BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Esemu bigulicu pa nas Hrvoje Stojic je prestao plakati nad precijenjenoscu nase male burze. Kaze on da su dobri polugodisnji rezultati kompanija.
Bogati gdje je on bio do sad? U Zanzibru[smiley6]

Bolje prekasno nego nikad.

S&P predstavio novi indeks za granična tržišta u koji je uključena i Hrvatska

Standard & Poor’s predstavio je novi indeks S&P/IFCG Extended Frontier 150 za investitore koji žele ulagati na novim tržištima, koja su dosada bila premala i nedovoljno likvidna za investitore. Među tržištima koja su uključena u indeks nalazi se i Hrvatska…
…koja tek stječu dovoljno veliku kapitalizaciju da bi mogla biti zanimljiva ulagačima koji su do sada investirali na razvijenim tržištima.
Vaš link

mi smo još mala djeca, pa nismo u potpunosti svjesni koji još potencijal imamo.
Ko kad dijete sa 16 godina misli da je najpametnije i da je dosta “odrasao” [smiley2]


Esemu bigulicu pa nas Hrvoje Stojic je prestao plakati nad precijenjenoscu nase male burze. Kaze on da su dobri polugodisnji rezultati kompanija. Bogati gdje je on bio do sad? U Zanzibru[smiley6]

Takvi kao on ti ljetuju gdje nema ni signala za mobitel ni interneta i nije uspio pratiti stanje.. Ne zna on što nas još čeka poslije HT-a..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

zgodno zvuči:
Hrvatska je svoje mjesto našla među državama kao što su Bahrain, Bangladeš, Bocvana, Bugarska, Kambodža, Kolumbija, Obala Bjelokosti…
[smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija d.d.)[/color]

tko je napumpao-drukao dionice sad izlazi s vrećama novaca ( tko govori da u Hrvatskoj nema blagostanja !?)a sad je izgleda smjena.Dolaze nam nove snage drukera,nadajmo se da će i ovi bit jednako dobri ili bolji,osnove za optimizam ima jer će im Končarov razvojni program dat poticaja tj vjetar u leđa…Velike su to igre VELIKIH, a malima među kojima ubrajam i sebe preporučam onu poznatu–GDJE SVI,TU I ČORAVI MUJO[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA

Danas sam kupio u Makedoniji građevinca koji kotira u njihovoj prvoj kotaciji. Dionica BESK (Beton Skopje).
Nisam mogao , a da ne izložim fundamente izračunate preema godišnjem izvješću (2006.g.) i usporedim s našim građevincima. Npr. IGH.

BESK: IGH:
P/E 55,8 55,7
P/Bv 1,0

Danas sam kupio u Makedoniji građevinca koji kotira u njihovoj prvoj kotaciji. Dionica BESK (Beton Skopje).
Nisam mogao , a da ne izložim fundamente izračunate preema godišnjem izvješću (2006.g.) i usporedim s našim građevincima. Npr. IGH.

BESK
P/E 55,8
P/Bv 1,0
P/S 1,8

IGH:
P/E 55,7
P/Bv 5,6
P/S 3,6

Prije svega nisam htio ovdje omalovažiti dionicu IGH, jer je slična situacija i s ostalim našim građevincima.
No, izgleda da smo svi na krivom mjestu. Ja lagano kupim stvari i selim…[smiley2]

Sretan put , pošaljite razglednicu i čuvajte se mina.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

točno flyer a da se ne bi zavaravali da samo naša burza raste rapidno, neka netko baci oko na jednu bližu zemlju našoj koja je u EU (a nije Slovenija) koja je isto imala velike prinose u zadnjih godinu dana
jedina razlika je poznavanje ovih naših prostora pa je lakše trgovati

IGH nije klasična izvođačka građevinska firma te se ne može fundamentalno uspoređivati s njima.

No respect


Sretan put , pošaljite razglednicu i čuvajte se mina.[smiley2]

He, he, imam ja još INGRA-e, i ne prodajem je tako lako…..zamjenit ću ja Beton s nečim drugim..[smiley2]


IGH nije klasična izvođačka građevinska firma te se ne može fundamentalno uspoređivati s njima.

Dobro, onda uzmi neku drugu….Misliš da je stvar drukčija ???

New Report

Close