BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma vratiti će se, hihihi………………i to oplođene

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ma vratiti će se, hihihi………………i to oplođene

ovo "hi hi hi" me neodoljivo podsjeća na jednog davno izgubljenog kolegu s foruma …. a još kad bacim oko na avatar podudarnost je još jača [rolleyes] kolega poglavico (kucilo) jes to ti il mi se samo pričinja ? [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Ma vratiti će se, hihihi………………i to oplođene

ovo "hi hi hi" me neodoljivo podsjeća na jednog davno izgubljenog kolegu s foruma …. a još kad bacim oko na avatar podudarnost je još jača [rolleyes] kolega poglavico (kucilo) jes to ti il mi se samo pričinja ? [lol]
[/quote]

to je on, al se oprao pa se malo stiso
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Vratit će se rode … [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Ma vratiti će se, hihihi………………i to oplođene

ovo "hi hi hi" me neodoljivo podsjeća na jednog davno izgubljenog kolegu s foruma …. a još kad bacim oko na avatar podudarnost je još jača [rolleyes] kolega poglavico (kucilo) jes to ti il mi se samo pričinja ? [lol]
[/quote]
više mi liči na Bana Jelačića! hihihi

dan je pametniji od noći


više mi liči na Bana Jelačića! hihihi

e kolega sada više nije isti avatar kao u vrijeme pisanja moje poruke… bio je tada na slici onaj naš dobri stari poglavica s peruškama u kosi. [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



više mi liči na Bana Jelačića! hihihi

e kolega sada više nije isti avatar kao u vrijeme pisanja moje poruke… bio je tada na slici onaj naš dobri stari poglavica s peruškama u kosi. [rolleyes]
[/quote]

to ti se samo pričinilo, suviše sjedenja pred ZTM monitorom može prouzročit halucinacije, preporučujem laganu šetnjicu i pauziranje od praćenja trgovanja.
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ma zakleo bi se da sam ga vidio , al može vrlo lako bit i ovo o čemu pričaš kolega fego [lol] vrag će ga znat!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Gdje je tema "Ležerno"?


Gdje je tema "Ležerno"?

…na kraju balade… [smiley]

Jeste li primijetili da je dosta dionica postalo "out" u zadnje vrijeme, prometi postaju očajni.
Što hoću reć – čini mi se da je sve manje likvidnih (u pravom smislu riječi) dionica. [undecid]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Meni nikako nije jasan onaj HFP kod HMAM-R-A…kako su, kome, na koji način, uspjeli prodati 1909 komada…a da nitko o tome ne kaže ni riječi…sve mi to smrdi…

New Report

Close