BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

master33%:

Da li itko ima kakvih informacija o MTC-R-A (Medimurska trikotaza cakovec). Zadnje sto znam je da su smanjili gubitak u odnosu na proslu godinu za oko 2 000 000 kn i kao sto se vidi nema zainteresiranih za tu dionicu. Najvisa cijena joj je bila 320 kn a zadnja joj je 135 kn. I da li netko moze staviti pet najboljih ponuda za kupnju/prodaju. Unaprijed se zahvaljujem. Lijep pozdrav!!! [smiley2]

Gledao sam i ja neki dan. Imaš na crosec izvješće za 2006. Pogledaj pod komentare uprave što piše za konkurenciju iz Kine i sve će ti biti jasno.

Ja ti samo mogu reći da sam čuo i svojim očima vidio da su kupili nove škode fabije pa ti zaključi sam. pusti ti komentare s foruma i pouzdaj se u zdravu logiku. inače, nemam mtč ali kupovati novu flotu novih auta ne može svaka firma.

borut 70- meni ne radi Mostich na visti…..

Kolega za vistu ćete trebat puno jaču “mašinu” , za osrednje je čisti promašaj.

Pustite Vistu još pola godine, dok isprave prve Bugove i dok je malo stabiliziraju.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


borut 70- meni ne radi Mostich na visti….. Kolega za vistu ćete trebat puno jaču “mašinu” , za osrednje je čisti promašaj.

…kupio sam laptop, pa je več bila gore…..sad čemo opet na dobre stare XP-je…..
hvala za pomoć

trčanje je zakon :)

nema mauricija da nabaci koju pjesmicu i uljepša dan.
evo ja ću jednu …

belje mi se ljudi da uzalud čekam
belje mi se ljudi nabacuju fore
al ne znaju oni da ja mirno spavam
jer znam da će belje kad-tad gore

a valjda ‘oćeeeee
a vaaaaljda ‘oćeeeee

idem sad jest. vidim da mi se manta od gladi [smiley2][smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mislim da je završilo nabijanje cijena i sada možemo očekivati mali predah!

predah nam i treba, već sam ušao u psihotično stanje[smiley7]

Dođite i hurdite....

Dolazi normalni period trgovanja na burzi, jer ovo do sada je bilo nenormalno.
Treba odbaciti prevelika očekivanja, stati na loptu i zaboravitii euforiju.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

U potpunosti se slazem s vama g. Reich.
Ovo je do sada bilo nenormalno, a sada bi cak mogla i doci lagana korekcija trzista.

Lijep pozdrav!!! [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Dolazi normalni period trgovanja na burzi, jer ovo do sada je bilo nenormalno. Treba odbaciti prevelika očekivanja, stati na loptu i zaboravitii euforiju.

Slazem se u potpunosti. Dodao bih samo da mislim da zbog velikog priljeva vjerojatno ne treba previse strahovati od vecih korekcija jos neko vrijeme (ako ne budu uzrokovane nekim neocekivanim realnim zbivanjima), iako se cini da su neke dionice napuhane.

Last Time %
AEX 534,38 12:44 -0,20
BEL20 4 605,41 12:44 -0,15
CAC 40 5 893,80 12:44 -0,39
DAX 7 286,68 12:44 -0,66
FTSE 100 6 437,30 12:44 -0,65
MIB 30 43 308,00 2007-04-23 -0,19
NASDAQ 100 1 850,18 2007-04-23 0,23
OBX 396,20 12:43 -0,46
OMXC20 483,84 12:44 -1,02

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

mreich:

Dolazi normalni period trgovanja na burzi, jer ovo do sada je bilo nenormalno. Treba odbaciti prevelika očekivanja, stati na loptu i zaboravitii euforiju.

Slazem se u potpunosti. Dodao bih samo da mislim da zbog velikog priljeva vjerojatno ne treba previse strahovati od vecih korekcija jos neko vrijeme (ako ne budu uzrokovane nekim neocekivanim realnim zbivanjima), iako se cini da su neke dionice napuhane.


Pogotovo jer su odgodili THt,do izvješća za 1Q će biti normalno,valjda…
Ovo je inače abnormalna godina ….

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close