BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra u vecernjem listu glavni naslov “Krah Burze”
http://vecernji.hr/home/manager/2948781/index.do

Vecernji je odavno poznat kao tariguz. Ne zna tko ga uopce jos cita.

Odnio u SDA brisovno očitovanje za založene dionice HT-R-A 23.10.07…..Još uvijek mi nisu “skinuli” teret da ih mogu registrirati sa brokerom…Dobio sam jučer od njih MAIL da je moj slučaj u postupku i da imaju “jako” puno posla zbog velikog broja zahtjeva…..Dva j….a tjedna ,a dionica pada i pada…[smiley7]


Odnio u SDA brisovno očitovanje za založene dionice HT-R-A 23.10.07…..Još uvijek mi nisu “skinuli” teret da ih mogu registrirati sa brokerom…Dobio sam jučer od njih MAIL da je moj slučaj u postupku i da imaju “jako” puno posla zbog velikog broja zahtjeva…..Dva j….a tjedna ,a dionica pada i pada…[smiley7]

Zašto žuriš prodavati, u biti ovo je jedna odlična info, baš zbog velike količine zahtjeva ruše cijenu, zašto platiti više.
Inače to brisovno očitovanje ne smije trajati više od 10 dana, tako je do sada bilo u praksi, do 10 dana.
Još jedan dokaz umjetnog rušenja cijene T-HT-a.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Srbija prodaje Telekom po hrvatskom modelu
Javne ponude trebale bi krenuti početkom 2008. kad bi se na burzi trebale pojaviti dionice Telekoma, a za 2009. planira se IPO NIS-a (Naftna industrija Srbije).

Dinkić je objasnio da će svi građani moći sudjelovati u kupnji, ali bi se propisima ograničilo da svatko može kupiti dionice vrijednosti od maksimalno 5.000 eura u jednom poduzeću, kako bi mogao sudjelovati što veći broj građana.

Osim strategije privatizacije javnih poduzeća, Srbija će uskoro donijeti i zakon o besplatnoj podjeli dionica. Na dionice će imati pravo svi punoljetni građani Srbije, počevši od ljudi zaposlenih u državnoj upravi, obrazovanju, prosvjeti, do umirovljenika, novinara i radnika u javnim tvrtkama, koji dosad nisu dobili dionice tvrtke.

Ministarstvo ekonomije procjenjuje da će oko četiri milijuna ljudi dobiti pravo na besplatnu podjelu dionica.

Nakon ovoga možda bude interesantno ispitati koji je način za dobiti kratkotrajno srpsko državljanstvo….

[smiley8]

pa udas se preko i to je to, zar nije bolje platiti ljude da ti sastave pravno- valjan ugovor[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Je li netko dobio povrat viška novca od Atalntica?[smiley3]

Sorry, misli se na Atlantic

Ljubljanska burza na meti Bečke burze
Bečka burza (Boerse Wien) zainteresirana je za preuzimanje većinskog udjela u Ljubljanskoj burzi, potvrdio je u Ljubljani predsjednik uprave bečkog burzovnog operatera Heinrich Schaller.
Boerse Wien teži uspostavi regionalnog burzovnog tržišta na kojem bi surađivale lokalne burze, prenose slovenski mediji.Čak i ako dioničari Ljubljanske burze nisu spremni na prodaju, Beč je zainteresiran za partnersku suradnju na utemeljenju zajedničkog regionalnog burzovnog tržišta u srednjoj i istočnoj Europi, napomenuo je Schaller. Cilj regionalnog tržišta nije uspostava samo jedne burze u regiji, prenosi ljubljanski dnevni list Delo njegove riječi. Zamišljeno je da svaka zemlja ima vlastitu, organizacijski neovisnu burzu koja bi potom surađivala s ostalim burzama u regiji na području tehnologije, organizacije trgovine i zajedničkih proizvoda, tumači predsjednik uprave Boerse Wien.
Izvor Tportal

pa Bečka je burza zainteresirana i za Zagrebačku burzu odnosno barem povezivanje s njom (nije to neka novost).

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

nisam uocio na forumu temu ‘SDA – top 10’ kakva postoji na mojnovac, mogao bi netko tko je i tamo prijavljen copypaste-at ovdje, cijenjeni kolega mirkoslav tamo svaki petak nesebicno dijeli s ostalima


nisam uocio na forumu temu ‘SDA – top 10’ kakva postoji na mojnovac, mogao bi netko tko je i tamo prijavljen copypaste-at ovdje, cijenjeni kolega mirkoslav tamo svaki petak nesebicno dijeli s ostalima

na većini tema (dionica) se svaki dan paste-aju promjene

Heaven or Las Vegas

istina, ali ovako bi imali sve na jednom mjestu sto znatno olaksava i stedi vrijeme

New Report

Close