BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

staviš cijenu visoko od trenutne i kada naraste blizu, povučeš nalog i opet visoko i tako dalje……
nema prodaje-nema prodaje

dan je pametniji od noći


staviš cijenu visoko od trenutne i kada naraste blizu, povučeš nalog i opet visoko i tako dalje……
nema prodaje-nema prodaje

[thumbsup] Stotka za tebe toka svaki optimist je dobrodošao. [thumbsup

OPTIMIZAM
Wall Street: Obamine najave podižu indekse

12/9/2008 8:38:49 AM

NEW YORK – Jučer su tako najviše porasle cijene dionica u građevinskom i industrijskom sektoru, koji bi trebao imati najviše koristi od ulaganja u infrastrukturu.]

[thumbsup] Amerika raste kao luda unatoč krizi koju su izvezli drugima. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink]Nastavljen snažan rast na Wall Streetu

Nastavljen snažan rast na Wall Streetu Cijene dionica na Wall Streetu snažno su porasle jer se ulagači nadaju da će najavljena velika ulaganja u ublažiti recesiju u američkom gospodarstvu.

[thumbsup] Mi koji smo puno više padali od amera morali bi i sada imati puno veći oporavak kod vraćanja na staro. Nemojte dionice na ovim smiješnim cijenama prodavati nego dokupljujte koliko možete. NEMA PRODAJE- NEMA PREDAJE. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [smiley]
ZSE uživo: Novi uzlet Crobexa
Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 09.12.2008 09:30
Promijenjeno 09.12.2008 11:24
Desetak minuta prije 11 sati redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi premašio je osam milijuna kuna, dok je Crobex uzletio 2,62 posto i iznosio 1673,94 boda.

I dalje se najviše trguje Atlantskom plovidbom koja je ostvarila više od 1,9 milijuna kuna prometa i to po cijenama između 550 i 583,03 kune. Dubrovačkim brodarom sada se trguje blizu gornje granice tog raspona – po 580 kuna – a osvojio je 7,37 posto.

Hrvatske telekomunikacije prikupile su više od 1,2 milijuna kuna prometa i to u rasponu od niti dvije kune – po cijenama između 195 i 196,40 kuna. Najvećim domaćim telekomom sada se trguje po 196 kuna i uz rast od 0,48 posto.

ZSE uživo: Novi uzlet CrobexaMilijunski promet ostvario je i Dalekovod kojim je trgovano pZSE uživo: Novi uzlet Crobexao cijenama izmeđZSE uživo: Novi uzlet Crobexau 268,03 i 285 kuna. I tom dionicom sada se trguje blizu gornje granice tog raspona – po 283,99 kuna – pa njezin rast iznosi 5,17 posto.

Ingra je prikupila gotovo 656 tiosuća kuna prometa i to u rasponu od oko ZSE uživo: Novi uzlet Crobexapet kuna – po cijenama između 68,60 i 74 kune. Tim građevinarom sada se trguje na gornjoj granici tog raspona pa je uzletio 5,91 posto.

Više od 600.000 kuna prometa ostvarila je i povlaštena dionica Adrisa kojom je trgovano po cijenama između 198,85 i 206 kuna. I njome se sada trguje na gornjoj granici tog raspona pa je osvojila čak 7,18 posto. [thumbsup] [smiley] [wink]

[thumbsup] Raste Amerika ,Azija i Europa pa moramo i mi sa zakašnjenjem. Kupujte kvalitetne dionice pojedine su već dobro porasle ali ima vrlo kvalitetnih i još jako podcijenjenih dionica naspram drugih. Preporuka podcijenjenih dionica koje trebamo dokupiti Ledo, Zvijezda, Ht, Adris povlašteni, Slatinska banka itd. [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup] Crobex + 3,12 % do kraja dana vjerovatno puno više zato nemojte čekati sa kupnjom dionica. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]ZSE uživo: Atlantska u pozitivnoj blokadi
Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 09.12.2008 09:30
Promijenjeno 09.12.2008 13:49
Par minuta poslije 13 sati redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi premašio je 22 milijuna kuna, dok je rast Crobexa iznosio 3,81 posto, a taj indeks 1693,32 boda.

Na prvo mjesto po likvidnosti izbile su Hrvatske telekomunikacije koje su ostvarile 3,5 milijuna kuna prometa i to po cijenama između 195 i 198,03 kune. Najvećim domaćim telekomom sada se trguje nadomak gornje granice tog raspona – po 198 kuna – i uz rast od 1,50 posto.

Više od tri milijuna kuna prometa prikupila je Atlantska plovidba koja je osvojila 10,81 posto pa je zbog rasta cijene završila u pozitivnoj blokadi. Dubrovačkim brodarom trgovano je u rasponu od pedesetak kuna – po cijenama između 550 i 598,60 kuna, a zadnja transakcija prije obustave zaključena je na gornjoj granici tog raspona.

ZSE uživo: Atlantska u pozitivnoj blokadiDalekovod je ostvario 2,2 milijuna kuna prometZSE uživo: Atlantska u pozitivnoj blokadia i to po cijenama između 268,03 i 294 kune. Tom dionicom sada se trguje dvije lipe ispod gornje granice tog raspona pa je osvojila 8,87 posto.

Ingra je prikupila 1,5 milijuna kuna prometa i to u rasponu od oko osam kuna – po cijenama između 68,60 i 76,47 kuna. Tim građevinarom sada se trguje blizu gornje granice tog raspona – po 75,80 kuna – pa je uzletio 8,49 posto.

