BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

postovani kolege

da li mi netko od vas moze pomoci u vezi dionica pozeskog app-a
( autoprijevoznog poduzeca)
naime upravo saznah da mi otac posjeduje odredjeni dio istih.
gdje bi se moglo nesto saznati vise ( vrijednost?) o njima buduci da nisu izlistane ovdje

hvala

Kada predviđate rast većine dionica ? 1 , 2, 3, 4 ili čak 5 mjesec ?[embarass][pray]


Kada predviđate rast većine dionica ? 1 , 2, 3, 4 ili čak 5 mjesec ?[embarass][pray]

Pitaj onog Davida Coperfilda,taj moze sve………..Drma Sindi Craford,prolazi kroz Kineski zid,leti ………pa ovo je za njega…………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Kada predviđate rast većine dionica ? 1 , 2, 3, 4 ili čak 5 mjesec ?[embarass][pray]

ja predviđam da će od 17.2. do 23. 2. rast, pa će malo past, pa će od 12.3. do 8.4. rast, pa će malo past… [wink]

..........................................................................................


Kada predviđate rast većine dionica ? 1 , 2, 3, 4 ili čak 5 mjesec ?[embarass][pray]

Budem sljedeci put kad budem kod punice zamolio da izgata iz kave. Prava je maherica za to. Javim!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


postovani kolege da li mi netko od vas moze pomoci u vezi dionica pozeskog app-a ( autoprijevoznog poduzeca) naime upravo saznah da mi otac posjeduje odredjeni dio istih. gdje bi se moglo nesto saznati vise ( vrijednost?) o njima buduci da nisu izlistane ovdje hvala

ČIni mi se da su to ove:

Top 10 investitora za vr. papir – “ATPP-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AUTOTRANS D..O.O. 30.506 72,78 Osnovni račun
2. GRAD POŽEGA 4.516 10,77 Osnovni račun
3. TAZ D.O.O. U STEČAJU 2.600 6,20 Osnovni račun
4. AUTOPROMET D.O.O. 1.395 3,33 Osnovni račun
5. GRAD NOVA GRADIŠKA 668 1,59 Osnovni račun
6. KRIŽANOVIĆ ZORA 338 0,81 Osnovni račun
7. ČAČIĆ LJUBA 100 0,24 Osnovni račun
8. ČAČIĆ NIKOLA 100 0,24 Osnovni račun
9. DAVIDOVIĆ DRAGICA 93 0,22 Osnovni račun
10. FILIĆ MIRKO 93 0,22 Osnovni račun
Ukupno: 96,40

Koliko vidim, nema ih na burzi. To je sve što sam uspio.

I love the Smell of Profits in the Morning

Da, to su te dionice. Nisu uvrštene u trgovanje na Burzi.

No respect

Imam jedno pocetnicko pitanje, ali sta cu, ne zelim zivjeti u neznanju [proud]
Dakle, zanima me dali j moguce da dokapitalizacija neke tvrtke bude izvedena putem plasmana Povlastenih, a ne Redovnih dionica?
Ako je moguce, onda me zanima sto to konkretno znaci za buduce investitore (osim onog klasicnog povlastenog prava na dividendu….) u tu tvrtku i kako se u praksi odrazava odnos tijeka cijene R i P dionice?
Hvala[sad]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Đakovština i Petrokemija u blokadi dok jake dionice stoje ili padaju. Primjer Adris Ina Kraš Podravka itd.
Znači da te nazovi kvalitetne dionice koje dižu i spuštaju fondovi treba izbjegavati ili si na nuli.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

….Hm. I meni se čini da se najviše manipulira sa dionicama u koje su mirovinci masovno ulazili.Fućka se njima…oni igraju na 20ak godina i duže.Treba tražiti dobre dionice u koje mirovinci ne mogu ulaziti…hi..hi..hi[cool]

Broj dionica u padu 81 65,32%
Broj dionica u porastu 34 27,42%
Broj dionica bez promjene 9 7,26%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mislim da će ove godine korekcija biti ka potresa u Japanu ,dosad je bilo pametno kupit napamet i ostavit
godinu dana pa imat minimalno 30%,sad za 30% triba buljit stalno u ekran.
Treba naći neko novo tržište u razvoju,neku novu banana državu …..[lol] [angry]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

New Report

Close