BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima netko ko zna, Mmstanicu barem si ti pametan decko ti to znas 100% .Da su brodovi u pitanju znao bi ovaj Japanski jebivjetar[angry] Ukoliko nije kupio Migros sutra Sakai pjeva ……………..Ide brod,ide brod a i ja sa njim[bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


axa: ” [shocked] no kaj je na kraju tko je kupio Migros ?????????[undecid] ” To će reći sutra u 10:00 [lol]

Ni ne sumnjam taman da mi belje pobjegne po ovoj cijeni
[cry]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

axa:
” no kaj je na kraju tko je kupio Migros ?????????

To će reći sutra u 10:00

Obzirom na korekciju sad bi pomoglo da objavi kupnju Coca-cole.[lol] [lol] [lol]

Di se moze doznati da li je Hanfa blokirala neke transakcije ili ne? Zivo me zanima sto se dogodilo sa Maistrom danas[thumbsup]

...Imperare sibi maximum imperium est...

Evo me prvi put pišem na ovoj temi
neznam za druge ali ja uoće nisam zabrinut situacijom
Da mi sve dionice sutra padnu za dodatnih 30 % ja sam još uvijek u debelom plusu u odnosu na cijenu
po kojoj sam ih kupovao

i da onda još padnu za 30 % opet bi bio bez brige jer sam još uvijek u plusu, ne računajući dividendu za prošlu godinu koja mi pokrije i još nešto % pada

i da se ne mučite imam LEDO VIRO THT prodao ERNT i ADRIS na vrijeme i dokupio još ovih tri ( i usput zaradio na ovima ok lovu ADRIS i ERNT )

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Sta je ovo, na diokiju nitko ne pise? Sta se zgrazate jos od burze ili? Ma dioki ce dobro isplivati iz ovoga, sve je to dobro.. Molim neka netko stavi ukupan omjer K/P od danas!

p.s. Otvaram natjecanje:
kolika ce biti cijena dionice diokija kroz mjesec dana nakon objave lokacije lng terminala (na krku :)?
..pa.. neka svatko tko zeli stavi svoju cijenu. ja velim 980,00 ubrzo nakon objave..
tko bude najblizi – bravo on 🙂

(sve navedeno je moje osobno misljenje)
pozdrav svim dijokijevcima


[shocked] no kaj je na kraju tko je kupio Migros ?????????[undecid]

Galinac!
[proud]

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo me prvi put pišem na ovoj temi neznam za druge ali ja uoće nisam zabrinut situacijom
Da mi sve dionice sutra padnu za dodatnih 30 % ja sam još uvijek u debelom plusu u odnosu na cijenu po kojoj sam ih kupovao
i da onda još padnu za 30 % opet bi bio bez brige jer sam još uvijek u plusu,
ne računajući dividendu za prošlu godinu koja mi pokrije i još nešto % pada
i da se ne mučite imam LEDO VIRO THT prodao ERNT i ADRIS na vrijeme i dokupio još ovih tri ( i usput zaradio na ovima ok lovu ADRIS i ERNT )

Shvatili smo.

LEDO si kupovao ispod 9000
VIRO ispod 735
HT ispod 155

Po tim, i nižim cijenama, si i dokupio, nakon što si prodao ADRS i ERNT.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Hoće li oporavak ?[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Mnogi ce zazaliti na prodaji (su zazalili), ali rijetko su bili oni koji su kupovali u najjacoj korekciji,
i sada vec dobrano zaradili, malo je takvih bilo, stoga im skidam kapu, a mnogi
ce se kajati, banke ce u Europi, tako i u svijeti, radi nuznosti i recesije smanjivati
kamatu, ne mislim da je pri tom sve gotovo, samo deagi Bog zna sta nas jos ceka.

P.S. Pozdravljam one pune strpljena i one vrlo hrabre (masa bi ih proglasila ludima
jer su kupovali u jakoj korekciji gdje se nije nazirao kraj), ali hrabrost granici i s
ludoscu, tanka je spona izmedju njih, jos jednom pozdrav svim strpljivima i vrlo
hrabrima.[cool]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Panicari vanka, i nikada se vise ne vracali, jako skupa skola, vjerovatno
su to dobrano osjetili, mnohi sada trljaju rukice na vasoj panici i
nerazboritosti, samo svo prodajte sto jeftinije, biti ce slaga na kraju, mozda
ne brzo, ali…….[thumbsup]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Bitno je da je oporavak krenuo velikim koracima.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close