Institut građevinarstva Hrvatske ostvario je više od 1,4 milijuna kuan prometa i to po cijenama između 3462 i 3750 kuna. Zadnja transakcija tim institutom realizirana je deset kuna ispod gornje granice tog raspona pa je osvojio 7,84 posto. [thumbsup]
[thumbsup] Pred nama je sutra novi dan za rast dionica. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

samo mi nije jasno kako pojedinci ne vide nakupljanje naloga pa "KLAP" i tako na pojedinim dionicama se u intervalima dnevno učini desetak puta.
jutros sam pratio INGU to se čini svakih pola sata kao i na ATPL, gledajte ljudi i ne činite gluposti.
NEMA PRODAJE po ovima cijenama.

dan je pametniji od noći

[thumbsup] [smiley] [wink]Analiza: Napokon čvrsta potpora Crobexu
Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 09.12.2008 09:30
Promijenjeno 09.12.2008 17:06
Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio veći nego jučer i premašio je 49 milijuna kuna, dok je Crobex osvojio novih 2,07 posto i dosegnuo 1664,87 bodova.

I danas su najlikvidnije bile Hrvatske telekomunikacije koje su ostvarile 7,5 milijuna kuna prometa, i to po cijenama između 195 i 198,03 kune. Najveći domaći telekom dan je završio bliže gornjoj granici tog raspona – po 197 kuna – i uz rast 0,29 posto.

Atlantska je plovidba prikupila više od 4,9 milijuna kuna prometa, i to u rasponu od 65 kuna – po cijenama između 550 i 615 kuna. I dubrovački brodar trgovanje je zaključio bliže gornjoj granici tog raspona – po 587,07 kuna – pa je osvojio 5,78 posto.

Analiza: Napokon čvrsta poptpora CrobexuViše od tri milijuna kuna prometa ostAnaliza: Napokon čvrsta poptpora Crobexuvario je i Dalekovod kojim je trgovanAnaliza: Napokon čvrsta poptpora Crobexuo po cijenama između 268,03 i 296,99 kuna. Zadnja transakcija tom dionicom zaključena je bliže donjoj granici tog raspona – po 285,99 kuna, a uzletjela je 2,96 posto.

Povlaštena dionica Adrisa prikupila je 2Analiza: Napokon čvrsta poptpora Crobexu,7 milijunAnaliza: Napokon čvrsta poptpora Crobexua kuna prometa, i to u raAnaliza: Napokon čvrsta poptpora Crobexusponu od oko sedam kuna – po cijenama između 198,85 i 206 kuna. Kraj trgovanja dočekala je blizu donje granice tog raspona – po 200 kuna – i s rastom od 0,50 posto.

Ingra je ostvarila gotovo 2,6 milijuna kuna prometa, i to po cijenama između 68,60 i 76,47 kuna. I taj građevinar dan je završio bliže donjoj granici tog raspona – na 71,35 kuna, a izgubio je 0,90 posto. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup] Točno konačno čvrsta potpora sutra idemo malo veći plus. [thumbsup]
Nikako nemojte prodavati NAMA PRODAJE- NEMA PREDAJE.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup] [smiley] [wink]Analiza: Napokon čvrsta potpora Crobexu
[thumbsup]
izgubio je 0,90 posto. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Točno konačno čvrsta potpora sutra idemo malo veći plus. [thumbsup]
Nikako nemojte prodavati NAMA PRODAJE- NEMA PREDAJE.

Daj čovječe jel ti nije više neugodno tako jadno drukati u svakom postu, isti si ko baron samo u kontra smjeru! Sutra kad potonemo što ćeš onda pisati, da ćemo preksutra narasti? Oladi više, već iz konzervi iskačeš kad ih otvorim!

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Predlažem da se prebaciš na svježu hranu, a ne konzerve !
Pa tko te tira čitat ako te ne zanima…



[thumbsup] [smiley] [wink]Analiza: Napokon čvrsta potpora Crobexu
[thumbsup]
izgubio je 0,90 posto. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Točno konačno čvrsta potpora sutra idemo malo veći plus. [thumbsup]
Nikako nemojte prodavati NAMA PRODAJE- NEMA PREDAJE.

Daj čovječe jel ti nije više neugodno tako jadno drukati u svakom postu, isti si ko baron samo u kontra smjeru! Sutra kad potonemo što ćeš onda pisati, da ćemo preksutra narasti? Oladi više, već iz konzervi iskačeš kad ih otvorim!
[/quote]
Kokpit kažeš ne odgovara ti baron jer druka dolje ja pišem da raste a ako nisi kratkovidan raste.Nije ti bilo dovoljno pada cijena dionica ? Ustvari ni sam neznaš što bi htio a po tome imaš uloženo vjerovatno jednu plaću u dionicama. Ostali koji se bore sa milijunima imaju uvijek jasne ciljeve ovisno dali su u dionicama ili kešu. Baronovo je pravo da želi pad dionica kao i moje i vjerujem većine dioničara da žele rast. No ti ne želiš niti jedno od toga pa što uopće radiš na forumu ? [lol] [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Muka mi je više od ovih drukanja na forumu, i za dole i za gore. Navlačite ljude ovisno da li ste u kešu ili dionicama i za mene tu nema razlike među vama. Kako i koliko ja ulažem je samo moja stvar.

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

nitko ništa ne druka nego savjetujemo ljude da na ovim podcijenjenim razinama samo se drže skupa i

NEMA PRODAJE-NEMA PRODAJE, jer je cilj velikih da nas male na bilo koji način istisnu s burze a nas je 90%

dan je pametniji od noći

New Report

Close