BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]


Napokon vidim pozitivne trendove, što sam naravno i očekivao.
Srećom, mali iako su prevareni od fondova, malo se teže preveslavaju u dionicama, što je očigledno po malim prometima svih dionica.
Takozvani veliki mislili su doći do bogatstva na “hrvatski” način (poput privatizacija i sl.), međutim sad će morati ipak nešto i platiti ako žele i imati.
Tko ima dobro pamćenje, nek’ pamti, u slijedećih mjesec dana mnoge dionice će se podići u prosjeku 30% posto, tj. doći negdje u razinu stvarnih vrijednosti.
Nakon toga, daljnji rast će opet ovisiti o očekivanjima i (dez)informacijama poput EU, NATO,…. što može opet dovesti do nerealnog rasta, ali sigurno više nikad kao prije.
Većina nas je ipak naučila lekcije, manje smo euforični, i počinju se čitati podatci, izvješća, koeficijenti,…
Sretno Vam proljeće ….

Prijatelju, kakvih 30 %? Htio si valjda reći 300%? Ja mislim da će porasti negdje oko 200 %. Recimo Atln sam kupio po 160 kn i sad tri dana treba rasti po 50% da se dođe na realnu cijenu. važi i za mnoge druge dionice koje su jako pale. Takve će se i najviše dići. belje negdje na 350kn.[thumbsup]

U strahu su velike oči
U kolikoj je mjeri sezona poslovnih rezultata ispunila očekivanja? Nekako se stječe dojam da dosad objavljene brojke iz prošle godine nisu baš oduševile, makar prvi dojam može i – zavarati.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ajde lijepo skini sliku, pa označi dojie 🙂

Jel ti to mene ljutiš ili… [wink]
Ne rade mi boje za označavanje…

Imaš odmah na početku 02. veljače cca.
Drugi ti je 12-13.veljače
Treći ti je 28. veljače

I onaj od 06.03 je skoro doji….

Ako sam zeznuo ispravljaj, a nisam se zeznuo već 30 godina [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Đuro unazad godinu dana sakupio jedno 1000 stranica na ovom topicu, bome dosta.[thumbsup]
Dionica mu je međutim jeftinija 20 kn.[angry]
Bilo je dana kada sam govorio da ovo nikad neće ispod 240 više i slično, a pogledajte sada cijenu. Jedno vrijeme se dalo dobro izvlačiti profit iz ove dionice i opet će se moći. Ovo su vrlo niske i povoljne razine gledajući realno što nas čeka već ove godine, a o idućim godinama da ne govorim…[wink]

Hendal-Liderov indeks poslovnog optimizma u ožujku
Pada burza, pada i optimizam

U usporedbi s veljačom Hlipo je pao jedan postotni bod, a najveći pad očekuje se u sljedećih šest mjeseci. Turbulencije na burzi i u političkom okruženju očito utječu i na raspoloženje poduzetnika. U veljači je optimizam poslovnih subjekata znatno porastao nakon siječanjske depresije, no u ožujku je ponovno pao[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

BISER DANA – Ante Samodol
Business.hr
27.03.2008 07:57

“Ne možemo jednom rukom povlačiti novac s burze ili iz investicijskog fonda i to javno objaviti na blogu, a drugom rukom upirati prstom u druge tražeći grobare Crobexa.”

Ante Samodol, predsjednik Uprave Hanfe

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Sutra očekujem nastavak iskrcavanja iz Leda.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


fazan: ” ajde lijepo skini sliku, pa označi dojie 🙂 ” Jel ti to mene ljutiš ili… [wink] Ne rade mi boje za označavanje… Imaš odmah na početku 02. veljače cca. Drugi ti je 12-13.veljače Treći ti je 28. veljače I onaj od 06.03 je skoro doji…. Ako sam zeznuo ispravljaj, a nisam se zeznuo već 30 godina [lol] [lol]

nisi zeznuo, ali oni nisu signalizirali promjenu trenda, već neke druge formacije …

[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

nisi zeznuo, ali oni nisu signalizirali promjenu trenda, već neke druge formacije …

[thumbsup]


Možda je riječ o Long-LeggedDoji-ju izvan Bolingera?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Koji točno Asko? Ima ih više!

Alone, doji are neutral patterns.

I love the Smell of Profits in the Morning

jel’ radi google?

I love the Smell of Profits in the Morning


Koji točno Asko? Ima ih više!

Alone, doji are neutral patterns.


Ma ne s… [smiley] Nemaš Bolinger na slici.

Ja bih reagirao samo na prvi.(02.02.) ili možda na 06.03.

Ali mi se sviđa onih nekoliko Dragonfly-ja

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close