BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad više nisam siguran jer je otišao prije početka – mislim da je pobjegao


DObro, racunao sam od oka 1481,95 Dakle, prosjek prodaje, a ne kupnje[thumbsup]

ajde pliz baci izračun za 1.481,95 kn ….

I love the Smell of Profits in the Morning

Premješteno iz teme: [color=blue]ADRS (Adris grupa d.d.)[/color]

hm mislim da je puno bitniji ovaj beton na r-a koji je fala bogu neko smazo ko kolačić

Nego več duže vrijem razmišljam da iznesem totalno neprovjerenu informaciju. Tako da ko voli ne čita a ko ne nemora dalje.

Prijatelj mi radi na Bocconi ju kao asisten i on mi je rekao da se sprema veliki buyout u hrvatskoj. Posao preko Zabe. Još nije rekao da je sa sigurnošču 100 % ali on kaže da smatra da je jedino ta kompanija interesantna i da će više znat 2 mjesec. Ovo često pretumbavanje mi je dalo mislit…

Nemojte ovo svatit ko drukanje jer to ne radim neg me zanima jel neko drugi išta čuo takvog ili bar da me ispravi ako grješim

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

u ponedjeljak počinje trgovanje sa dionicama optima telekoma OPTE-R-A
početna cijena je bila kao kod HT-a, 265 kunića na javnoj ponudi.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3be3618b-f3e5-415d-aa03-9817f821944a

mene zanima vaše mišljenje o HPB pa bih molio nekoga ko je bole upućen u ovu dionicu da me malo prosvijetli, hvala i pozdrav

&


mene zanima vaše mišljenje o HPB pa bih molio nekoga ko je bole upućen u ovu dionicu da me malo prosvijetli, hvala i pozdrav

nema free flota znaci nelikvidna
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 196.685 37,00 Osnovni račun
2. HP D.D. 178.392 33,56 Osnovni račun
3. HZMO 148.919 28,01 Zast. račun

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

blade:

mene zanima vaše mišljenje o HPB pa bih molio nekoga ko je bole upućen u ovu dionicu da me malo prosvijetli, hvala i pozdrav

nema free flota znaci nelikvidna
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 196.685 37,00 Osnovni račun
2. HP D.D. 178.392 33,56 Osnovni račun
3. HZMO 148.919 28,01 Zast. račun

Wikinže, jel znaš da ti ZABA daje lombardni na INA-ine dionice, nije puno ali čisto za inf.
Što se tiče HPB, tu će biti dokapa preko IPO-a(SPO-a) a mene zanima kako će to izgledat. Dokap je ogroman, 1,6 milijardi i u njemu neće sudjelovat ova trojica gore, barem po mom mišljenju. E sad ko će ući u vlasničku strukturu, kolega Harpun veli europska banka. Da li će trenutni dioničari imati pravo prvoupisa ili će biti strpani u koš s ostalim građanima? I tako, ima tu još puno toga. A mane zanimaju samo vaša mišljenja, pošto se tu još ništa konkretno ne zna. Još uvijek se o tome nije raspravljalo u saboru tako da se ni ne može znat.

&

kad završi dokap bit će free flota

&

upit..jel se može negdje pratiti real ime trgovanje određene dionica ali u grafu…znači, kako se mijenja vrijeme te transakcije, crta se graf..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


upit..jel se može negdje pratiti real ime trgovanje određene dionica ali u grafu…znači, kako se mijenja vrijeme te transakcije, crta se graf..

na Trading monitoru ZSE-a imaš grafove e sad ne znam bi li te to potpuno zadovoljilo još s obzirom da štekaju (barem meni). inače nigđe nema besplatne take usluge, svude se plaćaju i to ne malo
[sad]
za sada kod nas nema pravih data vendora koji bi takve usluge nudli, možda da probaš na reuters.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ne znam koliko bi milijuna kuna morao vrtiti da bi te nesto tako zanimalo–

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

probaj ovđe, al bez para nema ni muzike

http://www.quotestation.com/

[cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close