BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mozda su decki u dionicama pa su im sve ladje potonule[smiley]

ma pratili decki US trziste da vide kak bi se moglo odraziti sutra ovdje, pa im pala koncetracija[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

super24:

mozda su decki u dionicama pa su im sve ladje potonule[smiley]

ma pratili decki US trziste da vide kak bi se moglo odraziti sutra ovdje, pa im pala koncetracija[lol]


Da, sigurno svaki dan razglabaju di će sutra biti Dow Jones, tijekom zagrijavanja..

Dugoročno, svi smo mrtvi

Kardum izjavio oprezno ali ipak rast sutra.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Danas u dnevniku Šprajc jako malo govorio o dionicama, očito da su i njemu crni dani[cool]

*bingo*:

Evo kod Hrge danas u 10 do 8 “panika malih ulagača, čekati ili prodati”

Nabije ju plavi na K.


i ja bih! ako se plavi ne ljuti![tongue]

dan je pametniji od noći

Sve oko nas se zeleni znači morali bi i mi rasti.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Sve oko nas se zeleni znači morali bi i mi rasti.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Znate onu proljece je a u meni nemir

A znas onu jos bolju nekako s proljca, ali gdje je jos proljece:)

I opet strah, i panika cine svoje na burzi,[lol]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Evo nama genijalaca s Nove opet! Prvo u humorističnoj seriji Zauvijek susjedi kreteni izgubili na dionicama, a iza toga u Dnevniku kažu da je DOW JONES popodne pao 200 posto! Koliko je to???[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kad imas margin, pa sve propadne[lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Znate onu proljece je a u meni nemir

Ova je bolja:
Red Hot Chili Peppers – Love Rollercoaster

[lol] [lol]

Zašto kod nas pada ako vani raste ?[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close