BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moze se desiti da vam ostane viska love [smiley9]

.. i onda idemo pit[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ljudi sa kojima pricam ce masovno podici kredite i kupiti HT na sebe, mame, bake…. Zar se ne bojite da odaziv na IPO bude toliki da cemo na kraju upisivati po 20-tak tisuca kuna? A ponude su obvezujuce pa ako stavite max. iznos na svu familiju (recimo po 38000 kn) moze se desiti da vam ostane viska love [smiley9]

to vam se cini jer se krecete u takvom drustvu, i meni se cini da ce ih jako puno uzeti (vjerojatno i hoce, daleko vise nego inu) ali ne u onoj mjeri kako vam se cini, kad se malo odmaknete od ljudi u koji su iskljucivo u dionicama, vidjet cete da polovica pucanstva i ne zna da ce IPO T-HT-a biti u lipnju (osobno sam se uvjerio)
ali bojim se da cemo biti limitirani na 20-tak tisuca, jer ce zaista biti velika potraznja, no necemo sad spekulirati, pricekajmo konkretne informacije

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


plavi: ” http://www.poslovni.hr/39604.aspx Neviđeno, bezobrazno , arogantno i glupo.[smiley1] ” sad su se sjetili kad je cijena otisla nebu pod oblake naravno da je ovo bezobrazno, po nominali sam osobno spreman kupiti svih 25% koliko traze [smiley1][smiley1]

Pridružio bih se i ja, ako nemaš za svih 25%[smiley2][smiley1]

Dođite i hurdite....

vjesnik d.d. sa 49 fucking dionica skočio 39,44%!!!!
Pa jel itko Samodola zvao?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


vjesnik d.d. sa 49 fucking dionica skočio 39,44%!!!! Pa jel itko Samodola zvao?

Izgleda da je samo Vpik problem,druge dionice mogu skakat do neba….ah[smiley13]


http://www.poslovni.hr/39604.aspx Neviđeno, bezobrazno , arogantno i glupo.[smiley1]

I ja sam pomislila nešto slično, kad sam vidjela ovaj članak, jer cros-r-a imam otprilike pola godine i donesla mi je lijep donos, ali ni približno onakav, kakav žele ti ljudi. Neki zaista žele, da dobiju sve u ruke[smiley13]

[emo_cool]

Sindikati( pučkim žargonom ) ne znaju tko im glavu nosi,a kamo li da danas postoje kao neki sinonim
nečeg naprednog.Za njih vrijedi pravilo (čast izuzecima ) da gledaju na masu kao na ovce koje muzu
nemilice…možda ni oni nebi postojali da nema ovaca,pa se tako opet krug zatvara…

POKRET OTPORA


Ljudi sa kojima pricam ce masovno podici kredite i kupiti HT na sebe, mame, bake…. Zar se ne bojite da odaziv na IPO bude toliki da cemo na kraju upisivati po 20-tak tisuca kuna? A ponude su obvezujuce pa ako stavite max. iznos na svu familiju (recimo po 38000 kn) moze se desiti da vam ostane viska love [smiley9]
Nemoj te me uhvatiti za riječ no mislim da sam negdje pročitao da su građani kupili tek polovicu dionica INE koje su im bile namijenjene na IPO! Ako je to istina nemamo se razloga bojati da će nam smanjiti iznos jer sigurno oni koji rade na tom projektu moraju znati da će interes rasti pogotovo ako budu to objavljivali na HTVu!

Ovo sve skupa neće dobro svršiti! Cijene pojedinih dionica su toliko napuhane ( vjerojatno fondovi izlaze i akumuliraju lovicu za INU, HT, a naivni početnici kupuju bez ikakvih rezona i ne gledajući fundamente![smiley1]
Pojedinci bi mogli završiti u tangicama![smiley2][smiley2][smiley2]


Ovo sve skupa neće dobro svršiti! Cijene pojedinih dionica su toliko napuhane ( vjerojatno fondovi izlaze i akumuliraju lovicu za INU, HT, a naivni početnici kupuju bez ikakvih rezona i ne gledajući fundamente![smiley1]
Pojedinci bi mogli završiti u tangicama![smiley2][smiley2][smiley2]

o da jos jedan galinac nhf al nasjedas na price

www.trzistakapitala.com

tip top:

Ovo sve skupa neće dobro svršiti! Cijene pojedinih dionica su toliko napuhane ( vjerojatno fondovi izlaze i akumuliraju lovicu za INU, HT, a naivni početnici kupuju bez ikakvih rezona i ne gledajući fundamente![smiley1]
Pojedinci bi mogli završiti u tangicama![smiley2][smiley2][smiley2]

o da jos jedan galinac nhf al nasjedas na price

Pogledajte koliko dionica se još uvijek trži ispod 1.5 BV (a ima ih i ispod 0.5, a ostvaruju dobit), pa još jednom promislite o ovoj tvrdnji. Ali ima i balona (KSST, LKRI…).

Hell is Empty and all the Devils are Here

prvo pozdrav ekipi!

relativno kratko pratim dionice, no vidim da bi se tu dalo i nešto zaraditi, pa sam tako odlučio odvojiti koju kunu i nešto pokupovati

no neke stvari me malo bune, lijepo sam skupio podatke, stavio u tablicu, filter po svakoj kategoriji, označio prvih 10-15, označio ‘pobjednike’ u najviše kategorija i kao prve dvije isplivale su dionice Uljanik prlovidbe i HTP Orebić.

Sve super, ali te dionice se skoro uopče ne spominju po forumu, a i slabo se trguje njima?
Sad mi nije jasno jesu ti pokazatelji točni ili nešto drugo stoji iza tih tvrtki?
Vidim da smo prilično špekulativno tržište, ali ovo mi se ipak ćini kao dobra prilika, molim vas demantirajte me ako sam u krivu?

Evo podijeliti ću i dio svoje tablice s vama.

New Report

Close