BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Normalno. Meni ZABA uzme mjesečno 2.5 kune za onaj izvadak što šalje kući i 10 kuna za e-zaba token. Pa ti pomnoži sa desetcima i stotinama tisuća korisnika mjesečno, godišnje.

No respect

Otkaži izvadak. Koji će ti k… to. Imaš e-zabu i tamo mozes pratiti stanje.

Ovo s PBZ-om me jako golica. Ne bi oni bez vraga trazili 10,00 kn. Cuo sam da je to usluga u sklopu njihovog internet bankarstva.

SLK znaš da kada imaš e-zabu možeš vidjeti i stambenu štednju, i kredit i fondove. Ne bi bilo loše kada bi putem nje mogli i trgovati on-line.

I love the Smell of Profits in the Morning


Otkaži izvadak. Koji će ti k… to. Imaš e-zabu i tamo mozes pratiti stanje.

Ovo s PBZ-om me jako golica. Ne bi oni bez vraga trazili 10,00 kn. Cuo sam da je to usluga u sklopu njihovog internet bankarstva.

SLK znaš da kada imaš e-zabu možeš vidjeti i stambenu štednju, i kredit i fondove. Ne bi bilo loše kada bi putem nje mogli i trgovati on-line.

Mogu otkazat taj izvadak?

Da, preko e-zabe pratim i Mastercard kod njih. Vidio sam da mogu pristupiti fondovima preko e-zabe, valjda onda i uplaćivati u fondove on-line. Nisam probao, ne ulažem u fondove.

A bilo bi zanimljivo da možeš on-line trgovat, ali jedan djelatnik ZABA-e mi kaže da kad ih zove, svoje kolege brokere, da poludi koliko nekad čeka da se jave. Nadam se da bi on-line kuckali brže.

No respect

Sa e-zabom mozes raditi sve: kupovati i prodavati udjele, uplacivati stambenu, pratiti stanje kredita, mastercard, kupovati bonove za mobač i sl.

Odi na šalter i kaži da više ne bi primao izvadak. Prosto ko pasulj.

zbbrokeri su valjda jedni od najarogantnijih … rade samo s velikim klijentima, pa im je valjda arogancija način da otepu male …

I love the Smell of Profits in the Morning



Mogu otkazat taj izvadak?

Da, preko e-zabe pratim i Mastercard kod njih. Vidio sam da mogu pristupiti fondovima preko e-zabe, valjda onda i uplaćivati u fondove on-line. Nisam probao, ne ulažem u fondove.

A bilo bi zanimljivo da možeš on-line trgovat, ali jedan djelatnik ZABA-e mi kaže da kad ih zove, svoje kolege brokere, da poludi koliko nekad čeka da se jave. Nadam se da bi on-line kuckali brže.

Jel imas ti onaj paket jedan za sve?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:


Mogu otkazat taj izvadak?

Da, preko e-zabe pratim i Mastercard kod njih. Vidio sam da mogu pristupiti fondovima preko e-zabe, valjda onda i uplaćivati u fondove on-line. Nisam probao, ne ulažem u fondove.

A bilo bi zanimljivo da možeš on-line trgovat, ali jedan djelatnik ZABA-e mi kaže da kad ih zove, svoje kolege brokere, da poludi koliko nekad čeka da se jave. Nadam se da bi on-line kuckali brže.

Jel imas ti onaj paket jedan za sve?

Znam za njega, ali nemam.

No respect


Sa e-zabom mozes raditi sve: kupovati i prodavati udjele, uplacivati stambenu, pratiti stanje kredita, mastercard, kupovati bonove za mobač i sl.

Odi na šalter i kaži da više ne bi primao izvadak. Prosto ko pasulj.

Gotovo da nemam u životu kredita uopće (samo jedan u Slavonskoj banci, još oko 2K eura), stambenu ne mislim uplaćivat. Da, te bonove sam uzimao.

A nisam bio u banci sigurno dva mjeseca, ili plaćam karticom ili odem na bankomat, da ne čekam na šalterima.

Odosmo već lagano u OT.

No respect


Znam za njega, ali nemam.

A pogledaj, mislim da ti se isplati, kartica, sms, devizni, tekuci, e-zaba itd za sitnu lovu… Zasto platiti vise?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Otkud u Slavonskoj banci?!?

I love the Smell of Profits in the Morning


Otkud u Slavonskoj banci?!?

Zato što su bili najjednostavniji za dobit kredit i realizacija je bila u roku od dva tjedna. To je bio max rok, a ja sam digao lovu desetak dana nakon podnošenja zahtjeva.
Svi u mojoj firmi smo išli u Slavonsku kad je ko dizao kredit, a nitko tamo plaću nije imao. Svima su bili bolji od matičnih banaka.

No respect


SLK:

..
Znam za njega, ali nemam.

A pogledaj, mislim da ti se isplati, kartica, sms, devizni, tekuci, e-zaba itd za sitnu lovu… Zasto platiti vise?

ne navodi čovjeka na krivi put. SLK, ne ukidaj te ispise. dapače, zatraži da ti šalju duplo. i otvori/aktiviraj sve opcije koje postoje. daj ljudima da rade. a taj jedan za sve svi za jednoga treba ukinut.

inače ne vidim kak će zaba gore.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ne navodi čovjeka na krivi put. SLK, ne ukidaj te ispise. dapače, zatraži da ti šalju duplo. i otvori/aktiviraj sve opcije koje postoje. daj ljudima da rade. a taj jedan za sve svi za jednoga treba ukinut.

inače ne vidim kak će zaba gore.

E ako ovo nije drukanje, onda ne znam šta je. [smiley2]

No respect

New Report

Close