BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I to vrlo kvalitetno …

I love the Smell of Profits in the Morning

je, a ovo je … što? … titl sa reklame? natpis sa jumbo plakata?


Sa e-zabom mozes raditi sve: kupovati i prodavati udjele, uplacivati stambenu, pratiti stanje kredita, mastercard, kupovati bonove za mobač i sl.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


je, a ovo je … što? … titl sa reklame? natpis sa jumbo plakata? fazan: ” Sa e-zabom mozes raditi sve: kupovati i prodavati udjele, uplacivati stambenu, pratiti stanje kredita, mastercard, kupovati bonove za mobač i sl. ”

nije to drukanje … isto sam tako tebe upoznavao s lombardni kreditom u podravskoj banci … sjećaš se kad si bio mali [smiley2][smiley2]

šalu na stranu, izuzetno sam zadovoljan e-z***m,
ako ste u bilo kojoj banci koja omogućuje ovakvu uslugu, koristite je …

I love the Smell of Profits in the Morning

I najvažnije nalog je bez obzira na iznos uvijek 1kn.
PS.Na e zabi se vidi i dječja štednja[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

evogaopet:


@kamenac
: kolega kad sam rekao “kamenko” nisam mislio na tebe. Nas dvojica se nismo na private dopisivali koliko se ja sjećam. Mislio sam na kolegu Rockiy-ja . Njega od milja zovem kamenko. [smiley2]

Alo Mrki!

Ja sam ljudima sugerirao i sugeriram jednako danas i sutra ću isto,a to je,NE PRODAVAJTE DIONICE DDJH NEKOLIKO GODINA I ONDA KUPITE SEBI KUĆU,STAN,ZEMLJIŠTE ILI SL.
Većina se neće snaći u ovim igrama i najbolje je ne dirati ništa nego čekati.Ti cijelo vrijeme “prizivaš smrt” i zbog tebe će mnogi ostati bez love jer neće znati kad ući kad izaći,a ako slušaju mene izaći će za koju godinu sa ogromnim prinosom!!!

Pa kud tog selju u avatar. Lik je na čelu đure jer se nada da će početi proizvoditi traktore i da ga kupi sa managerskim popustom.

Jedva čekam da prodaju ĐĐ jer Stipetić je nesposoban voditi ovu firmu. Što prije dolje sa njim jer on ne vidi dalje od svoje zemlje u sibinju


I najvažnije nalog je bez obzira na iznos uvijek 1kn.

1kn je makismalna za Zabi. Npr. za TV pretplatu i struju je 0.5 kn, za telefon i internet nema naknade (HT). [smiley11]

No respect

Ne znam kaj se cudite tim relativno novim forama na e-zabi kad to RBA ima jos od 2000. Kad sam tad otkrio te fore koje RBA ima pod normalno otkantao sam zabu za sva vremena.


Znaci mozemo uskoro ocekivati reakciju ostalih banaka kako i brokerskih kuca. U svakom slucaju mirisi na dobro tj. na pojeftinjenje [smiley2]

nije pojeftinjenje osim u usporedbi sa nekim brokerskim kućama jer: npr. CL ima 0.6 % i to bez min. naknade (koja nam i nije toliko bitna ali…), te nema upisnine kao PBZ od 75 kn pa nema mjesećna naknade od 10 kn. [smiley1]


fazan:

nije 75,00 kn mjesečno već 10,00
al ne kužim što će im tih 10,00 [smiley8]

To su lihvari, bankari. Oni vole uzet svaki mjesec od tebe i stavit sebi na racun. Kuzis?

tako je kolega !!!


Normalno. Meni ZABA uzme mjesečno 2.5 kune za onaj izvadak što šalje kući i 10 kuna za e-zaba token. Pa ti pomnoži sa desetcima i stotinama tisuća korisnika mjesečno, godišnje.

izgleda sića ali kad se sabere ima toga ohoho…
ja sam token već godinama ranije vratio iz protesta (mada sam ako se dobro sjećam platio oko 400-500kn. aktivaciju – ali princip je princip) a izvadak odmah ćim su poćeli naplaćivati iz istog razloga otkazao i prenio na banku – trenutno mi dolazi mailom (ćim su to omogućili).
ma, mažnjavaju nam po zakonu – takvi su najgori !!!


Otkaži izvadak. Koji će ti k… to. Imaš e-zabu i tamo mozes pratiti stanje.

Ovo s PBZ-om me jako golica. Ne bi oni bez vraga trazili 10,00 kn. Cuo sam da je to usluga u sklopu njihovog internet bankarstva.

SLK znaš da kada imaš e-zabu možeš vidjeti i stambenu štednju, i kredit i fondove. Ne bi bilo loše kada bi putem nje mogli i trgovati on-line.


kolega – sve to imam i ja kod PBZ godinama već…
i više toga zapravo da sada ne pišem…
uplata, fondovi, stambena štedionica, krediti, kreditne kartice… ma sve…
tako da to nije ništa posebno…

Vidim da ste svi krivo shvatili …

ja sam pokušao educirati SLK po pitanju e-z … a nikako promovirati javno njihovu uslugu …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close