BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada bi ulaganje bilo samo stvar matematike, tada bi moj fin. kalkulator bio najbogatiji…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


tip top: ” Ovo sve skupa neće dobro svršiti! Cijene pojedinih dionica su toliko napuhane ( vjerojatno fondovi izlaze i akumuliraju lovicu za INU, HT, a naivni početnici kupuju bez ikakvih rezona i ne gledajući fundamente![smiley1] Pojedinci bi mogli završiti u tangicama![smiley2][smiley2][smiley2] ” o da jos jedan galinac nhf al nasjedas na price

Je, fondovi izlaze.
Pogledaj naloge i ciscenja sa aska.
Fondovi rijetko kada izlaze, mogu samo dobro stopati sionicu i malo spustiti a ne izlaziti masovno.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jedno pitanje, malo off-topic!

Imam windows vistu i mostich mi na njoj ne radi!
Da li je itko imao slicnih problema ili je nesto do moga kompa?


Pogledaj naloge i ciscenja sa aska. Fondovi rijetko kada izlaze, mogu samo dobro stopati sionicu i malo spustiti a ne izlaziti masovno.

blueman, sto znaci ciscenje sa aska?
Sto je ask?

P.s. Zahvaljuem na odgovoru!

scop 1 Moraš vijerovati u svoje dionice. To su podatki od danas , ali šta če biti sutra vidjet čemo sutra.


Jedno pitanje, malo off-topic!

Imam windows vistu i mostich mi na njoj ne radi!
Da li je itko imao slicnih problema ili je nesto do moga kompa?

blueman:

Pogledaj naloge i ciscenja sa aska. Fondovi rijetko kada izlaze, mogu samo dobro stopati sionicu i malo spustiti a ne izlaziti masovno.

blueman, sto znaci ciscenje sa aska?
Sto je ask?

P.s. Zahvaljuem na odgovoru!

Bid = ponuda za kupnju
Ask = ponuda za prodaju

Dakle ciscenje aska je kad netko kupi dionice po cijenama koje su ponudjene za prodaju.

Sto se Viste tice ne znam cemu ste zurili to instalirati kad cijeli svijet bruji o problemima s kompatibilnoscu sto hardverskim sto softverskim. Ne samo da bruji nego je prodaja Viste debelo ispod ocekivanja bas zbog tih problema.


poky123: ” Jedno pitanje, malo off-topic! Imam windows vistu i mostich mi na njoj ne radi! Da li je itko imao slicnih problema ili je nesto do moga kompa? blueman: ” Pogledaj naloge i ciscenja sa aska. Fondovi rijetko kada izlaze, mogu samo dobro stopati sionicu i malo spustiti a ne izlaziti masovno. ” blueman, sto znaci ciscenje sa aska? Sto je ask? P.s. Zahvaljuem na odgovoru! ” Bid = ponuda za kupnju Ask = ponuda za prodaju Dakle ciscenje aska je kad netko kupi dionice po cijenama koje su ponudjene za prodaju. Sto se Viste tice ne znam cemu ste zurili to instalirati kad cijeli svijet bruji o problemima s kompatibilnoscu sto hardverskim sto softverskim. Ne samo da bruji nego je prodaja Viste debelo ispod ocekivanja bas zbog tih problema.

i meni ne radi Mostich na visti…..
sad čemo na XP ponovo…..

trčanje je zakon :)


prvo pozdrav ekipi! relativno kratko pratim dionice, no vidim da bi se tu dalo i nešto zaraditi, pa sam tako odlučio odvojiti koju kunu i nešto pokupovati no neke stvari me malo bune, lijepo sam skupio podatke, stavio u tablicu, filter po svakoj kategoriji, označio prvih 10-15, označio ‘pobjednike’ u najviše kategorija i kao prve dvije isplivale su dionice Uljanik prlovidbe i HTP Orebić. Sve super, ali te dionice se skoro uopče ne spominju po forumu, a i slabo se trguje njima? Sad mi nije jasno jesu ti pokazatelji točni ili nešto drugo stoji iza tih tvrtki? Vidim da smo prilično špekulativno tržište, ali ovo mi se ipak ćini kao dobra prilika, molim vas demantirajte me ako sam u krivu? Evo podijeliti ću i dio svoje tablice s vama.

Što više ljudi trži, veća je mogućnost zarade.
Ovo što je tebi ispalo…ne znam…šljiviš ono što nitko neće kupiti.

[smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley7]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

scopp, pogledao sam u tablicu, letimično
i odmah uvidio da ima puno grešaka, što se
tiče P/B, npr. Uljanik plovidba je radila dokapitalizaciju,
a Slatinska je imala stock split, itd…itd….
Stoga malo istražuj vidi, a analize na papiru stavi
malo dalje, jer današnje cijene ne temelje se
toliko na analizama.
Nađi svoju sretnu zvijezdu i čuvaj ju, a takvih još
ima.
Sretno.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Otvorimo temu Jadransko osiguranje d.d.

Da li itko ima kakvih informacija o MTC-R-A (Medimurska trikotaza cakovec).
Zadnje sto znam je da su smanjili gubitak u odnosu na proslu godinu za oko 2 000 000 kn i kao sto se vidi nema zainteresiranih za tu dionicu. Najvisa cijena joj je bila 320 kn a zadnja joj je 135 kn.
I da li netko moze staviti pet najboljih ponuda za kupnju/prodaju.
Unaprijed se zahvaljujem.

Lijep pozdrav!!! [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Da li itko ima kakvih informacija o MTC-R-A (Medimurska trikotaza cakovec). Zadnje sto znam je da su smanjili gubitak u odnosu na proslu godinu za oko 2 000 000 kn i kao sto se vidi nema zainteresiranih za tu dionicu. Najvisa cijena joj je bila 320 kn a zadnja joj je 135 kn. I da li netko moze staviti pet najboljih ponuda za kupnju/prodaju. Unaprijed se zahvaljujem. Lijep pozdrav!!! [smiley2]

Gledao sam i ja neki dan. Imaš na crosec izvješće za 2006. Pogledaj pod komentare uprave što piše za konkurenciju iz Kine i sve će ti biti jasno.

I love the Smell of Profits in the Morning

uvijek se iznova divim nekim dioničarima koji na ovom forumu pišu takve hvalospjeve za svoje dionice , ali vrlo često toliko neargumentirano i takve gluposti da si razmišljam da li se oni sami posrame onoga što napišu ???

New Report

Close