BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: [color=blue]HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)[/color]

Ovo je trenutno najpodcjenjenija dionica na našem tržištu. Svi su se građevinari oporavili osim HDELa.
Red je na nju da krene
[thumbsup]


Morate smanjiti alkohol.
THNK bila cca 12 000 sad je 8 000
LVCV bio cca 1500 sad je 1000
DLKV bio cca 1900 sad je 1300
Morate samo čvrsto odlučiti da nećete piti i mi ćemo vas svi podržavati u tome!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

[cool]

Danas nastavljamo rast i vladavinu bikova [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


[cool]

Danas nastavljamo rast i vladavinu bikova [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Promijeni oftamologa pa ponovno pogledaj crobex [tongue]

rođo, jesl ti jučer bio kod oftamologa ?

sunce ti issovo, ja vozio cijelu noć, a vas dva lapana niste mogli prošetat do muvi paba …

zato je febo pojeo krvavi biftek od nervoze … al’ aj dobro … vidit ćemo se drugi put … [kiss]

I love the Smell of Profits in the Morning

mogao si i pozvati…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

bok Fazan,

drago mi je da si se javio da si sretno stigao doma…..
živio

[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


rođo, jesl ti jučer bio kod oftamologa ?

sunce ti issovo, ja vozio cijelu noć, a vas dva lapana niste mogli prošetat do muvi paba …

zato je febo pojeo krvavi biftek od nervoze … al’ aj dobro … vidit ćemo se drugi put … [kiss]


Tko je platio biftek?..[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

….fazam je i tako popio samo deci gustog soka….
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


mogao si i pozvati…

drugi put prijatelju … već sam ranije imao dogovoreno i prepustio sam zagrebačkoj ekipi da moderira …

febo-> pravi dijoničar nema ni lipe u džepu, jerbo je sav u dijonicama …

I love the Smell of Profits in the Morning


Morate smanjiti alkohol.
THNK bila cca 12 000 sad je 8 000
LVCV bio cca 1500 sad je 1000
DLKV bio cca 1900 sad je 1300
Morate samo čvrsto odlučiti da nećete piti i mi ćemo vas svi podržavati u tome!

Svaka čast, takav humor mi se jako sviđa, istina, treba malo pojačati vrijeđanje, ali je ok. Bravo!!![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Europske dionice i dalje rastu Piše: NT

Svi vodeći indeksi europskih burzi imali su prilično dobar dan, iako je popodnevno trgovanje pritisnuto rezultatima američkih tržišta kapitala malo spustilo indekse.

Glavne američke dionice pale su tijekom trgovanja u četvrtak, jer se nakon pažljivijeg čitanja Fedovog izvješća dalo naslutiti da neki pokazatelji američkog gospodarstva i dalje nisu baš dobri. Dow Jones spustio se za 142 boda ili 1,15%, na 12.284,30 bodova. Najveći je pad zabilježio General Motors, čak 5%, nakon najava otpuštanja priličnog broja radnika.

Na Londonskoj burzi prevladavalo je mišljenje da su banke i osiguravajuća društva uspjeli pregrmjeti najgore razdoblje, pa je FTSE 100 narastao za 38,6 bodova ili 0,65%, na 5.932 boda, pretežno nošen rastom Royal Sun & Alliance od preko 3% i RBS-a, koja je narasla 2,9%.

Najveći dobitnik u indeksu bila je Reed Elsevier s rastom od 7,5% nakon objave prodaje svog izdavačkog odjela. Među gubitnicima treba istaknuti Centricu, vlasnika British Gasa koja se spustila za 3,9% nakon što je ostvaren premali rast operativnog profita od očekivanog.

Unatoč utegu financijskog sektora koji nije imao svoj dan, DAX je na Frankfurtskoj burzi ipak uspio porasti 5,17 bodova ili 0,07%, na 6.904,9 bodova zbog odlične izvedbe ThyssenKruppa koji je porastao za 4,4% i Continentala s 3,6% plusa. Na strani gubitnika vode Deutsche Boerse s padom od 2%, a BASF je slijedeći na listi s padom od 1,8%, nakon pada operativnog profita od preko 5%.

Arcelor Mittal je, kao i konkurencija u Njemačkoj, zabilježio snažan rast od 4,4% što je pomoglo da CAC 40 naraste za 46 bodova ili 0,96%, na 4.858,9 bodova. Primjer Arcelora slijedio je i proizvođač građevinskog materijala Saint Gobain s rastom od 3,9%, dok je i ovdje financijski sektor spriječio veći rast indeksa – Societe Generale spustila se za 2,3%, a EDF 1%.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close