podebljanje plusa. Stoga dokup
po meni debelo podcijenjenih dionica , prvenstveno Leda i Zvijezde . [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ma nigde ne padamo.Ovih 1405 kaj je bil otpor je sad potpora i to je to.Ovo kaj ste vidli u zadnjih pol sata vam se stručno zove bear trap

New Report

Close