BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je, sad smo mi svi krivo shvatili …
ovo je bila reklama koju bi ti trebao platiti poslovnom [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


je, sad smo mi svi krivo shvatili …
ovo je bila reklama koju bi ti trebao platiti poslovnom [smiley2]

Fakat ne znam zašto Fazan toliko reklamira ZABA-u. [smiley2][smiley1][smiley2]

No respect

To se inače zove DRUKANJE.

Kadgod, gdjegod i štogod!

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan se piše mali slovom [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


tenkista:

Pričala jučer na tv PBZ-ovka da će se vidjeti i prvih 5 naloga svake , praćenje u realnom vremenu i sl. E sad da li će to biti besplatno? Ako bude onda nam ne treba više mostich. A ja danas trebao produljiti pretplatu. Sa sad svi pređemo kod PBZ brokera, ostali bi propali. Nešto mi je tu mutno. [smiley3]”

Sve to imaš na e-zabi!

hahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaahhhh

a e-zabu u srcu [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ima li tko ideju u što bi mogli uložiti ?
Robert Earl, osnivač Planet Hollywooda i vlasnik kasina u Las Vegasu, četvrti najbogatiji Britanac Philip Green, vlasnik Richemont grupe Johann Rupert i još nekolicina njihovih prijatelja s Forbesove liste 100 najbogatijih ljudi svijeta osnivaju fond Teuta koji bi trebao uložiti nekoliko stotina milijuna eura u razvoj turizma u Hrvatskoj i Crnoj Gori.

– Projekt će se zvati ‘Adriatic Dream’. Svi oni na Jadran dolaze jer sam ih uvjerio da se u njega isplati ulagati. O tom projektu uskoro ćete moći čitati u Financial Timesu – tu pomalo nevjerojatnu najavu u svom dvorcu pokraj Milana prije nekoliko dana izrekao nam je Čedo Komljenović.

[color=blue]Od danas počinje reklamna kampanja, a Vlada u četvrtak određuje raspon cijene[/color]
Zainteresirani građani od danas u poslovnicama Hrvatske poštanske banke, Erste banke i Fine mogu dobiti informativne brošure u kojima se dodatno pojašnjava što je valjana obvezujuća ponuda dionica, koji su dokumenti potrebni za upis i dokad se mogu uplatiti dionice. Više informacija može se pronaći i na internetskoj stranici http://www.tht-dionica.com.hr

Temeljem Zakona o privatizaciji HT-Hrvatskih telekomunikacija Vlada je donijela odluku o javnoj ponudi dionica tog društva. Sukladno Zakonu i odluci Vlade RH, najmanje 20%, a najviše 23% dionica T-HT-a prodat će se javnom ponudom, u kojoj rok za podnošenje ponuda na kupnju dionica započinje 17. rujna 2007. Svi ulagatelji koji nisu institucionalni (u smislu Zakona o tržištu vrijednosnih papira) podnose Obvezujuće ponude na kupnju dionica T-HT-a do 27. rujna 2007., a institucionalni ulagatelji podnose Indikativne ponude na kupnju dionica do 1. listopada 2007.

Nakon završetka javne ponude, 5. listopada 2007., očekuje se uvrštenje dionica T-HT-a na Službeno tržište (Prvu kotaciju) Zagrebačke burze te uvrštenje GDR-ova (globalnih potvrda o deponiranim dionicama), koji predstavljaju dionice T-HT-a, na Londonsku burzu. Navedeni datumi mogu se izmijeniti odlukom Vlade. Na svojoj sjednici u četvrtak Vlada će odrediti i raspon cijene. Više informacija i odgovore na dodatna pitanja moguće je dobiti i pozivom na besplatni broj telefona 0800 5155, u poslovnicama Erste & Steiermärkische banke, Hrvatske poštanske banke te u većini poslovnica Fine.

izvor: Lider.hr


Ima li tko ideju u što bi mogli uložiti ?
Robert Earl, osnivač Planet Hollywooda i vlasnik kasina u Las Vegasu, četvrti najbogatiji Britanac Philip Green, vlasnik Richemont grupe Johann Rupert i još nekolicina njihovih prijatelja s Forbesove liste 100 najbogatijih ljudi svijeta osnivaju fond Teuta koji bi trebao uložiti nekoliko stotina milijuna eura u razvoj turizma u Hrvatskoj i Crnoj Gori.
– Projekt će se zvati ‘Adriatic Dream’. Svi oni na Jadran dolaze jer sam ih uvjerio da se u njega isplati ulagati. O tom projektu uskoro ćete moći čitati u Financial Timesu – tu pomalo nevjerojatnu najavu u svom dvorcu pokraj Milana prije nekoliko dana izrekao nam je Čedo Komljenović.

U LRH najvjerojatnije!

U ISTT također[smiley1]

Prodaja stanova u Zagrebu pala 40%

http://www.poslovni.hr/53572.aspx

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

U rovinju prodaja raste ali uz pad cijene od 30% i više


U rovinju prodaja raste ali uz pad cijene od 30% i više

Lose, lose… Nije to dobar znak.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close