BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tomislav Petrov
Burze: Srijedu će obilježiti uzlet cijena dionica uzrokovan padom cijene sirove nafte……..

Iz današnjeg izdanja PD-a. Malo neozbiljno jer naše tržište ima veze sa cijenom nafte kao uzgoj pingvina za lovni turizam. Mislim da bi trebalo malo agumentirati prilikom pisanja, jer naše tržište nema pravilnosti sa svjetskim tržištima naročito na "ogromnim" prometima ispod 10 mil Eura dnevno.

Pozdrav

a ja baš mislim da je tomica u pravu, i da će se burze početi oporavljati, ipak je cijena nafte izazvala priličnu zabrinutost u cijeom svijetu
naravno nitko ne misli da će se to desiti preko noći

Ako misliš da je Tomica u pravu zašto govoriš da se to neće desiti preko noći.
Pa Tomica je napisao da će SRIJEDU OBILJEŽITI UZLET CIJENA DIONICA ..a srijeda je danas

Pozdrav

jel stavio datum?

pozdrav

Nije on, ali je PD.

Pozdrav ):

omelo vam planove, što li? uostalom tek je 10sati i 56 minuta ima do kraja dana prilično vremena

Pad europskih indeksa na početku trgovanja

Vodeći indeksi europskih burza pali su na početku današnjeg trgovanja zato što su ulagači vrlo oprezni zbog pada cijena na Wall Streetu i jer se očekuje nekoliko značajnih gospodarskih izvješća.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


omelo vam planove, što li? uostalom tek je 10sati i 56 minuta ima do kraja dana prilično vremena

Izgleda da je kiša Tomici omela planove pa SRIJEDU NIJE OBILJEŽIO UZLET CIJENA DIONICA ili je možda nedostajala koja riječ.

Pozdrav


Ako misliš da je Tomica u pravu zašto govoriš da se to neće desiti preko noći.
Pa Tomica je napisao da će SRIJEDU OBILJEŽITI UZLET CIJENA DIONICA ..a srijeda je danas

Pozdrav

nemoj čoveka da vređaš brez vezu, nije reko koje srede

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše

FNVC i dalje pada a omjer k/p =cca 1800 /900, nije baš logično!


FNVC i dalje pada a omjer k/p =cca 1800 /900, nije baš logično!

Pardon, ova poruka je trebala ići na temu FNVC

ZSE uživo: Samo četiri dionice postigle milijunski promet
Dopunjeno 05.06 13:03!

Nakon tri sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi ukupan redovan promet dionicama jedva premašuje 16 milijuna kuna. Crobex je u minusu 1,09 posto, na 3895,60 bodova. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close