BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

…Mnogo ljudi zapravo ne zna da su u US prije mirovine isplaćivale firme u kojim su ljudi radili. Pa firma propadne, i tko te šiša.

a kod nas propadne drzava, pa izmisle prvi stup mirovinskog, od kojeg po socijalnoj solidarnosti financiramo tudje penzije umjesto vlastite…
kaj je gore – ovisiti o drugima ili raditi za druge???

Solidarnost, kao i u svemu. Da li zdravstvenu zaštitu koriste samo oni koji ju i plaćaju? Da li smo mi sami sebi izgradili sve ceste po kojima se vozimo? Da li smo mi stvorili državne firme koje se sad rasprodaju?

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

daki
vjeruj mi da nije vrijeme za daytraydanje,jer je previše burno na tržištu. Gutam knjige na tu temu
pa otprilike znam. Ali iskreno ću ti preporučiti dionice za day-week trejdanje….INGRA…..smiley1

ima ih još boljih – MLNR – TISK – DLKV – HDEL….
a INGRA me uvijek odbijala visokom cijenom jer lakše je prodavati dionice manjih cijena kada po malo izlaziš i svakome si dostupan.

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]


daki
vjeruj mi da nije vrijeme za daytraydanje,jer je previše burno na tržištu. Gutam knjige na tu temu
pa otprilike znam. Ali iskreno ću ti preporučiti dionice za day-week trejdanje….INGRA…..smiley1

ima ih još boljih – MLNR – TISK – DLKV – HDEL….
a INGRA me uvijek odbijala visokom cijenom jer lakše je prodavati dionice manjih cijena kada po malo izlaziš i svakome si dostupan.

ingra se prodaje s lakoćom, a ako možeš udijeli nam savjet kako zaradit na week-trejdanju s njom? [smiley11]


Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color] zvone101: ” daki vjeruj mi da nije vrijeme za daytraydanje,jer je previše burno na tržištu. Gutam knjige na tu temu pa otprilike znam. Ali iskreno ću ti preporučiti dionice za day-week trejdanje….INGRA…..smiley1 ima ih još boljih – MLNR – TISK – DLKV – HDEL…. a INGRA me uvijek odbijala visokom cijenom jer lakše je prodavati dionice manjih cijena kada po malo izlaziš i svakome si dostupan. ” ingra se prodaje s lakoćom, a ako možeš udijeli nam savjet kako zaradit na week-trejdanju s njom? [smiley11]

Evo kako…Danas prodaš po 47-50k, a drugi tjedan kupiš po 55-60k…hi..hi..hi[smiley2]

Da nije Polancec presao u SDP? Nekako mi se cini da se svojski trudi zakucati HDZ-u cavle u lijes i sasvim dobro mu ide a onda eto nama PKD-a. [smiley13][smiley13]

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070810/novosti02.asp

skype - ivek1234

Ivek, ja se ne bi htio miješati ali malo je deplasirano što novinar spominje Kutlu u 2007. godini. Kutle ti u HDZeu ima veza isto kao i ja, hi,hi,hi drugim riječima – nikakve. Očigledno se radi o nekome tko ima prisne veze sa premijerom.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ivek, ja se ne bi htio miješati ali malo je deplasirano što novinar spominje Kutlu u 2007. godini. Kutle ti u HDZeu ima veza isto kao i ja, hi,hi,hi drugim riječima – nikakve. Očigledno se radi o nekome tko ima prisne veze sa premijerom.

Niti ja se nebi stel mesati ali nebi niti PKD. Kutle je izgleda zilaviji od Elvisa…..

skype - ivek1234

Sad se počinješ brukati. Zar netko misli da bi se Sanader ( preko Polančeca ) brukao radi Kutle ( koji je bio Pašalićevac )
Morati ćeš ti doći k meni na mali tečaj iz Političke ekonomije[smiley1]

Ovako će ispasti da HDZ vodi Pašalić ( pa zato ima u njemu toliko kriminala )

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Morati ćeš ti doći k meni na mali tečaj iz Političke ekonomije[smiley1]

Huh, bez uvrede ali ja sam ti u centru zbivanja i gledam te igre iz prve ruke svaki dan vec godinama.

Vjerjuj mi na rijec kada kazem da niti jedna kombinacija, ma kako bila nelogicna i nevjerojatna, nije nemoguca.

skype - ivek1234

KIM? KUTLE???[smiley2][smiley2][smiley2] E pa ljudi…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Sad se počinješ brukati. Zar netko misli da bi se Sanader ( preko Polančeca ) brukao radi Kutle ( koji je bio Pašalićevac )
Morati ćeš ti doći k meni na mali tečaj iz Političke ekonomije[smiley1]

Ovako će ispasti da HDZ vodi Pašalić ( pa zato ima u njemu toliko kriminala )

Da odgovorim pitanjem: Kolega, sjecate li se kako je glasao Suker (min. financija, ne nogometas) na onom saboru HDZ-a kad je Sanader za dlaku (prevarom) oteo vlast Pasalicu. Kalmeta?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

a što je s ti vukelićem? djeluje totalno izgubljen i nesposoban, a svako malo ispadne da nešto prtlja tamo u karlovcu. a i šire.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close