BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koji debil..

tko je uopce zoran milanovic? vuce mi na srbina[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Štreber je samo ponovio riječi svog profe bez razmišljanja. Hrvatska je gospodarski uz bok SAD-u. Razočarava me svaka njegova nova izjava. Još kad se sjetim da mi je na početku izgledao kao osvježenje [smiley15]

mislis osveženje[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Milanovići su iz Cetinske krajine, sela Glavice pokraj Sinja. U etničkom smislu, riječ je o “čistom” hrvatskom kraju, dok su u ideološkom pogledu, Glavice slovile kao tvrdo ljevičarsko uporište. Selo se u II. svjetskom ratu u potpunosti priklonilo partizanima, zbog čega su ga u Sinju zvali “Mala Moskva”. Uvjereni ljevičari u mladosti su bili i najpoznatiji žitelji Glavica, braća Marko i Vladimir Veselica, koji su kasnije politički konvertirali i postali istaknuti hrvatski nacionalisti.

Milanovićev otac Stipe, krajem 60-tih je radio u kabinetu Mike Tripala, koji je također iz Sinja. Stipe Milanović je poslije bio direktor Računarno-elektronskog centra, a zatim Centra za ekonomski razvoj Grada Zagreba. Nakon 1990. bio je pomoćnik Vlatka Pavletića, tadašnjeg ministra kulture i obrazovanja. Godinu dana je radio u ministarstvu, no tada se razišao s Pavletićem. Potom je radio kao šef jedne od direkcija u Privrednoj banci, a sada je umirovljenik i živi u Zagrebu.

Hrvat je , ali je budaletina.

teška budaletina…upravo to treba našem nerazvijenom i plitkom tržištu kapitala, jedan dobar porez na kapitalnu dobit pa da se sve što smo mi gradili posljednjih 5 godina uruši kao kula od karata…
pazi izjave debilčeka: svijestan je da će kapital otići u srbiju ali to mu nimalo ne smeta…e pa kad krene nelikvidnost i smanjenje investicija, pitat ću ga onda jel mu to smeta[smiley5]

pa on i hoce da ide u Srbiju.. evo covjek iz SAO Krajine, imenom Zoran Milanovic. odlucio osnaziti srpsko trziste kapitala[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ma, jel’ nemaju “oni” nekog tko drugacije misli ?
kaj se svi “njihovi” boje ili oni zbilja vjeruju u ovo ?
sto je s ostalim strankama, ovo im je idealna prilika…jos kad se tema malo populisticki prosiri na ono sto svakoga dotikavlja ( nasljedjivanje, obavezni penzioni fondovi, stednja, ina, h-th, porast haraca i birokracije…) ?


pazi izjave debilčeka: svijestan je da će kapital otići u srbiju ali to mu nimalo ne smeta…e pa kad krene nelikvidnost i smanjenje investicija, pitat ću ga onda jel mu to smeta[smiley5]

nemojmo se zavaravati da oni toga nisu svjesni. jako su u sdp-u svjesni toga što će to učiniti ekonomiji ali važnija im je njihova novootkrivena zastarjela ideologija. i već se počinju pripremati za to da krivicu prebace na ove prije njih, evo iz šajatović u lideru:

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=22956

Ova izjava gospodina druga Milanovića samo je znak i odraz njegove neupućenosti u tržište kapitala.
Takav neće puno pomoći u razvoju konkurentnosti hrvatskih poduzeća na široj regionalnoj i globalnoj razini.
Čak štoviše, jačanje socijalne države te socijaldemokratski nazori potiču prosječnost te time usporavaju razvojnu komponentu cijeloga društva.
Vidim Darko 09 piše, ako sam dobro shvatio da je sam Milanović radio na rukovodećoj poziciji Centra za ekonomski razvoj Grada Zagreba….. Kada sada razmislim , dok su nas ti i takvi slični drugovi vodili 40-tak godina nije ni čudo da čovijek tamo nije ništa naučio…jer očito nije imao ni od koga…… I sad se mislim….pa dobro smo mi Hrvati još i prošli….moglo je i gore.

Scio me nihil scire

A kad sam Vam ja govorio da sam ja za SDP i socijaldemokraciju ali protiv Milanovića onda ste se smijali!!!!

A što sad kad ste vidli koji je to LIK???

Plač i ŠKRGUT ZUBIJU????

E sad kako će Vam Milanović pomoći? BSN. Nego lijepo počnite štedjeti i odvajati za PKD.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


pa on i hoce da ide u Srbiju.. evo covjek iz SAO Krajine, imenom Zoran Milanovic. odlucio osnaziti srpsko trziste kapitala[smiley2]

Pa ja ću da odem onda u Srbiju možda mi đole rekne koji insajderski info…..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

U kapitalizmu špekulativni kapital je nosioc rizičnih pothvata koji bez njega ne bi ugledali svjetlo dana. On podržava nove zamisli i tehnologije prema kojima su ostali skeptični. Kod nas je pojam špekulant pogrdan. Ljudi odmah vide profiterekoji u ratu prodaju skupo brašno ili štatijaznam što sve ne rade samo da iscijede zadnju paru iz poštenih radnih ljudi. Ali to smo mi, Hrvati, i ne treba se tome previše čuditi. Zna li netko koliki porez plaćaju kasina kod nas?

New Report

Close