BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj se ovo događa????
Ubiranje profita ili je avion ostao bez goriva (plina) pa slijedi…
Pade i brana na 1800.
Slijedi li odbijanac??? Vlad !!!! Šta da se radi???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

O o, pa ovo je grozno. Snba pala čak 24 %. UF, uf.
Na vrijeme sam povukao nalog na Zvzd 3501 jer ide to još dolje danas.
Bojim se da je rasprodaja u tijeku, a ja volim kupovat na rasprodaji [thumbsup]
Danas predviđam smirivanje situacije jer je jučerašnji pad bio malo prevelik.
Pišemo se oko 10. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Azija jutros tone. Ništa od stabilizacije.
Može li Crobex u blokadu ako padne više od 10%??? [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ask je na većini dionjica već niže od Bid-a.
Blokade pa stabilizacija???

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Crni četvrtak [cry] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


O o, pa ovo je grozno. Snba pala čak 24 %. UF, uf.
Na vrijeme sam povukao nalog na Zvzd 3501 jer ide to još dolje danas.
Bojim se da je rasprodaja u tijeku, a ja volim kupovat na rasprodaji [thumbsup]
Danas predviđam smirivanje situacije jer je jučerašnji pad bio malo prevelik.
Pišemo se oko 10. [thumbsup]

[thumbsup]Mislim da ovaj Vatreni govori dovoljno sam za sebe a govori ponešto i o moderatorima.Godinama sam pred monitorom i pratim trgovanje dionicama ali ovakovu neistinu napisati stvarno nemože normalna osoba.
"O o, pa ovo je grozno. Snba pala čak 24 %. UF, uf.
Na vrijeme sam povukao nalog na Zvzd 3501 jer ide to još dolje danas.
"
Danas nije niti trgovano Slatinskom bankom a sa Zvijezdom tek poslije pisanja ovog posta i normalno po većoj cijeni.
Drugo gospodin iz posta u post zagovara jedno te isto rušenje rušenje i rušenje bez kraja. Tako postovi prije nisu bili dozvoljeni. No eto pridružit ću se i ja njegovim željama dao Boh da mu dionice padnu i puno više nego što si on sam želi pa neka uživa u svojoj destrukciji.
[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]Nadam se da će i svi oni koji su danas poslušali kolegu Vatrenoga i prodali svoje dionice požaliti jer pred nama je rast. Europa počinje zeleniti naša burza se vraća. A vi poslušali vatrenoga ? [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

@ šef .

vatreni, 15.01.2009. u 11:19
Drugo gospodin iz posta u post zagovara jedno te isto rušenje rušenje i rušenje bez kraja. Tako postovi prije nisu bili dozvoljeni

Dragi, ne zagovaram ja pad već samo konstatiram da se događa.
Kak znaš da prije takvi postovi nisu bili dozvoljeni??? Brisao te moderator???
Ak te stvarno boli neću više komentirat da je Crobex u minusu. [wink]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


@ šef .
Šef, 15.01.2009. u 11:29
Drugo gospodin iz posta u post zagovara jedno te isto rušenje rušenje i rušenje bez kraja. Tako postovi prije nisu bili dozvoljeni

Dragi, ne zagovaram ja pad već samo konstatiram da se događa.
Kak znaš da prije takvi postovi nisu bili dozvoljeni??? Brisao te moderator???
Ak te stvarno boli neću više komentirat da je Crobex u minusu. [wink]
[/quote]

[thumbsup] Ne nećeš više komentirati jer i sam znaš da lažeš i da si danas pozvao forumaše na prodaju zbog katastrofe a crobex + 0,57 % sa daljnom tendencijom rasta.Samo me čudi kako ti pojedinci povjeruju.Uživaj u katastrofama i dalje možda ti se desi i koja životna. [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba



@ šef .
southend, 15.01.2009. u 11:46
Drugo gospodin iz posta u post zagovara jedno te isto rušenje rušenje i rušenje bez kraja. Tako postovi prije nisu bili dozvoljeni

Dragi, ne zagovaram ja pad već samo konstatiram da se događa.
Kak znaš da prije takvi postovi nisu bili dozvoljeni??? Brisao te moderator???
Ak te stvarno boli neću više komentirat da je Crobex u minusu. [wink]
[/quote]

[thumbsup] Ne nećeš više komentirati jer i sam znaš da lažeš i da si danas pozvao forumaše na prodaju zbog katastrofe a crobex + 0,57 % sa daljnom tendencijom rasta.Samo me čudi kako ti pojedinci povjeruju.Uživaj u katastrofama i dalje možda ti se desi i koja životna. [wink]
[/quote]

Nisi valjda mentalno retardiran da te netko može nagovorit na prodaju ako napiše neku nepovjerenu informaciju-tu koliko se piše o padovima mnogi bi već bankrotirali.. [lol]

[thumbsup] Ne nećeš više komentirati jer i sam znaš da lažeš i da si danas pozvao forumaše na prodaju zbog katastrofe a crobex + 0,57 % sa daljnom tendencijom rasta.Samo me čudi kako ti pojedinci povjeruju.Uživaj u katastrofama i dalje možda ti se desi i koja životna. [wink]

Već mi se desila. Imam tebe na grbači. [tongue]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Nisi valjda mentalno retardiran da te netko može nagovorit na prodaju ako napiše neku nepovjerenu informaciju-tu koliko se piše o padovima mnogi bi već bankrotirali.. [lol]

Nije, nije kak možeš biti takav [wink] On je samo jedno izgubljeno dijete.
U debelom minusu. A ak nastavi sa bezobrazlucima reći ću ga tati da gubi pare i pjeni se. [kiss]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close