BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pola brokera nema pojma o dionicama samo naštrebano iz knjige praksa nula. Kad ih pitate koje dionice najbolje kupiti ima tu bisera na tone.[rolleyes][rolleyes]

Na burzi sam počeo zarađivati fine novce tek kad sam otkantal brokerske savjete tipa :
ja da to imam već bi prodal, ili ova je dobra dionica , a njoj treba dinamit da skoči bar malo itd…[tongue]


Premješteno iz teme: [color=blue]TISK (Tisak d.d.)[/color]

Pratim ovaj forum već neko vrijeme,pa se odlučih priključiti!
Hvala bogu kupio sam tisak vrlo nisko(nedavno) pa nemam drhtave ručice…
GAZDA (Todorić)JE RIJEŠIO MIGROS-javio mi isti onaj koji me nagovorio na TISK(po 1005kn)
A zašto baš odgovaram Tenkisti? Zbog BELJA-imao sam ga sreću(i dojavu)kupiti po 59 kn…ali davno
Pozdrav svima!

[lol] [lol] [lol]


Da nije TODI kupio i Blackston? Možda čovjeku krenulo?
[bye]

Ja na najavu nešto sitno kupio Blackstona!

Ima bit da je “korekcija” sada in!!!!!!!!!! I to zadnjih nekoliko mjeseci!!!!!
A mi smo poznati po tome da pratimo sve trendove jer želimo biti cool, in ,europa i druga sranja!!!!
Triba bi se narod skupit pa izaći umjesto na ulicu izać iz fondova!!!!!!!!!
Pokupit svu lovu pa nek se onda oni jeb……!!!!!!Pa nek onda glume i cide svoje mame!!!!!!!!Baš bi to bilo zanimljivo za vidit!!!!!
Pa nek onda ovi kvazi menađeri umjesto na skijanje idu čuvat ovce i bavit se k / p ovčijeg sira!!!!!
Jer kako je krenilo ima bit da će ove godine svako drugi tjedan bit kako je popularno zovu “korekcije”.
Sad kad su napumpali cijene triba se vratit pa ponovo uć.Samo neznam dokad oni tako misle.Jer budala uvijek ima ali ipak sve manje i manje pogotovo na našoj kvazi burzi.
S druge strane koja smo mi smješna burza sve pada ide doli vani također a kod nas pojedini baloni se i dalje pušu a s druge strane oni već dobrano ispuhani su sve tanji i tanji.
Šta će se desit ako Migros otpadne? Tek će onda bit prave korekcije a ovi jadničci šta su kupovali po najvećim cijenama će će prodat ili ako zele glumit dugoročne investitore će držat samo kad im se opet približi cijenom ona će opet ići dole.I tako u nedogled jer baloni su zato da se pucaju a kad dođe do određene granice nemogu se više ni puhat. Samo loše je to šta će ispuhivanje zahvatit i druge a to je opet vrlo skoro naravno kad prođu još ova dva dana.Po mojo skromnoj procijeni već za 20 – ak dana a možda i prije.

Dobro mrizadur na koliko topica mislis staviti jedan te isti post?

Malo da se nasmijemo prije nego sto krene plac u 10:00[lol] [lol]

konačno imam par dionica u zelenom, trend se malo okrenu kod mene![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Ma veselim se tome, a najvise panicarima, a fondovi i jaci igraci u pozadini samo skupljaju.
Neka ide Crobex na 4.500, davno su analiticati to spominjali, svagdje sam u minisu,
da ne bi mislili da sam u veliko cash-r-a, samo neka tone.[cool][thumbsup]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Mislim da mnogi vise nakon ovih korekcija koje niti nisu zavrsila od HT-a, i vidimo
da politika bas nije utjecala na dionice, puno ih se nece vratiti na burzu niti
pomisljati za ulaganje.

P.S. Jedino znam da vise nikad necu sudjelovati na IPO-ima.[lol]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Sta se desava s RIVP???

Izgleda Rusi dolaze…??? ne samo izgraditi skladiste plina za PTKM-umjetnjak, vec i kupiti nas Istarski biser.

Zasto ljudi gube na burzi..???

Odgovor samo za vas moje obicne hrvatske ljude.
ZATO:
1. Sto ne znamo na vrijeme procijeniti da li je dionica u distribuciji=uzimanje profita (zadnjih par dana sve todoriceve Belje, Ledo, Mlnr, Tisk… zatim ATPL, i druge plovidbe, pa i gradjevinci IGH, INGR, ZABA, ERNT) Na njima treba cekat dok se cijena ne spusti i stabilizira.

2. Sto ne znamo na vrijeme procijeniti da li je dionica u akomulaciji=skupljanje zbog nekih (buducih) dogadjanja i aktivnosti koje ce joj povecati vrijednost (zadnjih dana PTKM, PODR, KOEI, ADRS, RIVP, navodim samo likvidne, i koje bodu u oci, neka netko ukaze na skrivene ako ih on vidi)

Zasto ovakav post?
Zato jer bi svakom stanovniku HR trebalo biti najvaznije da sto vise kapitala ostane u nasim rukama. Time bi se u HR povecavao drustveni standard, a burza bila sve bogatija i likvidnija, pa bi i svim Fond i Market majstorima (imaju love) uvijek bilo privlacno trgovati kod nas.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Super obrazloženje odmah sam skužio da je to Leti , nekuži to svako.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Baš dobro gosp. Kardum govori u poslovnom klubu !

– samo gosp. Galinca nismo dugo čuli ?!


Baš dobro gosp. Kardum govori u poslovnom klubu !

– samo gosp. Galinca nismo dugo čuli ?!



Na dijeti je!
[bye]

New Report

Close