BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prijedlog rebalansa državnoga proračuna idući tjedan u Saboru
Čak 1,4 milijarde kuna iz proračuna namijenjeno saniranju dugova u zdravstvu

Zbog viška prihoda u državnoj blagajni Ministarstvo financija će na idućoj sjednici Vlade predložiti rebalans državnoga proračuna. Kako doznajemo u Ministarstvu, prihodi će se, prema prijedlogu, povećati za 2,5 milijarde kuna, a rashodi za 2,8 milijardi.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

VIŠE GOSTIJU U HRVATSKOJ LJETI, VIŠE NOVCA SLOVENCIMA ZIMI
Mesić: Prijatelji Slovenci prenaglili s vinjetama
Stjepan Mesić

Predsjednik Stjepan Mesić danas je u Grožanjanu, komentirajući uvođenje vinjeta na slovenskim autocestama 1. srpnja, rekao da su "naši prijatelji Slovenci s vinjetama ipak malo prenaglili".

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Fima Proprius kupio turističko zemljište na Pagu za 30,9 milijuna kuna
ZAGREB- Zatvoreni investicijski fond, Fima Proprius d.d., jučer je kupio turističko zemljište u uvali Košljun vrijedno gotovo 31 milijun kuna, što predstavlja 16,25 posto imovine Fonda.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Devizne rezerve Kine usporile rast u svibnju
PEKING – Rezerve su uvećane za 40,3 milijarde dolara prošlog mjeseca, daleko ispod travanjskog povećanja od 75 milijardi dolara.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Bloomberg: Slovenska pljačka na cestama prema Hrvatskoj

Ako ste na godišnjem u Hrvatskoj, pri povratku kroz Sloveniju morat ćete od 1. srpnja platiti "šaljivih" 35 eura za autocestu, piše financijski portal Bloomberg.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Analiza: Sjajan kraj lošeg tjedna, ali samo za špekulante

Na kraju trgovinskog dana Crobex je zaključio u plusu 1,19 posto, na razini od 3621,64 boda. Nakon jutarnjeg testiranja potpore na 3500 bodova, Crobex se na kraju probio i iznad 3600 bodova, što je zasigurno obradovalo mnoge špekulante koji su se na vrijeme "ukrcali". [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]ZSE CLOSING BELL
Poslijepodne donijelo pozitivan preokret na burzi
27.6.2008 16:13:49

ZAGREB – Iako je cijena dionica HT-a porasla za 0,1 posto, završna cijena od 273,21 kune predstavlja samo 20 lipa višu cijenu od najniže ikad zabilježene. [thumbsup] [smiley] [wink]
[thumbsup]Po današnjem oporavku burze pri kraju trgovanje te velikom povećanju prometa očekuje nas idući tjedan , tjedan jakoga zelenila mislim da će u ponedjeljak likvidnije dionice završiti u pozitivnim blokadama znači kupovati. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Mislim da HT i iNA nisu dionice za glavobolju, ali ostale perjanice? Biti će to i niže, no to ne znači da sada nije pravo vrijeme za dokup.
Je li ova današnja likvidnost povezana s 25.06.? Odradili 2 dana u jednom.

[thumbsup] ZSE: Oporavak Crobexa unatoč jutarnjoj paničnoj rasprodaji
Tomislav Klemenčić
27.06.2008 17:11
Kraj tjedna donio je oporavak Crobexa 1,19 posto, na što početak današnjeg trgovanja nije mogao ni najmanje upućivati.
Vezane vijesti

Analiza: Sjajan kraj lošeg tjedna, ali samo za špekulante

Naime, zbog rasta cijena nafte i pada vodećih svjetskih indeksa tržišta kapitala, nakon otvaranja Zagrebačke burze Crobex je potonuo više od 2 posto, na 3501,34 boda. Takav početni pad indeksa doveo je do povećanja likvidnosti. Redovni promet iznosio je 85,5 milijuna kuna, što je dvostruko veći promet u odnosu na prethodne dane.

Najlikvidnija je bila povlaštena dionica Adrisa sa 6,3 milijuna kuna i porastom vrijednosti 0,76 posto. Nešto manji promet od Adrisa ostvarila je Atlantska plovidba, ojačavši pritom 1,96 posto. Cijena se kretala u dosta širokom rasponu od 2361 kune pa sve do zadnjih 2549 kuna, što je ujedno bio i dnevni maksimum.

Iz prve kotacije, Ina je sakupila 5,5 milijuna kuna i dobila na vrijednosti 0,10 posto. Cijena HT-a se kretala između 268,01 i 274,49 kuna. Današnji minimum od 268,01 kune i najmanja je vrijednost HT-a od njegova izlaska na burzu.

Od građevinskih kompanija likvidnije su bile IGH i Dalekovod. IGH je ojačao 4,98 posto uz 5,4 milijuna kuna prometa, dok je Dalekovod sa 2,4 milijuna kuna prometa izgubio na vrijednosti 1,80 posto. Zadnja cijena bila je 870 kuna. [thumbsup] U ponedjeljak očekujem nagli rast prometa i cijena dionica ovo krajem dana u petak bila je uvertira u veću likvidnost i nagli rast tržišta dionica. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] [smiley] [wink] Baš kao što sam i najavljivao za danas da očekujem rast to se u Europi već i obistinilo , a ako se mi smatramo djelom te i takove Europe trebamo ju slijediti. Link Europa :Vaš link [thumbsup]
[thumbsup] Znači i kod nas bi trebalo Europskim putem zelenila. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] Kao i što sam očekiva počelo je i više nego dobro, Zvijezda + 5,17 % Tehnika + 2,64 %, Adris + 2,62 % Atlanska plovidba + 2,57 % ,Dioki 3,13 % Mlinar 3,77 % Viro +1,88 % je samo par nasumce odabranih dionica i ostale kvalitetne rastu [thumbsup] Zato kupujte dok još možete. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] Kao i što sam očekiva počelo je i više nego dobro, Zvijezda + 5,17 % Tehnika + 2,64 %, Adris + 2,62 % Atlanska plovidba + 2,57 % ,Dioki 3,13 % Mlinar 3,77 % Viro +1,88 % je samo par nasumce odabranih dionica i ostale kvalitetne rastu [thumbsup] Zato kupujte dok još možete. [thumbsup]

E moj šefe,
toliko ste drukali protiv todex-r-a a sada ih hvalite.
Vi ste mi nešto kao ivana7.

Ajde se odlučite dali su te dionice precijenjene i treba ih prodati, i obrnuto?

btw ništa ne raste već pada….a čekajte malo 15.30 onda počinje još bolja prodaja

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

New Report

Close