BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cayman006:

u pravu si spade. svi stalno kupuju i dokupljuju i ne shvaćaju da ponekad čovjek treba otići daleko od burze i pustiti sve nek ide svojim tokom. pa ne mora se stalno nešto kupiti ili prodati..

Za razmisliti:

http://www.investors.com/yahoofinance/2004w42/storya04.asp

O tome ja uopće nisam pisao nego o tome da ne treba svaki dan trgovati. inače, zanimljiv tekst, već sam ga čitao i to što piše u 90% slučajeva ne vrijedi u našoj regiji. što to znači pad ili rast, bitan je trenutak kupnje. ako sam ja kupio dionicu po 500 kuna ona ode na 2000 kuna i onda pada konstantno do 1000 kuna svaki dan, ja ću ako prodam po 1000 biti u plusu 100%, dok druga raste s 500 na 501 i 502 i tako za 5 godina dosegne 1000, što je ova prva imala za par mjeseci.. što je bolje? Sve je pitanje trenutka i odluke a ja više u RH ništa ne kupujem – samo ću prodavati.

O tome ja uopće nisam pisao nego o tome da ne treba svaki dan trgovati. inače, zanimljiv tekst, već sam ga čitao i to što piše u 90% slučajeva ne vrijedi u našoj regiji. što to znači pad ili rast, bitan je trenutak kupnje. ako

Ma skuzio sam da nisam trebao napravi follow-up na vas post. Spemenuli ste dokupljivanje, doduse, sto je cesta taktika na ovim prostorima. Pa eto, ispricavam se.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

je..Tzar za svoju guzicu[smiley2]
pitao bih te ja da si kupio Belje umjesto Leda..bi li mu onda hvalospjeve skladao..
imam Ledo i Zvijezdu, i to masne pare za moje uvjete i nisam uopce sretan sto su tamo..ali sta cu,sad zasad je vise nego dobro..s todoricem nikad ne znas[smiley5]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

cayman006:

Sve je pitanje trenutka i odluke a ja više u RH ništa ne kupujem – samo ću prodavati.

Ili jeftino dokupljivati…
Koja si ti mustra, nadam se da su te svi prokužili.
[smiley2]

svega mi, ništa više ne kupujem, osim možda nekih novih izdanja ili ako nešto saznam. čekam targete i odlazim, a onda naravno i s foruma. no ima vremena do tad. još smo daleko od targeta. ništa novo ne kupujem ovdje, to sam htio reći.

Kolega cayman jeli se smanjio target za DIOKI?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

sad treba tužiti zse za duševnu bol….zamislite samo kako je poćelo jutro za tisuće malih dioničara đure…da smo u ameriki već bi se dva tri investitora bacila kroz prozor…
[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]


sad treba tužiti zse za duševnu bol….zamislite samo kako je poćelo jutro za tisuće malih dioničara đure…da smo u ameriki već bi se dva tri investitora bacila kroz prozor…
[smiley2]

teško u Americi, ak se onaj naš nije bacio koji je potrajhal pol milijarde, pa kaj bi se ovi bacili za par miliona,

đuro neke baca u depresiju, treba kupovat neke dionice farmaeutskih poduzeća, glakso,


” teško u Americi, ak se onaj naš nije bacio koji je potrajhal pol milijarde, pa kaj bi se ovi bacili za par miliona, đuro neke baca u depresiju, treba kupovat neke dionice farmaeutskih poduzeća, glakso,

Pa zašto bi se on bacio kad nije zdrobil svoje pare……..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ljudi može mala digresija?

Kako vam šljaka isplata na tekući? Trebao bi povući neku lovu idući tjedan pa me zanima jer to stvarno funkcionira T+3, tj. 3 dana od prodaje dionica je lova na mom računu ili se zna desiti nekakvo kašnjenje, pa kao nešto “nije do nas , do banke je” i slične sheme, kakva su vam iskustva??


Ljudi može mala digresija? Kako vam šljaka isplata na tekući? Trebao bi povući neku lovu idući tjedan pa me zanima jer to stvarno funkcionira T+3, tj. 3 dana od prodaje dionica je lova na mom računu ili se zna desiti nekakvo kašnjenje, pa kao nešto “nije do nas , do banke je” i slične sheme, kakva su vam iskustva??

3 radna dana od transakcije. Ako ih prodaš u petak, onda se sub. i ned. ne računaju, pa ti legne u srijedu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Moze li netko preporuciti neku brokersku kucu?
Kriteriji:
– provizija
– kvaliteta egzekucije i dostupnost
– tehnologija (online trading)

Hvala unaprijed.


Moze li netko preporuciti neku brokersku kucu?
Kriteriji:
– provizija
– kvaliteta egzekucije i dostupnost
– tehnologija (online trading)

Hvala unaprijed.

Abacus brokeri. Online provizija 0,7%, nalozi se izvrsavaju u pravulu za max 60 sec, online nije los iako bi po meni to moglo biti i bolje (uvijek moze od dobroga biti bolje).

New Report

Close