BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da će ove godine korekcija biti ka potresa u Japanu ,dosad je bilo pametno kupit napamet i ostavit godinu dana pa imat minimalno 30%,sad za 30% triba buljit stalno u ekran. Treba naći neko novo tržište u razvoju,neku novu banana državu …..[lol] [angry]

Sretan put !!!![thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

nebu ovo dugo trajalo , moraće fondovski kriplići početi dizati inače bu se rulja počela izvlačiti iz istih pa bu ju
padale pametne glavice[lol]


nebu ovo dugo trajalo , moraće fondovski kriplići početi dizati inače bu se rulja počela izvlačiti iz istih pa bu ju padale pametne glavice[lol]

NEće ništa padati osim Crobexa.
Evo stavljam prilog u kojem se vidi koliko je Crobex rasao unatrag godinu dana. 50-60%. Malo???
Treba biti strpljiv i ne prodavati. Izvješća su blizu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja kontam da je i republika srpska blizu, oni su se srusili na mizerne cijene[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ma kakva republika srpska ima veze s bilo čime. Poogledaj neke dionice bez obzira na sve rastu kao lude a neke rone pa to je sasvim normalno dragi kolega[proud]

Dobar, Loš, Zao

Premješteno iz teme: [color=blue]TISK (Tisak d.d.)[/color]

Pratim ovaj forum već neko vrijeme,pa se odlučih priključiti!
Hvala bogu kupio sam tisak vrlo nisko(nedavno) pa nemam drhtave ručice…
GAZDA (Todorić)JE RIJEŠIO MIGROS-javio mi isti onaj koji me nagovorio na TISK(po 1005kn)
A zašto baš odgovaram Tenkisti? Zbog BELJA-imao sam ga sreću(i dojavu)kupiti po 59 kn…ali davno
Pozdrav svima!

[lol] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: [color=blue]TISK (Tisak d.d.)[/color]


Pratim ovaj forum već neko vrijeme,pa se odlučih priključiti!
Hvala bogu kupio sam tisak vrlo nisko(nedavno) pa nemam drhtave ručice…
GAZDA (Todorić)JE RIJEŠIO MIGROS-javio mi isti onaj koji me nagovorio na TISK(po 1005kn)
A zašto baš odgovaram Tenkisti? Zbog BELJA-imao sam ga sreću(i dojavu)kupiti po 59 kn…ali davno
Pozdrav svima!

[lol] [lol] [lol]

ovo je ako možemo vjerovati na riječ jako dobra vijest – kada se proširi možemo i do 2000 – za MLINAROM [smiley]

Premješteno iz teme: [color=blue]TISK (Tisak d.d.)[/color]

Hm, da… čovjek ima 1 post… A moderator je pustio njegovu vijest u “eter”…

što se mene tiće, meni je ok ta njegova vijest.ne bum se žalil. i ja mislim da je to istina.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!


nebu ovo dugo trajalo , moraće fondovski kriplići početi dizati inače bu se rulja počela izvlačiti iz istih pa bu ju
padale pametne glavice[lol]

kasno su se sjetili vidjet ćemo izvješće o stanu imovine fondova na kraju prvog mjeseca svi ima da puše naveliko i takav će trend biti j

dan je pametniji od noći

Druki:

nebu ovo dugo trajalo , moraće fondovski kriplići početi dizati inače bu se rulja počela izvlačiti iz istih pa bu ju
padale pametne glavice[lol]

kasno su se sjetili vidjet ćemo izvješće o stanu imovine fondova na kraju prvog mjeseca svi ima da puše naveliko i takav će trend biti j


upravo se o tome i radi
zbog njihovih “igrica” oko pojedinih dionica, čitaj umjetno obaranje cijena…krenulo je crvenilo fondova, zbog istoga krenulo je masovno povlačenje love iz fondova( nekoliko milijardi kuna isisano) da bi to isplatili, zbog nedovoljne količine keša, krenuli u dodatnu rasprodaju, a ona opet otjerala fondove u crveno, itdd…
lančana reakcija…
e sad ko će prvi stat?
ne znam, ali kako su se igrali, tako su i prošli…
samo ovaj put kad i krene zelenilo, ljudi će samo htjeti na burzu( oni inteligentniji, sami ili uz pomoć nekog iskusnijeg) ili će lovu slati u banke po 6% kamata( već čujem hrpe takvih priča)

ova igra će im se skupo obiti o glavu

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Pola brokera nema pojma o dionicama samo naštrebano iz knjige praksa nula. Kad ih pitate koje dionice najbolje kupiti ima tu bisera na tone.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close